Злюка бобер• 13 июня 2023
Як перевірити запакований IPad при купівлі з рук?
Хочу купити айпад з рук, на фото в оголошенні коробка запакована, але без плівки. Чек про покупку в наявності. Ціна продажу на 100євро нижча, ніж в магазині. Є адекватна причина, за якої повернути в магазин немає можливості. Якщо перевіряю по серійному номеру, то модель показує вірно, але пише, що пристрій не зареєстрований. Наче все нормально, так? Новий же не може бути ще ніде зареєстрований… Підкажіть, які можуть бути ризики, на що звернути увагу. Донька назбирала кошти, і якраз вистачає на цей, що на 100 євро дешевший звичайної ціни)))
Потужна махіна• 13 июня 2023
Я думаю, что 100 евро это не те деньги, за которые нужно рисковать. Такие вещи лучше брать в магазине. В Германии сейчас популярный развод. Продают якобы новый «запакованный» айфон, с чеками и документами, чуть дешевле чем в магазине. А внутри китайская копия. Все группы в фейсбуке в таких объявлениях.
Раздражевская• 13 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
Тоже об этом подумала. Засунут подделку в коробку
Цідило правди• 13 июня 2023
А смысл этой покупки .. не гарантии, одни риски, это сколько вы хотите купить
Злюка бобер
• 13 июня 2023
Ответ дляПотужна махіна
А як же чек? Його також підробляють? І в фактурі про покупку пишуть номер пристрою….
Якщо домовлятися при купівлі, що відкрию коробку відразу, та перевірю, хіба не варіант?
Анонимба• 13 июня 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Да! Можно купить коробку и запаковать по новой