Бубль Гум)• 14 июня 2023

Це так не підійшов крем?

Уже не раз розчаровуюсь зволожуючими кремами. Сьогодні прийшов новий, нанесла, доречі класно ліг, не було блиску, але потім було таке відчуття що лице під плівкою і потіє, навіть з´явились краплинки, це він забив пори?
Борода• 14 июня 2023
Послухаю теж саме

Пургену мне• 14 июня 2023
Какой состав?
ХвилювАллочка• 14 июня 2023
Скорее всего вам попался крем с окклюзивным эффектом. Он замечательно подходит коже с нарушенным барьером, функция таких кремов - закрывать сыворотки и сохранять в коже влагу.
Какой крем?
Стриптизерка• 14 июня 2023
А що за крем?
Я теж користуюсь зволожуючим кремом, маючи жирну шкіру.
Може бути відчуття, що важка наче шкіра, якщо багато нанесла, але тонкий шар взагалі не відчувається. І шкіра з кремом в кращому стані, ніж без крему.
Уходя дверю не хлопать• 14 июня 2023
Да,есть эти крема пленочники,вроде с порами ничего,но я таким пользоваться не могу,бесит
автор Бубль Гум) • 14 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
А що за крем?
Взяла такий, наноситься легко, не блистить, але таке відчуття що плівкою шкіру затянуло і так парко((
автор Бубль Гум) • 14 июня 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Какой крем?
Взяла такий, купила гідрофільне масло, і лише через це і крем, бо потрібен крем після масла, але щось мені не щастить. Вже не один крем дає такий ефект
Стриптизерка• 14 июня 2023
Ответ дляБубль Гум)
Цей крем містить купу різних масел. Вони не потрібні шкірі в такій кількості. Цей крем заб´є пори навіть у сухої шкіри. Прочитала склад і просто в шоці.
Якісних корейських фірм не так вже й багато, а ті що найкращі, то коштують дорого. Цей крем підійде хіба що мастити загрубівшу шкіру на ліктях.
автор Бубль Гум) • 14 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
Пречудово)

Братья Капли• 14 июня 2023
Я для увлажнения такой использую. Но у меня жирная гиперчувствителтная кожа с розацеа. Замечательно увлажняет и экономно расходуется.
ХвилювАллочка• 15 июня 2023
Ответ дляБубль Гум)
Да, это крем подойдет людям с нарушенным кожным барьером (атопикам, людям, пользующимся активами (кислоты, пилинги, ретинол) и т.д.). Мне нравится использовать такие кремы зимой, закрывать кислотные сыворотки или ретинол в проценте 1 и выше.
Вам нужно посмотреть для себя что-то легкое, возможно аптечная косметика. Если ищете дневной крем, то крема с спф может быть вполне достаточно, дополнительно крем наносить не нужно.