Отримує 15тис грн місяць і вважає що це нормально. Заробляє меньше, ніж я. Допомоги вдома від нього ніякої. Вічн якісь відговорки то карантин то війна і в цьому всі причини.
ShellyBelly• 14 июня 2023
Не змогла б жити з чоловіком,який не прагне більшого аніж є зараз.і справа не стільки в грошах як в розвитку
Sk-kik-mango-tesco• 14 июня 2023
Если не любите его и он не помогает, бытовой инвалид, то нет смысла. Сами его не пристроите никуда?
Sk-kik-mango-tesco• 14 июня 2023
Ответ дляElinkaYa
Багато разів пропонувала варіанти. Він не хоче говорить йому вистачає. І що мене цікавлять тільки гроші
Ну это совсем плохо
AmazingLady• 14 июня 2023
Ну нытик обыкновенный, как большинство женщин. Помнится мне на прошлой неделе тема была, где у жены минималка и миллион отмазок чтобы ничего не менять
kostyanych• 14 июня 2023
Мой зарабатывает 9к+ имея двух малых детей. Шабашит в свободное время, так как денег не хватает. Энергетик, денег не платят- задерживают.
Если б я вышла на работу с декрета- получала бы больше.
Расставаться??
Ответ дляElinkaYa
Є звичайно. На мою думку людина в будь які професії може розвиватись та прагнути більшого.
Ну значить у вас різні цілі, він в зоні комфорту, ви ні. Я, у свій час розійшлася з чоловіком, який не прагнув більшого, він став ворушитись, коли створив нову сім´ю.
В мене чоловік заробляє приблизно так і менше буває.Але він хворий.
Так , коштів завжди не вистачає, постійні обстеження , ліки.
Він допомагає по дому.
Звичайно мене не влаштовує я хочу більше грошей, мені завжди мало 😃
Всі мені кажуть лишай його.кому треба хвора людина ?…
А якби я була на його місці ?
Тобто мене би кинули або так само говорили …
Він допомагає по дому.
А якби я була на його місці ?
арина-ветерок• 14 июня 2023
Ответ дляElinkaYa
32. 2 дітей
И вы думаете, что с двумя детьми одной Вам будет легче? А если алименты будут 0, сама справитесь?
Ответ дляарина-ветерок
Допомоги немає від нього. Навіть на гуртки дітей завезти. Максимум відвозить в школу. Його коштів то якраз на його харчування та заправку машини може ще щось лишається.
Мій допомагає по дому все, прибирає в квартирі взагалі тільки він, я туди і не лізу. Був період коли з заробітками були проблеми у нього, сіли поговорили, пояснила, що якщо мені з чоловіком буде важче, ніж без нього, то мені простіше жити самій, житло своє є, піду собі і все. Почав старатися, десь виходить, десь не дуже, але бачу, що старається.
Ответ дляksyuha831
Так я теж вважаю треба говорити про це
Одяг та сумки• 14 июня 2023
не в грошах щастя, але - скиньте на нього домашню роботу усю- навіщо вам паразит на тілі
Одяг та сумки• 14 июня 2023
Ответ дляGirlSuper
Він допомагає по дому.
А якби я була на його місці ?
Він допомагає по дому.
А якби я була на його місці ?
я чомусь теж про це подумала - захворіла дружина/чоловік і що шукати нового. За мої 20 років шлюбу було по всякому спершу я заробляла багато- потім він довго більше мене. більше року я йому картку поповнюю грошима( нікому про це не кажу і його не принижую) - він на 2/3 вдома. Ось вийшов на роботу на місяць за рік- і із за грьобаної русні дамбу взорвали - знову вдома. Не в грошах щастя - я це зрозуміла тільки коли вже їх вдосталь і грьобана русня прийшла. Але домашні справи на ньому 70% і діти
арина-ветерок• 14 июня 2023
Ответ дляElinkaYa
Невже він раніше іншим був? Як Ви зважились від такого двох дітей народити?
Якщо все так як Ви пишите, то звісно без нього буде легше. Житло Ваше? Діти до нього не дуже прив´язані, не будуть Вас звинувачувати?
Ответ дляОдяг та сумки
Так ….
Вчора брат мені каже, і що не надоїло тобі ще так жити.
Ой навіть починати цю бесіду не хочу.Батьки братові дали все , а мені нічого.
Всі відкладені гроші які в нас були ми витратили на лікування чоловіка,обстеження - це тисячі доларів
Гроші потрібні…
Чесно кажучи нічого не хочу вже
Сама йду сьогодні до лікаря, може випишуть заспокійливі.
Гроші потрібні…
Чесно кажучи нічого не хочу вже
Ответ дляОдяг та сумки
Поговорили з братом вчора не зрозуміли один одного , тай все на тому
Але так сказати осадок остался
Ответ дляkostyanych
Расставаться??
Нет. Шабашит. Значит хочет большего для своей семьи.