Моль Моллівна• 14 июня 2023

ТЦК в іншій області

Добрий ранок! Така виникла ситуація! Чоловік стоїть на обліку в Черкаській області, вчора перебувавши в Ужгороді його як "злочинця" затримало ТЦК та завезли на медогляд, забрали телефон,дзвонив з чужого пару секунд сказати де він! Ввечері комісія написала висновок ПРИДАТНИЙ, і вже сьогодні відправляють в навчальний центр! Наше авто я не знаю де, їхнє ТЦК сказали приїжджайте забирайте, це як????
Моторошні троянди• 14 июня 2023
Ответ для-Ань-
Підписавши документи, вони взяли не себе якісь зобов´язання. Порушивши які настає відповідальність.
Краще не попадатись. А якщо попали в лапи злочинців - ні на що не погоджуватись, нічого не підписувати.
Ну, от добре. А як не підписуватись про отримання повістки, яка заповнена по всіх правилах, якщо тут же складають відповідний протокол про відмову. Що робити?
-Ань-• 14 июня 2023
Ответ дляМоторошні троянди
На Ютубі багато відеорекомендацій від правозахисників. І відео як конкретні люди відбились від бандитів з ТЦК.
Я дала посилання на пару корисних каналів.
автор Моль Моллівна • 14 июня 2023
Ответ для-Ань-
дякую
Уаджит• 14 июня 2023
Ответ дляМоль Моллівна
питання моє ви бачили, до чого тут вручення повісток і наша ситуація, він не відмовляється йти , він хоче завести авто додому
Чому Ваша тема в розділі:
Бізнес, Фінанси - Інше?

Якщо повинна бути в розділі:
Суспільство, Політика, ЗМІ - Економіка!
Адже її зміст, аж ніяк не стосується розділу Бізнес, Фінанси - інше.
Та тема, яку я Вам показала теж в розділі: Сім´я, Дім, Діти - Домашні турботи. І теж розділ не співпадає.
Дуже цікаво.
заварний look• 14 июня 2023
Автор, не знаю даже что сказать, надо с юристом ехать разбираться
Kidstaff Bot• 14 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор knopochkaO • 14 июня 2023
Ответ дляУаджит
Чому Ваша тема в розділі:
Бізнес, Фінанси - Інше?

Якщо повинна бути в розділі:
Суспільство, Політика, ЗМІ - Економіка!
Дуже цікаво.
От до чого оці ваші ткнути когось носом?? Тут є нормальні адекватні люди які дійсно можуть підказати. Дуже цікаво, так мені також дуже цікаво як все оце працює і який беспредел робиться, а потім пишуть тікають не хочуть воювати? Це так треба хлопців відправляти на війну?? Не можете підказати пройдіть та навчіться вже не сунути носа, всюди вміють тільки гадити...
brenda2305• 14 июня 2023
Пишу без аноніма, знайомого також заламали ж Чернівецькій області. Був там проїздом, ні від кого не ховався. Добу тримали без телефону. Примусово доставили, і це ж викрадання. Навіть поліції не було
Ми його визволяли з адвокатами
Ганьба такій мобілізації. Але ніхто нічого змінювати не збирається, бо ця хрінь тягнеться з зими
автор knopochkaO • 14 июня 2023
Ответ дляbrenda2305
Ми його визволяли з адвокатами
Дякую за відповідь! Вже знайшла адвоката!
Анет2000• 14 июня 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Ви вважаєте такий метод мобілізації нормальним? Він не переховувався ні від кого, але ж можна по людськи також віднестись дати повістку, щоб звернувся в своє ТЦК
А как бьют и насильно в машину закидывают пример Одесса сестра из окна видела ,как эти вояки в машину парня тянули и вообще по всей Украине насильно мужиков ловят и на войну на мясо ,а парад вдов...по единым новинам такого не покажут ,там только рассказывают ,как америка нам помогает и что ВСУ уже до кремля и Крыма дошли ,короче .....нет слов! ТЦК оборзели в край и наш зе все знает и поощряет такие методы мобилизации ! Как говорил этот ненормальный Данилов’ у нас очереди в военкоматы стоят из добровольцев’ ,а по факту все насильно и по принуждению!!!! Не ходят люди идти умирать за зелю ,байдена и бандеру!
автор knopochkaO • 14 июня 2023
Ответ дляАнет2000
та тут геть справа не в тому хоче чи не хоче, тут що не та область зовсім, він же не тікає, а просить завести авто додому і звернеться у свій ТЦК
Анет2000• 14 июня 2023
Ответ дляknopochkaO
Беспридел
Уаджит• 14 июня 2023
Ответ дляknopochkaO
Підказати можливо все, коли тема в потрібному розділі, та її автор не ховається за анонімом.
Бачу, що адміністрація вже зняла з Вас анонім, і я вдячна їм за це.
А тепер по Вашій темі:
Якщо Ви не знали, то повістки тепер можуть вручати будь де і будь коли, навіть якщо Ваш чоловік стоїть на обліку в Черкаській області, адже є постанова закону, від 7 квітня 2023 року. Кабмін ухвалив постанову, за якою ТЦК тепер можуть надсилати, та видавати повістки військовозобов´язаним, незалежно від місця їхнього перебування на військовому обліку. Тобто тепер українців зможуть мобілізувати незалежно від того, в якому військкоматі вони перебувають на обліку.
В Вашому випадку можу Вам порадити, якщо у Вашого чоловіка є якісь проблеми зі здоров´ям, вивчити цей матеріал: https://t.me/c/1705713146/4047

Всього Вам найкращого.
Бережіть себе.