Одні думки• 14 июня 2023
У кого чоловіки або знайомі стали рано татусями в 17-24 роки, якими татусями
вони були? Чи готові були до такої відповідальності? Чи хотілось з друзями гуляти? Чи втекли зродини може?
БоВжеВільна• 14 июня 2023
Мій чоловік такий. В 19 років. Дуже любив свою доньку, навіть після розлучення з жінкою.
Мозговая пилочка• 14 июня 2023
Я народилася коли батьку було 20, а мамі 19. У нас була чудова сім´я. Батько голова, а мама і я з братом, як за кам´яною стіною.
Місяць назад батька не стало. Дуже тяжко.
всегдаДаДа• 14 июня 2023
Муж моей сестры стал папой в 18, двадцать лет уже женаты - трое детей
Считаю его самым лучшим папой из всех кого знаю, он очень много времени уделяет общению с детьми
Сосиска_Втесте• 14 июня 2023
Муж в 21,ему уже 33,второго родили через 9 лет. Всегда тяжело работал,что бы обеспечить детей. Не гулял,всегда в семье и с детьми.
Пацаааааааан• 14 июня 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Сколько ему лет было?
Привіт з ботойбіччя• 14 июня 2023
Мой одноклассник стала папой в16, его любимой было 17. Все ок, заботливый, семейный. Им уже 40+, вместе, выглядят довольными и полностью на волне друг друга. Девочка у них уже совсем взрослая, остановились на одном ребенке
Істеріомама• 14 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
А 24 роки це рано?
Між 17 роками і 24 - прірва
Зараз трохи по-іншому щодо 24. Мій чоловік став батьком в 26, так він став батьком одним із перших серед його студентських одногрупників хлопців. Зараз трохи здвинулось в порівнянні з поколінням батьків.
Дама_с_караваем• 14 июня 2023
Мій чоловік став татом в 36, мав керівну посаду, гарно заробляв, але батьком був і є ніякий. Йому все рівно на дитину. Він не вчив счина їздити на веліку, не був на святах в садочку, не грався з ним. Але дитина була всім забезпечена.
Меломанка Маланка• 14 июня 2023
Мой муж такой. Мы с мужем одногодки. Наш первенец родился, когда нам было по 21. Второй, когда исполнилось по 23. В 36, 39 и 40 я бы точно от него не рожала, если бы он был плохоньким отцом или мужем)))
Лучше отца для своих детей, представить трудно.
Ответ дляІстеріомама
Це у вашому середовищі. В моєму більшість одружується саме в такому віці.
Меломанка Маланка• 14 июня 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Почему любил? Кого-то из них нет в живых или всё-таки разлюбил?
Бавовнятко• 14 июня 2023
Мій колега став батьком в 19, його жінці на той момент було 16. Йому вже 40 років, з жінкою живуть чудово, дуже гарна пара, син вже давно дорослий, навчається закордоном. Другу дитину не народили, але сина дуже люблять.
Просериарила молодость• 14 июня 2023
Знаю такие случаи... ничего хорошего... было по пьяни, потом вынужденная женитьба. Какой ’папа’ в 17 лет? В мужской психике и так все тяжело с этой ролью, а тут еще и случайно вышло... если жена все сглаживает, это еще не признак ’он хороший папа’.. помыслов НЕТ в таком возрасте, тем более сейчас, когда морально молодежь очень заторможена в психологическом взрослении.... и по чужой семье очень сложно ’видеть что все хорошо’ мы видим только то, что нам показывают... на словах у всех все хорошо, а потом валом разводов и боли....
Манкоголік• 14 июня 2023
Мне кажется это не совсем от возраста зависит, мой муж первый раз стал отцом в 21 год, к браку он был не готов, но отцом был отличным и ребенок после развода остался жить с ним, я на него обратила внимание первую очередь из-за его отношения к детям, поняв что он будет прекрасным отцом, что для него дети на первом месте и не ошиблась.
ФрекенБок• 14 июня 2023
С первым мужем мы поженились, мне 20, ему 22. Ребенка родили, ему было 24. Отцом он так и не стал, ни в 30, ни в 44. Просто не любил детей и своего сына тоже.
Люблю кетчуп• 14 июня 2023
Знайоиа сім´я йому 17 їй 21 , зараз 6ро дітей, він типу айті, вона єврейка цим все сказано. Але вони баптисти. Батьківство їх покликання, діти самостійні, змалечку в побуті припахані, мама і тато світяться від щастя і любові. Діти теж сяють. Дуже фінансово вільно живуть, зараз в США на пмж виїхали але ж у них скрізь по світу є общини. Дуже кмітливі. Не всі так розумно будують життя. Від початку одружувались спеціально по зальоту бо батьки його були проти, потім поспішали народити декілька дітей для проекту молодіжна сім´я і квартирне забезпечення. Отримали величезну квартиру , відразу виставили на продаж, продали в п´ять разів дорожче, одним днем погасили кредит 20 тис дол, збудували будинок за допомогою віруючих, маєток прекрасний. Обоє з простих сімей. Історія незвичайна
Просериарила молодость• 14 июня 2023
Знаю случай: в 18 стал отцом двойни.... ужас! Мальчик был обеспеченным и поведение кошмар, когда развелись, то жена скончалась от болячек.. он ее допек и на похоронах мать жены так прямо и сказала что он допек, увы, зная этого мужчину я склонна верить, что это похоже на правду. С детьми контакта нет у него.... а как он ’гордился’ шо так рано стал отцом...
Усатая полосатая• 14 июня 2023
Отличный отец , первый ребенок в 21 , второй в 24 , третий 27 и четвертый в 29 , сейчас ему 39 . Отличный отец 4 деток ответственный очень любит деток
ЛюблюДевчонок• 14 июня 2023
Мой муж стал отцом в 18. Не скажу, что был супер-папой, но в целом нормальным. Хотелось и с друзьями гульнуть, было такое. Из семьи уходить не хотел. Развелись по моей инициативе через 16 лет. У всех новые семьи. Общаемся до сих пор. Недавно у нас родилась внучка)
Люблю кетчуп• 14 июня 2023
Моєї сестри чоловік став батьком в 23, травма для дитини що з малечку що в підлітковому віці. Розлучились, тата на весілля не кликали.
Заела_пластинка• 14 июня 2023
мій брат двоюрідний женився в 17 років, в тому ж році і стали батьками. Одружувались по зальоту, але любов з 1 класу. Все життя живе заради сім´ї, видно що любить до сих пір (зараз вже їм по 43). Не гуляв і в компанії не тягнуло, максимум це в гості до кумів на дні народження.
Мудробаба• 14 июня 2023
Ой не зависит это от возраста, если парень серьёзный, то он и в 17 серьёзный, а если шаболта, то и в 50 таким останется, сколько таких примеров есть
Нехай щастить• 14 июня 2023
В 24 , але це вже не рано. Допомагав у всьому.
І якщо чоловік не вигулявся до того як створилася сім´я,то він буде і в 30 хотіти гуляти
Алгонавт• 14 июня 2023
кожен хвалить своє болото.
по досвіду своїх знайомих і брата вони готові ії зробити і повісити на жінку. не готові нести матеріальну відповідальність. не готові що жінка не буде тією дівчинкою згодною на секс по бажанню, бо вона не належить більше собі до певного віку дити і просто втомлюється. і лише гроші і поміч може ці моменти сгладжувати. АЛЕ вони заробляють тільки на їжу.. якщо заробляють.
про те що мами виховують своїх хлопчиків-булочок для кохання і не кажуть-вчать що потрібно повністю нести відповідальніть як чоловік при народженні дитині і домогати жінці.