12 июня 2023

Канада. Как отправить паспорта на вклейку виз?

Девочки, подскажите, пожалуйста, как отправляли паспорта на вклейку виз.
Биометрию сдали во Львове, запросы на паспорта пришли.
Как и куда отправлять?
Буду благодарна за подробную процедуру.
Поміркована думка 12 июня 2023
Тут вже є теми і навіть контакти посередників. Ми скористалися послугою посередника з цієї групи: https://t.me/dopomoga_ua_ca Все офіційно з договором та післяплатою, але пройшло тільки 2 тижні, тож результат ще не отримали, тому рекомендувати поки не можу.
Кавуся 12 июня 2023
А напишіть детальніше , будь ласка.
Анкету заповнили онлайн, потім отримали згоду і запрошення в Львів - це в яке консульство( якої країни)?