ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июня 2023

як ви фарбуєте волосся?

Кожного місяця довжину повністю фарбуєте? Я робила так, а останній зробила як написано в інструкції: на корені, потім за 10 хвилин до змивання на всю довжину. З намазаними коренями сиділа 30хв.

Змила все і тепер у мене шматок з коренями яскравий, а довжина ледве стала яскравіша -_- Результат не сподобався( Фарба руда, свій колір світлий, окисник 3%
месяцкие• 12 июня 2023
У мене темний
6 тон
Фарбую тільки корені
Наношу на півгодини
Окисник 6
Фарба аміачна
Сивини відсотків 10

МашМааш• 12 июня 2023
30 минут корни, ещё 15 вся длина
Шоколадный, 6%. Все ровно)

Ещё ж от краски зависит, у вас какая?
Платье Длинное бальное• 12 июня 2023
Як попало. Треба піти вже до колориста, давно не була
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляМашМааш
30 минут корни, ещё 15 вся длина
Шоколадный, 6%. Все ровно)

Ещё ж от краски зависит, у вас какая?
Отака
Добра всем!• 12 июня 2023
В мене корені і основна довжина в різний колір пофарбовані.
Фарбую корені раз в 3-4 тижні. Довжину тоную рідко, коли є час (раз в місяць-два)
Латвийские_Номера• 12 июня 2023
Я фарбую в салоні, щоб не було таких проблем
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 12 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
мені шкода платити такі гроші за звичайне фарбування в один колір) просто буду тепер фарбуватись як фарбувалась та і все)
Кумедна• 12 июня 2023
На корни 5.00 , держу 20 мин, потом на все волосы 6.1, держу ещё мин 15. Окислитель 6%.
Корни крашу каждые 3 недели, всю длину через раз.