Скільки це роблюі якось навіть не думала що може бути таке відчуття.
Так класно, реально, наче я сама ті кацапські танки знищила, і так добре стало на душі, реально, таке відчуття кайфу коли бачиш як воно взривається
У вас немає такого?
Ответ дляtanga
Задонатила Мадяру 3 штуки , як хочеться щоб він дозбирав на все що планує. Долучайтесь хто ще не встиг, ці гроші точно підуть не в карман комусь,та на діло
Подивіться відео
Може теж відчуєте що і я, це прям кайф
Може віддалено схоже на те що відчувають хлопці наші
Може теж відчуєте що і я, це прям кайф
Ответ дляHelloKitty18
Ми донатили, але я не слідкую, зараз так багато різних зборів.
Подивіться, то так мило……воно летить летить і бабах
HelloKitty18• 13 июня 2023
Подивилася відео тільки що, так це радісно, як комп´ютерна гра, хороші дрони 👍
Ответ дляЧитаю по вечерам
Удалено администрацией...
Дивіться, от є ви - громадянка України, ви можете створити фонт, зібрати гроші, купити дрони, байрактари і тд.
Знищити ворога не купуючи ніяких квартир чи купуючи, як вам вийде.
Чому ви цього не робите?
Чому замість пустих балачок ви не щайметесь ділом?
А Шарій на переглядах таких як ви собі кофтинки по 1800€ купує і що далі? Докажи в нього……🤦🏼♀️
Чому ви цього не робите?
Ответ дляHelloKitty18
Да да……аж хочеться наступний левел😂😂😂
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому ви цього не робите?
Хто вам таке сказав, вона вже отримала омріяний кацапський паспорт і відпрацьовує свої три копійки і піддрачує на Шарія
Ответ дляWorrm
Серйозно?
Фу
vikinguryonok• 13 июня 2023
я доначу хлопцям на фронті на Запорізький напрямок, а конкретно - Гачі.
Дійсно завжди відчуття полегшення і кайфу, коли дуже тяжко і злість на русню.
Мадяра поважаю і вірю, сьогодні багато начулась про його збір, то ж наступний донатік буде йому.
bespe4na_mavpa• 13 июня 2023
Да, Мадяру закинули, он молодец, очень на крутую сумму замахнулся. Мне ещё очень видео понравилось, как парнишка в подъезде тоже в очках, влучил дроном и такая у него радость, такой кайф внутри. Какие они классные, наши ребята, чтоб все здоровые вернулись с победой!