Леся Українка• 14 июня 2023

Хто в Україні і НЕ їде на море? Ваші варіанти розваг?

Моя інста взірвалася від фото і сторіс друзів і знайомих: анропорти, квитки, чемодани, літаки чи природа, море…
Я трошки впала духом, тому прийшла за натхненням до любимих дівчаток!
До вас❤️
Тема для натхнення!
Не для ниття!
Важко, грошей мало, бомблять, але 14 днів діта промайнуло. Невже ми дамо скотам лишити нас радості?
Вижати максимум з того що маємо!
Провести літо весело і классно!
Як?
…
Кидайте ідей)
Що буде е робити?
Рибалка, ночівля, фотосессія, майстер класс, річки, озера, екскурсія, варення варити, квіти саджати? Що?
Хочу максимально зробити дитині веселі канікули)
Баба на горошині• 15 июня 2023
Хочу цього літа поїхати хоч пару раз з друзями з палатками на природу. Київська обл. Ще хочу поїхати на рибалку. З задоволенням поїхала б на острови на Київському морі. Але не має човна. Будемо дивитись якісь маршрути. Дитині забронювали 1 заїзд у табір.

Ms. Скромность• 16 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Багато Вам молитви допомогли?)
Так
оксюморон• 16 июня 2023
Ответ дляКоролева спама
Подивіться сайт tur365. Мені тут порекомендували, недорого, з харчуванням та екскурсіями і готелі гарні, ми в захваті. Обов´язково ще поїдемо. Ми були в турі Трускавець 365.
Дякую!