Яжемать Мне можно• 13 июня 2023
Сон о выпавшем зубе
Приснилось , что с нижней челюсти выпал зуб . Не больно было , без крови . Это имплант . Видела большой корень и обратно его вставила . Подумала , пусть постоит еще .
волосатое стекло• 13 июня 2023
Потеряете кого то из друзей или близких, но это может не значит смерть, может просто кто-то отойдет от Вас
Ля-ля-ля• 13 июня 2023
Мені кілька днів тому приснилося, що випали по 3-4 зуби в кількох місцях і я поіхала бо стоматолога -
пізно ввечері помер хресний, моєі тітки чоловік)
Хоча був один чи два сни, коли ніхто не вмирав
Але частіше таки означає...
whenallissaidanddone• 13 июня 2023
К сожалению, это плохо. По крайней мере, когда мне снятся зубы, я вскоре всегда получаю плохую весть и чаще всего-о смерти.
Щира українка• 13 июня 2023
в мене сняться зуби до втрати грошей.
Деколи буває сон витягаю по одному зубу і складаю в долоньку і розумію, що і зубів вже нема, всі вже витягнуті. Сни сняться постійно майже кожний місяць за рік втратили тільки одну людину, а скільки снів, то певно всі знайомі вже б того... Але зауважила, що тільки зуби присняться якась фігня стається з грошима, то на роботі якійсь мінус, то витрати зайві то ще щось і тд
Кіма кепка• 13 июня 2023
Ваш сон обозначает смерть кого-то из друзей или знакомых, мне перед смертью подруги детства, тоже снилось, что у меня выпал зуб, без крови и боли, а через неделю подруги не стало