Леся Українка• 14 июня 2023

Хто в Україні і НЕ їде на море? Ваші варіанти розваг?

Моя інста взірвалася від фото і сторіс друзів і знайомих: анропорти, квитки, чемодани, літаки чи природа, море…
Я трошки впала духом, тому прийшла за натхненням до любимих дівчаток!
До вас❤️
Тема для натхнення!
Не для ниття!
Важко, грошей мало, бомблять, але 14 днів діта промайнуло. Невже ми дамо скотам лишити нас радості?
Вижати максимум з того що маємо!
Провести літо весело і классно!
Як?
…
Кидайте ідей)
Що буде е робити?
Рибалка, ночівля, фотосессія, майстер класс, річки, озера, екскурсія, варення варити, квіти саджати? Що?
Хочу максимально зробити дитині веселі канікули)
Заставляличка• 14 июня 2023
Ответ дляОндатрова шуба
поделитесь плиз куда именно ездите- в санаторий?
Вы видели,что в Сходнице творится?ад

котопёс• 14 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Вы видели,что в Сходнице творится?ад
Не вигадуйте, наслідки ліквідували.
Нагайна• 14 июня 2023
Провести лето весело и классно? Это у вас автор сарказм или обычный цинизм? Какое нафиг веселье когда пачками похоронки, каждую ночь люди мрут под ракетами, когда на юге у людей уплыли дома, вымер скот? Какой то прикол ей богу. Кому сильно надо ехайте на моря тихонько и все. Мой максимум - с палаткой выехать где не заминировано, моря - после победы. А веселит сейчас только дохлая русня, жду не дождусь когда уже наши ракеты полетят в их дома, больницы и сады, ибо нет в мире большей для меня радости чем страдания рузких мразей всех возрастов и сословий.
Царівна Жабка• 14 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Люди працюють, тому й не дивно, що хочуть відпочити, щоб далі працювати ще більше для спільної мети
Та це ж як завжди: тим, хто виїхав - можна все. І на екскурсії, і на море, і жалітись, як тяжко…
А хто в Україні лишився, працює, податки платить, ризикує - тим зась відпочивати. Подвійні стандарти.
Он, у мене дитина астматик і атопік. Раніше тільки морем і спасались, все літо на морі+на канікулах. Тепер не пороскошуєш, як раніше, доходи не ті і двоє невиїздних.
Восьмий місяць авралу, заледве вийшли в ремісію. Лікарі в один голос кажуть: на море. Якщо вигорить - я поїду і дитину повезу, і менш за все про таких тіток гундливих думати буду.
Заставляличка• 14 июня 2023
Ответ длякотопёс
Не вигадуйте, наслідки ліквідували.
https://www.obozrevatel.com/sobyitiya/shodnitsa-vo...
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Цікаво, під час другої світової люди теж думали, куди ж то поїхати відпочивати? Класно, що у нас так. Видно, не так все погано, якщо з країни, яка воює, люди їздять на відпочинок
гарно відписались! Дякую!
Стильна штучка• 14 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
а ви думаєте дітей то дуже врятує, якшо на два тижні вивезти з-під ракет, а потім на рік знову назад?
Так, діти відпочинуть і я теж. Може залишимось на літо там. В мене одне життя. І дитинство у дітей теж одне.
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ для66сезон666серия
да ездят. и это другая война . дети сидят днями под обстрелами, имеют право морально отдохнуть.
а чому ’другая’ війна?
Я без стьоба, правда - цікаво почути чим ЦЯ війна відмінна?
котопёс• 14 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Інформація від 10 червня, застаріла.
Я вчора була - в Східниці все добре.

Свисток ля-минор• 14 июня 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Є. Тільки ціни не дуже відрізняються від Болгарії.
Зато с мужем и сыном!
Королева спама• 14 июня 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Аналогічно, не були там ще жодного разу, далеко їхати з Сум(((. За кордон не варіант цього разу. Але все ще в роздумах, чи варте воно того? 1000 км на авто, через блокпости. І що там далі буде такого, що може мене здивувати? Ціни космос. Раніше якщо не за кордон, то в Счасливцево їздили, там морееееее . А тут його немає. Ну по горах полазити, поїсти щось смачного. Не знаю поки що. Та і сил і натхнення немає все це організувати, а без мене ніхто цього не зробить
Ми були у Карпатах перший раз, я в захваті, хоча море я і не люблю, мені до душі активний відпочинок, Грузію обожнюю, але зараз вона нам недоступна. І з приводу блокпостів, то не нагнітайте, їхали з Полтави до Львова, один блок пост проїхали і все. Можливо з Сум їх більше, але не думаю, що прямо сто штук.
Ми тиждень відпочивали, кожного дня різні екскурсії та активи, плюс 2-х разове харчування і ціна дуже прийнятна для цього часу.
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ дляНагайна
Ваші слова - мої думки...! Дякую!
ПАЦАНКА О• 14 июня 2023
На жаль ,не маю чим підтримати вас
Свисток ля-минор• 14 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Якби на фронті був зараз ваш старший син, ви би взяли меншу дитину і поїхали б на відпочинок на море?! Нє, ну а що, треба ж перезагрузка.
Вас не зрозуміє мати молодого хлопця який в полоні, на фронті або скалічений, не зрозуміє мати в якої там загинув син. Тож це ви не осуджуйте такі коментарі.
У знакомой сын в плену, морпех, она с младшей живёт не в беспрерывных рыданиях
НеКонец-Света• 14 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
а чому ’другая’ війна?
та просто розслабили уже всі. війна перетворилась в АТО-2. коли під києвом були, то все трохи по-іншому сприймалось, Не думайте, що я це в укор кажу. Просто так є. І це в принципі свідчить про те, що справи у нас в цій війні йдуть не так і погано
Стильна штучка• 14 июня 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Все Ви правильно кажете. Безсонні ночі , тим , хто в Україні здоров´я не добавлять. Я в тривогу спати не можу зовсім. Півтора місяці сплю по дві години. Вже як зомбі. Сил нема ні на що. Поїду подалі від ракет. І мені байдуже, хто і що думає. Від того, що я залишусь дома нічого не зміниться.
Заставляличка• 14 июня 2023
Ответ длякотопёс
Інформація від 10 червня, застаріла.
Я вчора була - в Східниці все добре.
https://www.5.ua/ru/rehyoni/avtomobyly-plavaiut-do...
Ласкаво просимо!
Стильна штучка• 14 июня 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
В мого сина теж астма, рік на інгаляціях був. Нас Медрол врятував. Не приймали таке?
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ дляНеКонец-Света
не знаю, у мене режим жаху не закінчується з 24 лютого(((
а наразі ще й додався режим пізде...цу після загибелі тварин (саме тварин, елкі....) через ГЕС

автор Леся Українка • 14 июня 2023
Ответ дляНагайна
Я марно створила цю тему.
Напевно найкращий відпочинок - це відпочити від порадниці.
Стільки негативу бо я посміла подумати як раліти життю, а не захоронила себе заживо.
котопёс• 14 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ласкаво просимо!
Для чого сюди москальське джерело тягнути?
Я живу в районі Східниці, там 16 будинків затопило вже вода зійшла і все ліквідували.
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я марно створила цю тему.
не нагнітайте
тут Ви почули різні думки - і ЗА відпочинок, і ПРОТИ
автор Леся Українка • 14 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
На жаль ,не маю чим підтримати вас
Гарного відпочинку ❤️
Метровий сантиметр• 14 июня 2023
С собакой гуляю, весело и классно. Ему интересно, мне тоже. Прыгнул в реку - 30 секунд радости, полчаса отмывания дома и стирка всей его амуниции и всей моей одежды)
Часа по 3 в день, длинными маршрутами, загар скоро как с моря будет)
В том году рожа загорела до пигментных пятен. Вообще не знала, что у меня такое может быть. В этом поумнела, хожу в кепке)
Может, еще на речку съездим, ну на такую, где и людям купаться можно. Если разминоровали там уже.
Моль Моллівна• 14 июня 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я марно створила цю тему.
Да, ну, глупости, автор. Хороших людей больше)) вон сколько вам всего насоветовали. Конечно, надо отдыхать. Вообще ничего на фронте не изменится если лично вы или я с ума сойдем от стресса и усталости.
Весняний Марафон• 14 июня 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
клас!!!!))) у вас заправду класний ЩОДЕННИЙ відпочинок - для душі
УраганнаЯ• 14 июня 2023
А без чужих порад ви собі раду не дасте?
Варіанти розваг накидати вам?))))
котопёс• 14 июня 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ласкаво просимо!
Там мости в села розмило але це за Східницею.
Метровий сантиметр• 14 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Это ж я еще не сказала, что мы учимся не хамить людям, собакам и машинам) Тоже изюминку прогулкам добавляет. Нахамил бесповодочной овчарке - и давай, мамка, думай, как ее, летящую убивать, быстро убедить передумать) Короче, у нас интересно каждую прогулку) Люблю свою заеньку)
автор Леся Українка • 14 июня 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Варіанти розваг накидати вам?))))
Так!
Хотіла позичити ідей..
Але мене з натхненного знову повернули в пригнічений стан.

Нічого, завтра просто не заходитиму сюди. Спланую все сама

Вдячна тим хто мене зрощумів і порадив щиро ❤️