Леся Українка• 14 июня 2023
Хто в Україні і НЕ їде на море? Ваші варіанти розваг?
Моя інста взірвалася від фото і сторіс друзів і знайомих: анропорти, квитки, чемодани, літаки чи природа, море…
Я трошки впала духом, тому прийшла за натхненням до любимих дівчаток!
До вас❤️
Тема для натхнення!
Не для ниття!
Важко, грошей мало, бомблять, але 14 днів діта промайнуло. Невже ми дамо скотам лишити нас радості?
Вижати максимум з того що маємо!
Провести літо весело і классно!
Як?
…
Кидайте ідей)
Що буде е робити?
Рибалка, ночівля, фотосессія, майстер класс, річки, озера, екскурсія, варення варити, квіти саджати? Що?
Хочу максимально зробити дитині веселі канікули)
До вас❤️
Тема для натхнення!
Не для ниття!
Вижати максимум з того що маємо!
Провести літо весело і классно!
Як?
…
Кидайте ідей)
Що буде е робити?
Галя із Дарниці• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Є, як варіант поїхати в гори. Але що там робити? Я ніколи не їздила?
Просто пожити в хатинці?
Гуляти
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Удалено администрацией...
Галя із Дарниці• 14 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Нажаль.
Ще дуже неприємний факт, що багато готелей приймають тільки готівку за проживання і за послуги та ресторан на території, щоб навіть податки не сплчувати як треба, трошки гидко від цього.
Жодного разу такого не зустрічала в готелях в українських. Може, то не готель був, а якась шарашкіна контора?
Омлетик• 14 июня 2023
Ответ дляВикачую яйцями
В країні війна, в людей горе. Яке зараз море і відпочинок? Не до туризму зараз
Люди працюють, тому й не дивно, що хочуть відпочити, щоб далі працювати ще більше для спільної мети
Королева спама• 14 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Удалено администрацией...
Рашисти у нас життя відбирають, а ми у своїх дітей дитинство. Ніхто не каже про Буковель чи закордон, але у дітей повинно бути дитинство, а у дорослих відпочинок, щоб підтримувати ментальне здоров´я, мати сили працювати і донатити, інакше у нас пів країни буде хворих на рак та психічні хвороби, бо стрес нікому здоров´я не додає.
Слава Українi• 14 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
піти в ліс наодинці покричати і подихати. І так шоб жодної людини поблизу не було!!! Ненавиджу людей, як можна відпочити коли поряд люди.
Насчёт покричать, помню как это классно.
Правда я не одна кричать ходила, а с подружкой. И не в лес, а по лугу вдоль реки. И кроме нас людей нигде и никого. Как давно это было..
Стильна штучка• 14 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Удалено администрацией...
Село Поляниця. Через літеру О.)
Киця-бриця• 14 июня 2023
мы в Одессе, убираем последствия потопа. Пару раз успели сходить на море и всё.Сезон закончен. Будем ходить в бассейн
Янгол в камуфляжі• 14 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Ми в Карпати, завжди за кордном відпочивали, а у Карпатах ні разу, прийшой їх час. Але бачу, що за кордоном було б дешевше.
В том году Романтик-Спа в Яремче, all inclusive, 2+1 (ребенок 7 лет) - 90 тыс грн - 10 дней августа
Сегодня турагент скинула Турцию на 10 дней (2+1)от 135000 до 155000 грн за 10 дней августа, средний сегмент.
Не дешевле, но недалеко Карпаты ушли.
Стильна штучка• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Скромность
Не нічого, сидіти вдома і молитися
Запоріжжя
Багато Вам молитви допомогли?)
Вся в кредитах• 14 июня 2023
Село, от К 100 км. Все лето будем кататься туда сюда
Хотя да, хочу на море. Очень.
Но финансы в этом году не позволяют.
Горы вообще не люблю
Хотя да, хочу на море. Очень.
Но финансы в этом году не позволяют.
Горы вообще не люблю
Свисток ля-минор• 14 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Поэтому вы и не размножаетесь
Стильна штучка• 14 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не дешевле, но недалеко Карпаты ушли.
Я больше в Турцию ни ногой. Поддерживают русню. Пошли в жопу.
Может детей уговорю, хотя бы на месяц остаться в Карпатах. Думаем в Болгарию потом, но там столько русни. Я не готова этих ублюдков видеть. Могу не сдержаться.
черная мамба• 14 июня 2023
Ответ дляПомогалочка
А і ще....після підриву ках.гес, теж не можна ж у море одеське. Вже виявили там кучу фігні і паличок. Так що однозначно в Україні лише гори...
Можете дати посилання на офіційні джерела, що там виявили?
Леся Українка
• 14 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Якби на фронті був зараз ваш старший син, ви би взяли меншу дитину і поїхали б на відпочинок на море?! Нє, ну а що, треба ж перезагрузка.
Вас не зрозуміє мати молодого хлопця який в полоні, на фронті або скалічений, не зрозуміє мати в якої там загинув син. Тож це ви не осуджуйте такі коментарі.
Згадала одну відому попадницю, кікВіка
Знаєте таку?
Так от в неї тато був на фронті, а вона жила і веселилася. А потім тато загинув на війні, а вона і далі посміхалася і раділа життю, вела сторінку. Казала «мій тато віддав життя заради того щоб ми жили і раділи! Заради нас! І я буду жити і радіти!»
Це не дослівно, але приблизно.
Я не знаю де вона взяла ті сили…
Але вона і волонтерить, багато допамагає армії і радіє життю!
Це конструктивніше ніж жалітися і сираждати. Але такі сили не у всіх є. То ж вас не осуджую.
Знаєте таку?
Це не дослівно, але приблизно.
Я не знаю де вона взяла ті сили…
Свисток ля-минор• 14 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Ну до сегодняшнего куча бестолковых людей не пляже, которых мины в воде не смущают.
Так что может кто-то и приедет.
Ладно, мины теоретические, а вот шкафы и олени - реальные)
Не люблю натовп• 14 июня 2023
є компанії, які організовують 1-2 денні тури на байдарках, як на мене, це цікаво, особливо з дитиною і не так дорого, як поїздка в ті ж Карпати.
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Село Поляниця. Через літеру О.)
дякую, зафіксувала собі
черная мамба• 14 июня 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
В мене таке питання виникало й до сьогоднішнього
Море в Одесі було брудним ще до каховськоі трагедії 😔
Пишу з калідору• 14 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Удалено администрацией...
Дитина на розпеченому асфальті в Києві все літо нормально себе почуватиме? Після такого неспокійного року з сиренами і ракетами в Києві. У вас є діти?
Мої поїдуть в серпні в Болгарію на море в табір, в липні в Карпати на тиждень зі мною до друзів в Микуличин. Порівняно з минулими роками - це взагалі дуже мало щоб якось перезагрузити дітей.
Мамин тріль• 14 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не дешевле, но недалеко Карпаты ушли.
В этом году на 10 ночей августа 144 тис насчитали на 2+1 подросток.
Но с Турцией Романтик не сравнить и в Турции перелет, трансфер заложен и тд. Ценообразование у нас хромает.
котопёс• 14 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
А я вот сижу в Одессе и думаю: неужели кто-то поедет сюда после сегодняшнего?
А що в Одесі робити?
Пишу з калідору• 14 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Мои едут в лагерь в Болгарию. Нас клятвенно заверили, что руснявых детей в лагере точно не будет. Сама боялась что могут не сдержаться. Им 15-16 лет.