Угги_в_горошек• 12 июня 2023
куди поїхати на 3 тижні з дитиною?
Дівчата, є можливість попрацювати онлайн 3 тижні.
Куди можна поїхати з дитиною?
але я працюватиму, тобто прогулянки будуть тільки після 18 (або 17, якщо це Європа, бо різниця година), ну і в обід
на море буде тупо? може в Болгарію, де подешевше?
Куди можна поїхати з дитиною?
Баба_Воля• 12 июня 2023
Так в Болгарію на Чорне море, якоаз сусідоньки постарались забезпечити хороший сезон на всьому чорноморському узбережжі
Угги_в_горошек
• 12 июня 2023
Ответ дляБулку Дай
Їдьте в Одесу для чого аж в Болгарію))
По темі в якщо море, то Хорватія.
знаєте, школа платити такі гроші, а користати тільки ввечері після роботи..
Булку Дай• 12 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
В Чорногорії дешевше
Смайликівна• 12 июня 2023
так,в этом году или Адриатическое или Средиземное..Ну или уже Египет или Израиль.
Угги_в_горошек
• 12 июня 2023
Ответ дляСмайликівна
але ціна відповідна. хіба йти на пляж з ноутом. але то будуть одні нерви, а не відпочинок.
в спокійному режимі платити такі гроші і йти на море в 17 вечора - такоє
Пік Антна• 12 июня 2023
Тоді розглядайте Турцію, де є дитячі клуби. Віддасте дитину, а ввечері на море разом. Ще варіант Карпати з басейном і теж дитячими кімнатами.
Смайликівна• 12 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
кипр еще посмотрите или мальту
Тримаю свічку• 12 июня 2023
Ответ дляVIP Mama
Плюсуюсь за Чорногорію, це якщо виїжджати за кордон. А так... Чому не Західна Україна? Багато готелів з басейнами, вай-фай доступні у всіх зонах. Є аніматори із програмою. І один великий плюс дорога займає ніч (якщо поїзд).
І я хотіла написати про спа-готель на ЗУ
Смайликівна• 12 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Албания.Ну не Болгария точно.Уже вчера были кадры-что прибило к берегу Одессы((
Угги_в_горошек
• 12 июня 2023
Ответ дляСмайликівна
Одеса і Болгарія - вони ж не прям поруч
Смайликівна• 12 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Одеса і Болгарія - вони ж не прям поруч
близко(( это ж только начало сейчас.Там не только мусор,дома,гробы,трупы. Самое плохое-мины.Но дело ваше)
Угги_в_горошек
• 12 июня 2023
Ответ дляСмайликівна
з Херсону до Одеси 200 км, а з Одеси до Болгарії ще +550 км.
хіба реально щось може дійти?
Смайликівна• 12 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
хіба реально щось може дійти?
конечно.Это экологическая катастрофа на все Черное море.Надо смотреть по карте течений.Но,судя по тому,что в Одессу уже дошло,то течение как раз в том направлении.Ну и течения зависят от многих факторов-вращение земли в том числе.Как раз в том направлении
Угги_в_горошек
• 12 июня 2023
Ответ дляСмайликівна
і в Болгарії буде за пару днів?
але так далеко хіба може дійти машинні масла, мусор?
бо, наприклад, якісь споруди навряд допливуть.а якщо і допливуть, то загрози не становлять
Голубец• 12 июня 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Брать отпуск за свой счёт....или работать пол дня
Угги_в_горошек
• 12 июня 2023
Ответ дляVIP Mama
Автор, вибір Ваша і справа Ваша. Але зараз, Одесу для відпочинку з дитиною я б ніяк не розглядала: по-перше, підрив Каховської ГЕС; по-друге, можливість обстрілу.
та я не про Одесу. питала про Болгарію
Голубец• 12 июня 2023
И конечно вам бы напарника, бабушеку, дедушку, няню , нет родственников который может с вами поехать
Зараз все скажу• 12 июня 2023
Куди завгодно на ваш смак і гаманець.
У мене знайомі взяли в Трускавці якийсь детокс-пакет з харчуванням і спа.
Працювали, в перерву йшли на массажі, йогу, фітнес, пробіжки, в спа...
В готелі дитяча анімація. Нормально їм було.
Чесно, ваше питання занадто загальне, бо нема ні очикувань, ні бюджету. Реально дуже багато куди можна.
Злітайте на Мальту, запишіть дитину в школу, хай англійську повивчає, потусить там з дітями, ввечері погуляєте, попляжетесь.