Леся Українка• 14 июня 2023

Хто в Україні і НЕ їде на море? Ваші варіанти розваг?

Моя інста взірвалася від фото і сторіс друзів і знайомих: анропорти, квитки, чемодани, літаки чи природа, море…
Я трошки впала духом, тому прийшла за натхненням до любимих дівчаток!
До вас❤️
Тема для натхнення!
Не для ниття!
Важко, грошей мало, бомблять, але 14 днів діта промайнуло. Невже ми дамо скотам лишити нас радості?
Вижати максимум з того що маємо!
Провести літо весело і классно!
Як?
…
Кидайте ідей)
Що буде е робити?
Рибалка, ночівля, фотосессія, майстер класс, річки, озера, екскурсія, варення варити, квіти саджати? Що?
Хочу максимально зробити дитині веселі канікули)
PORKA• 14 июня 2023
Поеду в Шацк, пофиг на тех беляшей, там все заминировано, хрен пройдут. А озера там чистейше, и природа прекрасна.
Единственный минус - комарыыыыы

yaxxx• 14 июня 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
А комары?
вы знаете все пугают комарами,но за два года отдыха мы их не застали ( когда то давно отдыхали на Арабатской стрелке вот там дааа),но зато застали когда заходит дождь на Свитязь и ты неделю просто в домике сидишь (развлечений там кроме озер особо нет((
СМСница• 14 июня 2023
Ответ дляШаманю второпях
І я зараз тут 😍 після місяця безсонних переляканих ночей в Києві, те що треба. Приїхали на 10 днів, вже скоро повертатися.. але я закохана в це місто, тож думаю можна приїхати якось і на місяць - зняти квартиру
Правда що Східницю затопило цього тижня?
yaxxx• 14 июня 2023
Ответ длякатик1
Посоветуйте базу на этих озерах
выше дала ссылку база Сильвер,но это такой очень непритязательный отдых. Озеро Свитязь очень понравилось , вода сглицерином кожа после нее бархатная, оно мелкое возле берега прогревается до очень теплого
Вот Она Я• 14 июня 2023
К маме в Крым невозможно, в Мелитополь домой невозможно. На другое море денег нет. На горы на Западной так тем более
КАПСЛОЧНИЦА• 14 июня 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Классно, когда у людей есть деньги проводить лето классно. Тут на море то бываешь раз в 10 лет
Не нойте. Кто то покупает суперсовременный телек, кто-то делает ремонт, кто-то платит репетиторам, а кто-то лечит папу от рака. У вас свои приоритеты и это не море
СМСница• 14 июня 2023
Їздять в Бакоту.
Пд Буг водосховище в він обл. Новенька сан дей вілідж(ще розбудовується).
Пд. Буг Мигія-рафтинг.
Теж думаю, може на Світязь? Чи лиман?
Ще не планували. Але десь в Україні хоч декілька днів.
В Сум обл на Ворсклі біля Охтирки відпочивають.
Все це звісно не море. Але кому близенько, то чому б і ні?
Huskina mat• 14 июня 2023
Ну я не еду. Старший ребенок уезжает за границу учиться в начале сентября, до этого дополнительные тестирования, сбор документов на визы, куча бумажной волокиты, плюс лагерь детей по основному хобби (в Украине) отменять не хотят, живут этим. Поэтому забронировали в часе езды домик в Прикарпатье (переселенцы в ЗУ) на 8 ночей, да лагерь детей, - вот и весь отдых. Ну и во Львов со старшим съездим, чтобы вдвоём побыть, по ресторанчикам походить. Материальная возможность есть, нет временной и энергетически-ресурсной.
СМСница• 14 июня 2023
Ответ дляДавно без алко
Люблю тюленем на берегу моря лежать. Но семьей сейчас так не получится. Поэтому в Карпаты наверное. Только что там хотя бы неделю делать?
Якщо ви на машині, то можна не сидіти на місці, а прокласти маршрут.
Подивитися купу місць цікавих.
Ми так їздили роки 4 тому.
Починали з центр України.
Буцький каньйон
Меджибіж
Кам‘янець-Полільський
Рахів
Ізи
Хуст
Шаян
Ужгород
Пилипець
Все цікаве на шляху дивилися.

І це лиш частина того, що можна включити. Синевир, Буковель і тд

Пес Патрон• 14 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Гарного відпочинку!
Не підскажете, де шукаєте житло?
Ніколи не відпочивала в Трускавці, все збираюся:)
Рекомендую Трускавец 365. 7 дневный тур по смешным ценам плюс олинклюзив с обалденной едой и ежедневными экскурсиями на любой вкус. Я там не работаю если что. Просто были в Трускавце снимали жилье, а потом попали по путевке в отель и теперь только так ездим.
СМСница• 14 июня 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Аналогічно, не були там ще жодного разу, далеко їхати з Сум(((. За кордон не варіант цього разу. Але все ще в роздумах, чи варте воно того? 1000 км на авто, через блокпости. І що там далі буде такого, що може мене здивувати? Ціни космос. Раніше якщо не за кордон, то в Счасливцево їздили, там морееееее . А тут його немає. Ну по горах полазити, поїсти щось смачного. Не знаю поки що. Та і сил і натхнення немає все це організувати, а без мене ніхто цього не зробить
Куди б я поїхала з Сум? На сплав по Ворсклі чи Сейму.
Можна зараз?
Чи теж не плавають, бо ліси?
Гага Газу• 14 июня 2023
Я всё лето буду работать, причём в лучшем случае с парой выходных в месяц, а то и совсем без них, ребенка может на базу в бассейн пару раз свожу
СМСница• 14 июня 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Сейчас меня закидают тапками, но мне Карпат хватило ровно на один раз. Мне там делать нечего. Лазить по горам -лесам? У меня и дома лесы ,,яры и байраки. Есть где полазить и тоже красиво. Квадроциклы не люблю. Чаны -брезгую.
П.сы: мошки и дожди -отдельная эпопея
Звідки ви? Ми приїдемо до вас)
Соображалочка• 14 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Гарного відпочинку!
Не підскажете, де шукаєте житло?
Дякую!
Ми зараз в готелі, тут повно готелів та санаторіїв на будь який бюджет. Точно можу порадити готель 365 та санаторій Карпати 😉 бо відпочивала там не раз) якщо квартиру, то мабуть треба шукати в інтернеті, теж думаю є різні варіанти
СМСница• 14 июня 2023
Дівчата, моя кума їздила по безкоштовній путівці для родин з «прифронтових» територій. Раніше Єфросиніна наче займалася. Зараз хтось інший. Анкету вона рік тому заповнила. І тут поїхали з дітьми. Три тижні.
Тож шукайте можливості і користуйтеся. Можливо хтось не знав про це.
Соображалочка• 14 июня 2023
Ответ дляСМСница
Так само як і ви читала в новинах. В Трускавці теж лило як з відра, проте підтоплення не було
Життє Бентежне• 14 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Дуже дивні слова, враховуючи минулу ніч. Чи ваш чоловік новини не читає?
Це було днів 4-5 назад
Ні, він не любить їх читати, він ото слухає тільки хто що скаже потім несе мені всяку фігню
Єдина Країна• 14 июня 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це було днів 4-5 назад
Ясно. То скажіть йому, що сталося сьогодні в Одесі, щоб подзвонив знайомій і спитав, чи ціла вона, а то ж він і не в курсі
ХвилювАллочка• 14 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Скажите пожалуйста вы через сайт заказываете? Не могу найти их сайт

Життє Бентежне• 15 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Та я його заблокувала, не спілкуюсь
Нехай їде до Одеси, раз там все ок, а то всі такі круті і розумні, на пляжах відпочивають, а я лошиця сиджу тут
Життє Бентежне• 15 июня 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
П.сы: мошки и дожди -отдельная эпопея
Я люблю як і море, так і гори, хоча раніше тільки море. Хоч і в Альпах була, але Карпати - то для мене дещо особливе… от як кохання з першого погляду, якби мені запропонували на вибір місяць безкоштовно пожити в Альпах або Карпатах, я б вибрала наші гори. От така я дивна. Ще хочу в румунські Карпати, говорять дуже атмосферно.
Бачите, які всі різні.
Сосиска_Втесте• 15 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
а ви думаєте дітей то дуже врятує, якшо на два тижні вивезти з-під ракет, а потім на рік знову назад?
Про перезавантаження чули? Нє?
Ждун с Нибиру• 15 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Зараз, на жаль, в тих лісах небезпечно гуляти.
У Михайло-Коцюбинському орки побували ((
Я теж мріяла поїхати на Херсонщину: в Асканію, Олешки та на Кінбурнську косу. Все відкладала і от тепер
На рожевому озері була, діти дуже любили Арабатку
Так, мамина подруга розповідала . Правда не знаю чи були там обстріли з мінометів, коли міную дуже велику територію , як в Харківскій області , там просто все вкрито мінами
Королева спама• 15 июня 2023
Ответ дляНеначасі
Аквапарк теперь по 600? Серьёзно???
Так, я в шоці, дорослий 600, а дитячий 500, вже зовсім подуріли.
Королева спама• 15 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Чудова ціна! Не підкажете, де знімали житло?
Ми були в Трускавець 365, але бронювали у березні, зараз ціна вища і дівчата в сусідній темі писали, що до 28 серпня все на броні вже.
Ванна Тазиковна• 15 июня 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Бачите, які всі різні.
Румынский Карпаты мне больше зашли. Крым любила. А наши -один раз и отвернуло
Ванна Тазиковна• 15 июня 2023
Ответ дляСМСница
Звідки ви? Ми приїдемо до вас)
Харьковская. До границы полями 30-40км.
Пес Патрон• 15 июня 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Нет. У меня их телефон есть, звоните они все расскажут. Я думаю на сайте указан актуальный
Заела_пластинка• 15 июня 2023
+
мегамоСГ• 15 июня 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
зі свого досвіду - Яремче, Микуличин
Микуличин - то любов! Жили місяць майже на горі (вище набагато центральної траси). Види заворожуючі - в при сонці і при дощі. Піся дощу - особливо)
Гойдалка на горі у Микуличині - це щось!! Походи в гору за чорницею в липні. Поїздки на водоспади, підвісні мости, скелі (дуже класна скеля у Микуличині, та дорога до неї)
Купання в річці, якщо тепло
доброго дня , порадьте житло у Микуличах