Вилосипедниця• 11 июня 2023

Чому в нас жінки старшого віку такі недоглянуті?

Завжди думала, що в нас жінки найкрасивіші. Побула закордоном побачила зовсім іншу картину. Так, не заперечую дівчатка молоденькі в нас красуні, доглянуті, а от подивишся на дівчат 35+хочеться плакати. "Бабські" короткі стрижки, дешевий одяг, запливша фігура... закордоном, якось навпаки, молоді дівчатка так собі, а от пані старшого віку просто цукерочки
ДаЗдраПерма• 11 июня 2023
Мне 47, считаю себя неухоженной - ничего не колю, за волосами не ухаживаю /мытье головы и покраска дома раз в месяц за уход не считаются)) маникюр гигиенический, из одежды предпочитаю джинсы и спортивный костюм, на дорогую одежду тратить нечего, есть более неотложные нужды. Разве что раз в неделю хожу на массаж лица и летом делаю педикюр с покрытием. Лично меня все устраивает, да и окружение такое же - работники бюджета среднего звена лоском не блещут))))
Курочка• 11 июня 2023
Капець, прочитала заголовок,думала що тут мова буде йти про 60+, а тут про 35+..мені залишилось ще 5 років погуляти і приєднатися до фонду жінок старшого віку..
Чесно, не знаю де Ви ходите,у нас реально багато доглянутих жінок, тим паче вік самий що не є такий,що сприяє добре виглядати) в тебе вже є змога на хороший догляд і ти знаєш,що ти хочеш) звісно, люди різні, фінансові можливості теж,але скрізь є такі люди. В моєму оточенні жінки 35+ добре виглядають)
Госпожа_тамагочи• 11 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Ну , подивіться уважно , які жінки їздять, в трапспорті, в магазинах, в супермаркетах, і все зрозумієте)
а мене більше вбивають ті, хто після ’догляду’, має обличчя як у шарпея.
Печальки.нет• 11 июня 2023
Ответ дляДружная семейка
А небольшие пенсии могут позволить смотреть за собой, хорошо одеваться?
Вы в каком мире живёте? Розовых поней?
Какие в 35+ пенсии? Рановато для них еще
Цвіпканя• 11 июня 2023
Ответ дляЖертва интернета
Потому что после замужа и продолжительного декрета уже для нашей женщины жизни нет. Она осаживается дома либо имеет крайне непритязательную работу, на которой плевать как выглядишь. Мужа охмурять тоже ни к чему, тот уже давно заплыл салом на диване. Вот и получается, что до 30 наши - красотки, а после 40 - бабы
Зараз більшість працюють здому, просто в системі їх цінностей немає фарбуватись по 30 хвилин щодня, робити зачіску і взагалі витрачати час на марафет, щоб вийти в магазин чи погуляти. Для мене не треш вийти в домашніх штанах в магазин і з хвостиком на голові.. як і в системі цінностей європейок - немає такого як витрачати на манікюр по 2-3 години кожні 3-4 тижня. А вагу тримають, бо хворіти і лікуватись довго і дорого в ЄС. Профілактика дешевше. А в нас же ж медицина безкоштовна, лікар повинен по по-першому гіперкризу приїхати.
Печальки.нет• 11 июня 2023
Ответ дляНуКаНаКа
35+ в Киеве бабы?
Вы по улицам вообще гуляли?
Украина это не только Киев. Но и в Киеве разные есть.
VivaForever• 11 июня 2023
Ответ дляДружная семейка
Вы в каком мире живёте? Розовых поней?
35 + єто не пенсия
НуКаНаКа• 11 июня 2023
Ответ дляПечальки.нет
Хорошо, возьмем кассира нашего и в Европе. Где разница?
Меня много• 11 июня 2023
Все залежить від коштів. Мені 37, барахкаюсь як можу, навіть з мінімум фінансів стараюсь виглядати нормально, за вагою слідкую, дуже важко, так як при дотримуватися мого бжв потрібно багато коштів на їжу витрачати, а коли порахувала звичайну їжу яку я ім , то там одні жири та вуглеводи, від цього зайва вага та якість тіла
ПоЧуХонтес• 11 июня 2023
Низкий уровень жизни. Я думаю что 90% наших стариков находятся в состоянии депрессии. Нет денег на качественную медицину и еду. Очень грустно.
Сливочная пенка• 11 июня 2023
В 35 в Европе крокодилы. В 70 ухоженные стильные женщины
ДаЗдраПерма• 11 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
А что, кто-то в магазин выходит в коктейльных платьях и с укладкой? Ни разу не встречала. Я везде, кроме работы и редкого театра, хожу в ’спортивных штанах и с хвостиком’. Ресторан раз в год не считается. Приходится гардероб потрошить.
ГендиреХтор• 11 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Все так, але не 35+, а 55+.
Наші запрацьовані і від стресу такі( Там інший ритм життя.
скоріше 45+
Сама купляю квіти• 11 июня 2023
Ответ дляПоЧуХонтес
В стані депресії 50% населення,через що і не слідкують вже,не до того,апатія.Та й обстежуються профілактично мало,в більшості коли край.
Kusalochka• 11 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Такие же, как и вы но, вас это расстроит)
Наша взяла• 11 июня 2023
Себе покажіть будь ласка, щоб ми розуміли як виглядає ваша ’краса’ і відсутність розуму, такту і виховання.
Весела бджілка• 11 июня 2023
Ответ дляТанцепесенная
Я заглянула в профиль одного блогера, который помогает худеть и ужаснулась. Сколько молодых девушек, женщин в ужасной форме. Посмотрела на возраст и офигела.
Поэтому согласна, есть такое.
От уровня жизни многое зависит. Когда жизнь более размерена, люди уделяют себе время.
больше всего толстых людей в США. И?
olgabaluta• 11 июня 2023
Ну какая ухоженность уже, в таком-то возрасте? Целых 35 лет 😂
Шлях до зірок• 11 июня 2023
Живу в Польше полтора года, тут и молодые и постарше так себе. Редко можно увидеть ухоженные волосы, красивую покраску или аккуратную стрижку, про маникюр вообще молчу, многие ещё без эпиляции. Но,есть плюс в этом, мужа никто не уведет А вот пенсионеры выглядят получше наших,конечно.
Цвіпканя• 11 июня 2023
Ответ дляМеня много
Не залежить від коштів, є керівники, що працюють на Європу з локацією в Україні і виглядать гірше ніж продавець в магазині біля будинку, хоча зп в уо. Вони працюють здому і в них стільки роботи, що сидіти і фарбуватись по 3-5 годин чи на манікюрі просто анріал. Футболка, джинси, спортивна куртка, але електрокар;)
Налитое яблочко• 11 июня 2023
У вас дивне оточення. Мої подруги 40+ усі доглянуті
Коханозадовільна• 11 июня 2023
35 это старший возраст? шутите?
думала вы о пенсионерах спросили
KROX@• 11 июня 2023
Бред, как раз 35 у нас очень ухоженные: косметологи, окрашивания, одежда, спорт, питание…. Мне 35 и сужу по своим знакомым, неухоженных почти нет
Цвіпканя• 11 июня 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну питання якраз в старпості : немита голова і розтягнуті треніки - це не про доглянутість явно, але в кожного свої цінності
Одна_на_всей_планете• 11 июня 2023
35+? Ви точно з 50+ не плутаєте? В моєму оточенні 35 якраз красуні, усі на спорті - хто в зал, хто на йогу, хто в басейн, в усіх повний порядок з зачісками.
А от 50+ - так, є така тенденція, як автор описує. Це сумно, але абсолютно зрозуміло - вони виховувалися ще в Союзі, засобів догляду за собою було дуже мало, та й краса для жінки вважалася потрібною лише до заміжжя, а там далі не до жіночності - робота, потім домашня робота, без пральних машин і сучасної техніки, зате якщо чоловік ходить з брудним коміром - усі засуджуватимуть саме його жінку, це її обов´язок. Коли за таких умов було ще й собою займатися?
ГендиреХтор• 11 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
а вы видели пенсионерок одеситок- многие просто отлично выглядят, не расплылись, украшения носят
БезникаяЯ• 11 июня 2023
Ответ дляКотики-муркотики
самое главное это дешевая еда, которая не полезная.второе, как уже выше написали- вышла замуж и все, нет стимула быть красивой.
А у європейок після заміжжя і пологів є стимул?
ГендиреХтор• 11 июня 2023
Ответ дляKROX@
а через 5 лет не превращаются в тыкву?
Шлях до зірок• 11 июня 2023
Ответ дляГендиреХтор
Видела,но,Одесса всегда была как отдельная страна) и девушки в Одессе просто мега-красивые
Радість моя• 11 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Є. Європейські жінки за штани не тримаються. Особливо італійки))