Вилосипедниця• 11 июня 2023

Чому в нас жінки старшого віку такі недоглянуті?

Завжди думала, що в нас жінки найкрасивіші. Побула закордоном побачила зовсім іншу картину. Так, не заперечую дівчатка молоденькі в нас красуні, доглянуті, а от подивишся на дівчат 35+хочеться плакати. "Бабські" короткі стрижки, дешевий одяг, запливша фігура... закордоном, якось навпаки, молоді дівчатка так собі, а от пані старшого віку просто цукерочки
AmazingLady• 11 июня 2023
Ответ дляНуКаНаКа
35+ в Киеве бабы?
Вы по улицам вообще гуляли?
Гуляли. И бабы тоже
Меня много• 11 июня 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Курка, яйця, творог, риба( оселедець, скумбрію, тюлька, хек), сезонні овочі і фрукти дорого?
Звичайно дорого, пачка творогу- 35 грн( наприклад на сніданок) три яйця 10 грн, помідор і огірок по шт це теж грн 30, 200 грам курки - 30 грн, 200 грам клубники - 30 грн. От набігає кожен день лише на одне мене 120 грн. Можливо для вас це не дорого, але для мене трішки затратно
AmazingLady• 11 июня 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Мне всегда было интересно, кто строчит такие темы? Вы, что не знаете какие у нас зарплаты и какие цены? Или вы думаете у всех зп по 100000, а все женщины просто не хотят делать стрижку каждый месяц и аппаратный массаж лица..
Ну какие зарплаты и какие цены? Тут почитаешь,все мУльйонерши
Мне тут писали в одной теме- ну полторы тыщи в месяц на маникюр педикюр,а чё такова
Да_Я_ТакаЯ_• 11 июня 2023
.В тренажерке мужчины 35-40 лет знакомятся , на кофе приглашают, наверное выгляжу моложе так как худая , стройная и сильная , хотя мне 50, из ухода только массаж лица 2 раза в неделю , одеваюсь современно ,седину тщательно закрашиваю )))
Незламна Україна• 11 июня 2023
Мені 40. 55 кг при зрості 168. Правда, є целюліт. Все життя з ним борюся. Не вважаю себе недоглянутою.
AmazingLady• 11 июня 2023
Ответ дляОце так цабе
Автор, вы в своем уме? у нас и в 50 ещё не скажешь ’баба’ в отличие от немок с небритыми ногами без педикюра.
Бабуси 60+, да много разных- тут согласна. Так и не разгонишься на одежду и покраску с их пенсиями.
Вообще, пост туповатый, извините. Как будто вы дальше своего пгт не выезжали.
Нормальный пост и ни разу не туповатый. В шестьдесят только вышли на пенсию, были доходы и тд
Сама купляю квіти• 11 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
А львівянок чи тернополянок? Наче кожен день свято жіночності. Але вони там всі такі працьовиті, і на роботі, і вдома господині, ще й на 6.30 ранку на манікюр перед роботою для них норм.
Ого,6.30 манікюр і не знала.В мене сестра в 6 ранку в сша в тренажерці щодня,бо на 8 на роботу,а потім ще в 20-21 ввечері,то я думала що це рано.
AmazingLady• 11 июня 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тоже с этого поржала....
Интересно автору 22 и она впервые Украину покинула...
А если автору сорок и не раз была заграницей то что, паззл не сошёлся?
Лидия V• 11 июня 2023
Я ,,запливша ’бабка 57+. Виглядала і виглядаю завжди молодше. Вага була в нормі. 50+ трохи ,,скакала’ вага. Є дівчата 35+ виглядають застаріло. Але ж ми не знаємо всієї ситуації? Чи ми вправі судити, хто як виглядає? Може, її життя або хвороби, корови так доконало, що вона ледь плентаєця? Була рік в Польщі. Наші б´юті сфера хоч приїхали та навчили ліпити вії, губи, нігті і т. д. Масажи, одяг носити трохи краще,та не аби що нап´ялити. Але люди різні. Наші завжди в основному виживають, а там соціальні гарантії, житло, на дітей допомога і т.д. Що у нас є? Та ще й війна. Тільки піднялися, знов по голові і не дають ті крила розправити.
Снідаю авокадо• 11 июня 2023
Ответ дляМеня много
Який раціон зазвичай?
Білок перш за все потрібен, 1г/кг маси тіла хоча б. Тоді і рада лиця не пливе, і немає інсулінорезистентністі.
amvroziya• 11 июня 2023
Да, у нас же бабулька после АТБ обязательно шиканет в броккарде. А на сдачу пойдет в бутик. Автор, вы с луны?))
Г@Л@В@ломка• 11 июня 2023
Ответ дляШеллар
Про 35+ Ви перебільшили, але попереднє покоління 55+ то так, це про них. Вони постраждалі від совдеповського виховання, коли не потрібно думати про себе, а все для дітей, сім´ї; що відпахала на роботі потім на другу зміну до плити та городу. Виростила дітей, наче має бути час на себе, але ж ні, внуків потрібно піднімати, старих батьків з обох боків доглягути, і за цієї гонкою вона втратила жіночність одразу після весілля. Плюс скільки економічних криз на їх долю випало.
я вас обрадую. ми з цією війною стали старіти з космічною швидкістю, грошей все меньше,стресів ще більше.Скоро будемо вибирати, кому підуть гроші -на дітей чи на себе.(та й недавно тут вже тема така була.,)
Natalia505• 11 июня 2023
Чому в нас жінки ще й досі оцінюють зовнішність, зачіски, вигляд? Чому вам до всіх є діло? Дешевий одяг ептель. Навіть війна в країні не відкриває очі на справжні цінності людські. На природу дивіться, дайте людям спокій.
Білка в колесі• 11 июня 2023
Ответ дляШеллар
Никто не страдал от совдеповсконо воспитания,все были ухоженные и с причёсками,обувь Италия,колбаса вкусная,а что терпите вы ?это какой то страх,ужас от такой жизни
AnnaOst• 11 июня 2023
Бідність і спосіб життя (кількість стресу, культура харчування, дозвілля, поняття того що красиво - всі ці потворні вії, брови, нігті).
Natalia505• 11 июня 2023
Ответ дляБілка в колесі
Совкдрочери підтяглись.
В моїй хаті моя правда• 11 июня 2023
Ответ дляAmazingLady
Автору не так.
Шеллар• 11 июня 2023
Ответ дляБілка в колесі
О, кацапська консерва підтянулась про рожеве життя в ссср і ковбасу
Рожева юбка• 11 июня 2023
Ответ дляМамОмужа
ахахах
жінки 35+ - жінки старшого віку?))))))) ржака
Чомусь ця тема нагадала
Из Толстого: ’В комнату вошла хозяйка салона Анна Павловна Шерер, пожилая женщина 40 лет’;.
Спосіб життя у багатьох не передбачає салонні процедури і відпустку двічі на рік, а ще живемо в постійному стресі. Який стрес у німців ?
З сумом в Іспанії спостерігала за компаніями людей 65-70+, гарно нафарбовані пані, прикраси, манікюр, всі за столом , смакують вінішко в готелі, танцюють, грають в покер.
Чи багато наших жінок мають такі можливості?
Угу, добре як на ліки та комунальні вистачає.
Тролю як можу• 11 июня 2023
Ответ дляВилосипедниця
Ну , подивіться уважно , які жінки їздять, в трапспорті, в магазинах, в супермаркетах, і все зрозумієте)
Так все просто. В нормальной стране к 35 есть возможность заработать, а у нас вечная гонка на выживание. Какая может быть дорогая одежда, если на секонд не у всех хватает денег?
Меня много• 11 июня 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Який раціон зазвичай?
Ранок: хліб цільнозерновий- 50 грам, Філадельфії 20 грам, яйця смажені без масла 100 грам, помідор 50 грам, рукола і листя салатне 30 грам
Обід: м’ясо( або смажене, або варене) 120 грам, каша будь яка 100 грам, салат -100 грам
Вечеря: творог 200 грам з ягодами
Останнім часом так харчуюся, бо набридло кожен раз рахувати бжу
Снідаю авокадо• 11 июня 2023
Ответ дляМеня много
Вечеря: творог 200 грам з ягодами
Ну, так вага нормальна повинна бути!
Тільки творог може інсулін гнати, я б його на ранок перенесла.
Загалом нормальний раціон.
Natalia505• 11 июня 2023
Ответ дляМожу брикнути
Важка праця, набагато більше стресів, низькі заробітки, гірша екологія, гірше медичне обслуговування..причин маса, ви ж не думаєте, що людина за власним бажанням хоче виглядати погано, недоглянутою, нездоровою?
Це все так просто і так складно для розуміння, таких як автор...
В рот не ложи• 11 июня 2023
Ответ дляТанцепесенная
Живу в США и действительно немало людей с конкретным ожирением. Но вместе с тем гораздо больше людей, которые следят за собой, бегают, ходят в спорт зал и едят только здоровую пищу. Поэтому общая картина, на мой взгляд, в США лучше все таки.
У нас рядом с домом корт тенистый. Там постоянно пенсионеры тусуются, семейные пары приходят, люди с детьми. У нас такого количества людей на спортивных площадках и стадионах нет и близко.
Бо у нас всі на городах. У наших своя фізкультура. Дивлюсь в Італії всі займаються якимсь спортом, але це тільки через те, що нема землі. Словенці вкалують на землі і їм нема коли спортом займатись
Тролю як можу• 11 июня 2023
Ответ дляШеллар
В 55+ мало у кого ещё есть родители, в нашей стране рано умирают.
Свекруня• 11 июня 2023
Ответ дляДружная семейка
А небольшие пенсии могут позволить смотреть за собой, хорошо одеваться?
Вы в каком мире живёте? Розовых поней?
пенсія в 35+? ви з луни?
Тролю як можу• 11 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Зараз більшість працюють здому, просто в системі їх цінностей немає фарбуватись по 30 хвилин щодня, робити зачіску і взагалі витрачати час на марафет, щоб вийти в магазин чи погуляти. Для мене не треш вийти в домашніх штанах в магазин і з хвостиком на голові.. як і в системі цінностей європейок - немає такого як витрачати на манікюр по 2-3 години кожні 3-4 тижня. А вагу тримають, бо хворіти і лікуватись довго і дорого в ЄС. Профілактика дешевше. А в нас же ж медицина безкоштовна, лікар повинен по по-першому гіперкризу приїхати.
Вес набирают из за отсутствия денег на нормальную еду.
Миллениалка• 11 июня 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
У нее уже пожилые в 35+.... Что там смотреть. На подростковые прыщи?
В мене якраз в 36 почались підліткові прищі
Бибер-анонимер• 11 июня 2023
Да потому что наши женщины всю жизнь тянут дом, мужа, детей, внуков, работу, и не одну часто, огороды и пр. Плюс низкие доходы и культура воспитания: о себе потом как-нибудь подумаю.
Папина дочка• 11 июня 2023
Безденежье и стресс.. Да банально недосып. После трех ночей недосыпа в мае , по 2-3 часа рывками, и еще между ними два дня работала то на себя в зеркало страшно было смотреть. Потом выспалась два дня и как новенькая. Плюс да, лишний вес от дешевой еды тоже не украшает. И мне 35 нет и еще пару лет не будет