Леди_в_ночи• 11 июня 2023

Выручайте, что подарить девочке 9 лет

Девочки пожалуйста подскажите
У девочки всё есть, чисто символически нужно поздравить
Она уже не погодам или это все дети уже такие
Что может быть символически
Ангел-предохранитель• 11 июня 2023
А який бюджет?
Моїй було 9 років у вівторок. Я відкрила тут теми і теж шукали подарунки. Бо всі питають що треба. Картина за номерами, набори для творчості Джеко (по віку є гарні), панама, графічний планшет, дитяча косметика, піжама, ЛОЛ (ще любить) - щось таке. Можна ще браслети чи ліпаки, якщо любить. Подушки-іграшки мʼякі.

Файна дівка• 11 июня 2023
Ну лол і кукли це на любителя. Наприклад, моя донька в 7 років вже не хоче гратися ляльками(. Але різні набори для творчості, малювання, ліплення їй би зайшли. Також подушки-м´які іграшки, якісь прикраси або косметика...
автор Леди_в_ночи • 11 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
А який бюджет?
Дякую
Буду зараз думати
Рогнеда Карповна• 12 июня 2023
Моя вуха просить зараз проколоти на день народження, але в нас це вже в другий раз, перший знала по необережності