Мальчижка• 13 июня 2023

Хелп! Кіця пісяє на диван! Порадьте перевірений засіб - нейтралізатор запаху

Дівчата, це неможливо! Мені смердить!!
Дуб береза• 13 июня 2023
Викинути
FluffuRana• 13 июня 2023
https://rozetka.com.ua/ua/262845156/p262845156/
Або
https://rozetka.com.ua/ua/169889609/p169889609/

Мені їх порекомендувала знайома. Я ними мию холодильник, лотки кота, раз кіт обіссяв кросівки, не пам´ятаю яким з цих 2 засобів обробила - запаху немає
alinka0908• 13 июня 2023
Перекись водню
sunshine95• 13 июня 2023
автор Мальчижка • 13 июня 2023
Ответ дляДуб береза
Викинути
Диван?
Винник• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Диван?
Ну это вам решать, кто вам дороже 😁
З вишневого садка• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Диван?
Кота
Коханозадовільна• 13 июня 2023
До лотка привчайте, мій кошеням теж таке пробував.
Пару раз носом натикала,по дупі дала,в лоток занесла,вже 5 років коту,більш такого не робив.
Матрас мила миючим,але він тоді був маленький то запаху не було.
А якщо кішка вже доросла або стерилізуйте, якщо вже ..То тоді шукайте причину,вони просто так нічого не роблять,щось не подобається.
автор Мальчижка • 13 июня 2023
Ответ дляFluffuRana
Або

Дякую!!!
автор Мальчижка • 13 июня 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вже стерилізована, доросла. Оце стала таку шкоду іноді робить..
Коханозадовільна• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Шукайте причину,вона не просто так робить,щось не подобається.
В мене в знайомої кішка ,якщо вона ставить сумку в одному місці і тому місці(а кішкі це не подобається), то кішка приходить і біля сумки пісяє.
Щось змінилось у вас..
ТрамвайGirl• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Какой наполнитель и горшок используете ? С сеткой? Наполнитель деревянный ?
Пиши-пропало• 13 июня 2023
Ну это же диван.. ничего тут не поделать. Сушите. Потом поливайте жидкостью от вони. И не поможет.
from Ukraine• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
це може бути ознакою хвороби
Бабо-лебідка• 13 июня 2023
Я ці да засоби використовувала
Зупка_цем• 13 июня 2023
свозите к вету кошечку и сдайте хотя бы анализ крови.
взрослая кошка которая раньше такого не делала, не будет этого делать просто так, есть причина
или что-то поменялось в доме ( у меня кот так начал делать когда появилась собака, но он был не касртированый). или проблемы со здоровьем и ей неприятно ходить в лоток
Мюллерная• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Я б вам радила сходити до Вет.лікаря, обстежити кицю, доросла тварина так може показувати, що щось болить, найчастіше так проявляється мочекамяна хвороба, коли коти починають ходити на щось м’яке.
Повітруля• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Тоді до лікаря. Мій почав при циститі раптово пісяти. По темі не знаю, купляла різні - не допомогли.
Идууу--уууу блин• 13 июня 2023
Формидрон. Это аптечный антисептик. Просто наносится сверху на пятна и сушится.
Диван застелите пока пленкой и ищите причину такого поведения.
Идууу--уууу блин• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Почки проверьте
Это НЕ шкода.
Если все ок, дело в наполнителе. Так бывает, когда всю жизнь он не нравится, и в итоге кот задолбался и пошел сс.ть туда, где действительно все устраивает
Свята• 13 июня 2023
В зоомагазине продаються представ от запаха. Уходит полностью. Кота к ветеринару
Stepa_nida• 13 июня 2023
Ответ дляFluffuRana
Або

Я теж батькам обидва засоби купувала, запах гарно виводять
Слава Українi• 13 июня 2023
Этот лучший. Запах в обуви нейтрализовал за один раз и навсегда. Но с диваном так не выйдет наверное. Оно ж все внутри уже
НаБалКоніХодять• 13 июня 2023
Купувала такий як ось запропонували вище

https://rozetka.com.ua/169889609/p169889609/

До нього пробувала різні народні методи типу сода, оцет, перекис, ніфіга не допомагало, цей засіб дуже сподобався, мені ним мабуть ще тижні два в квартирі пахло, запах ніби жуйки. Розвела як там вказано (робила порцію десь на пів літра води здається), гарно промочила диван і накрила на деякий час харчовою плівкою щоб не швидко вивітрилося, потім правда сушила мабуть тиждень, коли сідали через пару днів клала х/б одіялко щоб до попи не проходила волога ), але взагалі старалися менше сідати. Виправся і запах і пляма, а то стояв такий сморід що не можливо було втриматися, а диван викинути не варіант, був майже новий...
НаБалКоніХодять• 13 июня 2023
Ось цей засіб є на олх

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/scunk-out-neytrali..., якщо вийде перейти
Ноу коммент• 13 июня 2023
Ответ дляfrom Ukraine
це може бути ознакою хвороби
Підтримую. Сечокам´яна хвороба може стартує, глисти, якийсь дискомфорт точно, бо йде на м´яке та тепле .
2_Кота• 13 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Кошку к ветру надо, проверить здоровье.
А против запахов отлично работает обычный копеечный йод - развести водой до цвета крепкого чая, хорошо пробрызгать из пульверизатора и пусть сохнет. По мере высыхания йод испарится вместе с запахом и цветом