Підкажіть чи правомірні дії!
Знайомий знаходиться в іншій області, при перегляді документів доставили в районотериторіальний центр укомплектування якось так для медогляду,чекає висновок,але чув що можуть зразу відправити в навчальний центр.А як же зібрати речі, завести машину додому??
Ответ дляMarisha1715
У знакомого тож так было. Отпустили машину отогнать под рассписку
дякую,значить має право хоч таке