Леся Українка• 14 июня 2023
Хто в Україні і НЕ їде на море? Ваші варіанти розваг?
Моя інста взірвалася від фото і сторіс друзів і знайомих: анропорти, квитки, чемодани, літаки чи природа, море…
Я трошки впала духом, тому прийшла за натхненням до любимих дівчаток!
До вас❤️
Тема для натхнення!
Не для ниття!
Важко, грошей мало, бомблять, але 14 днів діта промайнуло. Невже ми дамо скотам лишити нас радості?
Вижати максимум з того що маємо!
Провести літо весело і классно!
Як?
…
Кидайте ідей)
Що буде е робити?
Рибалка, ночівля, фотосессія, майстер класс, річки, озера, екскурсія, варення варити, квіти саджати? Що?
Хочу максимально зробити дитині веселі канікули)
До вас❤️
Тема для натхнення!
Не для ниття!
Вижати максимум з того що маємо!
Провести літо весело і классно!
Як?
…
Кидайте ідей)
Що буде е робити?
Любви вам!• 14 июня 2023
А я вот сижу в Одессе и думаю: неужели кто-то поедет сюда после сегодняшнего?
В моїй хаті моя правда• 14 июня 2023
Классно, когда у людей есть деньги проводить лето классно. Тут на море то бываешь раз в 10 лет
Леся Українка
• 14 июня 2023
Ответ дляОновлена версія
В Україні є ще гори
Є, як варіант поїхати в гори. Але що там робити? Я ніколи не їздила?
Просто пожити в хатинці?
Помогалочка• 14 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Думаю, що всі їдуть або в гори або закордон. З тих, що їдуть.
язззззь!!!• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Просто пожити в хатинці?
Сидіть вдома.
Анчо Ус• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Просто пожити в хатинці?
Ходить гулять и в горы ходить в том числе. Там красиво и волшебные пейзажи.
Мы на море ездим зимой. Летом природа в Украине и так прекрасна
Мамин тріль• 14 июня 2023
Ми в Карпати, завжди за кордном відпочивали, а у Карпатах ні разу, прийшой їх час. Але бачу, що за кордоном було б дешевше.
Там-тарарам• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Просто пожити в хатинці?
Милуватися краєвидами.
По-друге,всюди пропонують екскурсії по цікавим місцям навкруги.
Якщо Закарпаття-то ще й термальні басейни.
Радуга-дуга• 14 июня 2023
Ми в Україні. Гроші є на подорожі. Чоловік не виїздний. Кудись далеко їхати з дитиною 2,5-3 роки немає взагалі ніякого бажання.
Леся Українка
• 14 июня 2023
Ответ дляАнчо Ус
Дякую)
А куди радите поїхати?
Любви вам!• 14 июня 2023
Ответ дляПомогалочка
Так тут пару недель назад все бурно обсуждали ’готовность’ Одессы к пляжному сезону. Сетки же в море, безопасно же...
Леся Українка
• 14 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Є таке)))
Леся Українка
• 14 июня 2023
Ответ дляРадуга-дуга
В мене дитині більше, але і в мене без чоловіка бажання нема ніякого.
Мольфарочка• 14 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Я поеду осенью. Но я в гости к человеку, которого много лет не видела.
Мольфарочка• 14 июня 2023
А кто в курсе, что с озерами, которые под Киевом? Можно там купаться в этом году?
Анчо Ус• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Дякую)
А куди радите поїхати?
Верховина, Криворівня - то наша любов
Сижуревувшоке• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Просто пожити в хатинці?
Поїдьте таки на море , гори не дуже дешевше вийдуть
Бабця в мештах• 14 июня 2023
Я хоть и живу у моря в Одессе, но купаться не ходим, естественно. Так, прогуляться выезжаем
Будем во дворе тусить, чем мы в принципе и занимаемся последний месяц - загораем, купаемся в бассейне
Планшетница• 14 июня 2023
Все залежить від суми грошей, які готові витратити.
В Карпатах краса неймовірна, чисте повітря, можна купатись в гірських річках, можна в басейні.
Шацькі озера красиві.
Леся Українка
• 14 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
З міст, яким не звикати - думаю, так. Одеса прекрасна не лише морем. Це найгарніше місто України. Ок, одне з двох найкращих)
Але я не поїду точно
Викачую яйцями• 14 июня 2023
В країні війна, в людей горе. Яке зараз море і відпочинок? Не до туризму зараз
Ответ дляyaxxx
мы из тех кто каждый год на море ездил до войны,В этом году году отпуск в Яремче-Ворохте, потом на даче на озере купаться.За морем скучаем безумно,но пока так.
не люблю ті моря, як не водорості то медузи, вічно хвилі і сіль. Краще звісно озеро чистота і спокій.
ЧукИГеки• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Але я не поїду точно
Кому как, я не люблю Одессу вообще