14 червня 2023
"Стид – це те, що я відчуваю, читаючи ваші срачі.
Мені соромно перед Да Вінчі, перед загиблими, перед тими, хто боронить сьогодні Україну та відчайдушно працює на перемогу, яка, до речі, ще не досягнута, і для того, щоб вона здійснилася, у нас попереду ще дуже багато війни і втрат.
Мене відверто нудить від ваших коментарів і закидів. І розбирати, хто, де навалив купу, в якому кущі, не маю ні часу, ні натхнення.
Ваші емоції загалом можна зрозуміти – не маючи змоги або бажання вчепитись у горлянку ворогу, ви чіпляєтесь у горлянки тих, хто ближчий до вас або кого добре видно.
Я не хочу виправдовувати нестриманісь і різкість, хоча прекрасно розумію, як часом важко зберегти спокій – іноді просто неможливо, – просто як мені тепер. Правда, Аліно Михайлова? До речі, тримайся, мала.
Ця травля нагадала мені травлю Масі Найєма й інших, і я схильна думати, що це не просто так.
Звичайно, можливо, тут спрацьовує моя параноя, що страждає безсонням, але мені ввижається чергова спроба ворога влізти нам у мозок і подолати нас таким чином, роз´єднавши і вселивши зневіру, якщо він не в змозі перемогти на фронтах.
Не піддавайтесь.
Ви ж не піддаєтесь страху, скільки би не обстрілювали наші міста?
Вчора загиблі й поранені в Кривому Розі, сьогодні в Одесі, і день тільки почався.
Воїни гинуть, забезпечуючи – без перебільшення – ваше існування.
Давайте спершу переможемо, відбудуємо нову країну, а потім розбирайтесь скільки завгодно, хто скільки і чого зробив для перемоги.
Але нехай Перемога скоріше настане.
Прости мене, Да Вінчі.
Мені соромно.
Юлія Паєвська (Тайра)"
Не піддавайтесь.
Але нехай Перемога скоріше настане.
Прости мене, Да Вінчі.
Мені соромно.
Юлія Паєвська (Тайра)"
Екатерина27• 15 июня 2023
Ответ дляoksana 77
Пытаюсь логически рассуждать. Да, это мое предположение, просто мои мысли. Вот фраза, что ’он не успел оформить отношения с Алиной’. А он хотел их оформить? Это только слова Алины, что не успел. Что ему мешало? Когда мужчина хочет и женщина вроде как тоже отвечает взаимностью, они это делают. Если не расписались, значит кто-то из них этого не достаточно хотел. И, судя по сложившейся ситуации, это не Алина.
Вчера уже появилась информация ( тут девочки скидывали скрины его побратимов), что они разошлись зимой. И не было парой.
Oasis in the Desert• 15 июня 2023
Это реально тот случай, когда ’всей правды мы не знаем’ и ´всё не так однозначно’!)))
Но..Мои знакомые жили лет 5 гражданским браком, у обоих второй. Но когда муж пошел воевать, решили расписаться. Он вернулся на неделю домой, сразу оформили отношения.
Ответ дляlus_so
Вона - ’нове обличчя’ і іде у владу під прапором, що всі старі безсовістні, а вона - киця-цяця. Так що проблема в тому, що тьотя багато патякає про мораль і засуджує всіх навкруги, а як до діла - то і всралася.
Тьотя була там, де ми не були. Тому вс*алась з приводу діла як раз не вона. Враження, що тут зібрались всі рівня Ісус Христос, не менше.
Ответ дляArgesha
Реально це читати дивно. Ми з чоловіком одружилися через 3 місяці після знайомства. Тому що реально ’не злазив’ з цієї теми.
Коли вони хочуть - це трапляється дуже швидко насправді.
Ви - це ви.
Мені все одно, що вона судиться з батьками Давінчі. Поділ майна - банальна побутова історія. Але ця Аліна не подобалася мені ще до того, як я дізналася про Давінчі, і що вони були парою. Для мене основне в цій історії те, що вона депутат Київради. І депутат Київради просто закликає вішати тих громадян України, які не підтримують слуг народу. Я не пам´ятаю, щоб навіть депутати януковича відкрито писали, що треба вішати всіх, хто за Ющенка. Я шокована, що більшість вважає, що проблема лише у тому, що обізвали вдову Давінчі. А те, що дозволяє собі депутат Київради, це нікого не хвилює.
*🤬 В рф «судят» пленных азовцев, которые защищали Мариуполь*
22 человека сегодня предстали перед «судом», среди них 8 женщин-поваров, которые готовили еду для батальона «Азов».
Если украинцев признают «виновными» в «террористической деятельности против рф», им грозит от 15 лет до пожизненного заключения…
Следующее заседание назначено на 28 июня. Твари, просто твари.
У меня просто нет слов от этого беззакония. Почему им все дозволено????? Почему они могут это творить????
Ответ дляMrs.Ochmonek
Все правильно: ті фанати певної секти, які є колаборантами, повинні висіти. Якщо людина фанат секти, але не є колаборантом, то висіти їй не пропонується, не переживайте
Серед слуг народів є багато колаборантів. Серед депутатів ЄС таких не зустрічала. А вішати пропонують саме їх. Ну і мене, наприклад. Я ж за ЄС голосувала
Апель-синка• 15 июня 2023
Ответ дляSoufit
Від чого в шоці? В ФБ її офіційна сторінка. А це лайно незрозуміло звідки потяги, але навіть за побутовою речень, видно що писали тексти різні люди.
P.S. Інформаційна гігієна ще нікому не завадила
Я в шоке от того, в какой грязи эта вся история валяется.
Ну и в любом случае с одной стороны малообеспеченная мать в селе, потерявшая сына, с 5ю детьми на руках, и с другой - военно-полевая жена, с квартирой в Киеве и депутатской должностью, на которой ’не успел жениться за 5 лет’.
Попахивает ну ооочень и ооочень. И выглядит тоже некрасиво, когда в ФБ ’ми з родиною Дмитра ’ после этого пишется, да еще и стипендию учредили.
Это чисто субъективно, я им свечку не держала.
Ответ дляPaolla
А оце взагалі вишенька на торті. Тобто кожен з нас, маючи підтримку тих, хто побував на фронті, може творити що захоче з тими, хто не згідний з нашою думкою.
А з цією пані взагалі усе дуже сумнівно. І депутат, і медик, і воювала ( як усе встигала), а тепер піариться на загинувшому воїні, сколотивши опг з його друзів
Апель-синка• 15 июня 2023
Ответ дляlilu1990
Люди просто ініціювали. Заплатити за ідею може кожен бажаючий)))
Які люди? Пишет конкретная особа у себя на странице, еще и семью за уши притягивает (с которой она же и судится за имущество и деньги).
Это из серии ’Притула купил байрактар’? Люди скинулись, но купил Притула, от своего имени.
Выглядит как спекуляция на смерти Героя, причём довольно циничная.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Мені б взагалі не хотілось знати про чиїсь квартири чи суди, але коли кидають лайно на людину, яка рятувала життя, ті, хто - не рятував, мене це обурює до глибини душі
Якщо вона рятувала життя це їй не дає право займатися свавіллям. Це зрозуміло? Суспільству надоїло вже ваше ’не на часі’ і казки про героїв,що їм все дозволено і затикання народові рота.
Вона у нас хто депатат київської міської ради,то хай займається в першу чергу своїми обов´язками і дивиться куди кошти були використані на облаштування сховищ-барабани,сковородки і все інше. А не найманням тітушек для свої власних потреб.
А якщо коротко,хай іде в сраку ваша Аліна,задовбали вже
Ответ дляPaolla
То чому сприймаєте це на свій рахунок?
А колаборанти коли оголошуються, то це добре. До вішання, на жаль, не вірю, що дійде
Ответ дляiryna _b
А кому судити про свавілля як не суду? Вам? На яких підставах - чутки, фейки, перекручування?
Аліна така ж ваша, як і моя.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Гуляє, бо розносять. І ні, як раз настільки тупий фейк і не потребує спростовування. От знайти виконавця і подати в суд - було б супер.
Да, віримо, ага ... А мені виглядає по іншому. Що цей допис таки Аліни. І писала вона його під сильними емоціями. А потім через якийсь час сама зрозуміла, чи може хтось надоумив видалити його. А тепер всім селом відбілюють її.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Аліна така ж ваша, як і моя.
Здоровий глузд у людей є. На третій вашій темі про Аліну могли б зрозуміти. Дякуючи Богу , не зробили із суспільства тупе стадо,як в рашці, своєю тупою агітаціє про героїв.
В Алініній історії людська алчність , жадоба привласнити майно. При чому тут геройство.
Ви намагаєтесь за допомогою суспільства викликати тиск на судівську систему .
Ответ дляMrs.Ochmonek
А я і не претендую на роль Христа. Це вона вимагає собі право на істину в останній інстанції, на суд лінча.
Тобто подати в суд, щоб отримати спадок, який тобі по закону не належить, це значить високоморальне діло, то не всралась?
Мені глибоко байдуже на ту маліну і її вибрики, поки вона не починає в красівій позі розказувати мені, на шо я маю право, а на що ні. Хоче владу - то доведеться розмовляти.
Ответ дляiryna _b
на моїй третій темі?? ні, це точно не про здоровий глузд
Ответ дляlus_so
Тобто ви не судите її? ))
Ответ дляMary_MMS
Вам видніше як саме вам виглядає
Калл какой-то, ещё и изо рта в рот переплевывающийся. Тут обычно любят тыкать ’квартира чья?’, подразумевая - не твоя, вот и закатай губу, а в теме уже раскатали защитницы и отбеливатели что ’нуу, не все так однозначно’.
Б#@&#, люди, да однозначно же всё, шл*ха она и все кто ее защищают - такие же ущербаны
Ответ дляiryna _b
До речі, про затикання народові рота.
Моя тема провисіла з годину - з цитатами Арестовича, що принижують українців і ’вчать’ як треба Україну назад заганяти в імперію.
’ секрет привлечения Украины в имперские проекты - прост, как пареная репа:
- не трогайте основную массу хохлов (’свинопасы’), дайте им гарантии не привлечения ко всякого рода напрягам, дайте порядок и четкие правила игры, и некий суррогат самоидентификации - мову, веру, співи,
-обеспечьте механизм абсорбции в имперские проекты той части авантюристов, которых регулярно и в известном количестве рождает эта же земля (’козаки’) и которые мечтают обо всяких авантюрах и смертельно ненавидят тихое сидение в хате с краю.’
Як ви думаєте, чому і чи це не затикання народові рота, коли не просто тему закривають, а зносять, щоб люди і не знали що за особа зараз впливає на маси?
Ответ дляMary_MMS
Ви так р´яно захищаєте))) і якісь коменти геть завсім недолугі))) може ви на зарплаті у Аліни?
А може ви на зп у її хейтерів, вашими ж словами? ))
І ні, знову не правда. Я не захищаю ні р’яно ні не р’яно, але я проти травлі, яку їй влаштували незалежно від її обліко морале. Чому? Бо це зачіпає пам’ять Героя.
А ви знову перекручуєте ((
Ответ дляCharming
Да всі плювати на неї хотіли і знати її б не знали, якби не трусила б вона брудною білизною в інтернеті.
Вона хіба сама вивалила свої справи, які стосуються тільки її, родини Героя і суду? просвітіть
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто ви не судите її? ))
Її особисто, як приватну особу - ні. То життя і з усіма трапляється. Ну не хочеться людині втрачати нерухомість, яку вона вважає своєю.
Я засуджую її як політика і депутата Київради - публічну особу, яка істерить, що комусь не подобаються її дії і не забуває розказати нам, які ми аморальні, а от вона зразок моралі. Де її відповідь по ділу? Це не складно, написати кілька слів, чому був позов до суду, з якою метою. І зняти всі ’інсинуації’. Але ми цього не бачимо. Чому?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Аліна така ж ваша, як і моя.
Автор, таке враження, що ваша тема заказна, так ви намагаєтеся чорне назвати білим
У нас правова країна, у нас не бєспрєдєл, й ера твтушок вже пройшла давно
Ответ дляlus_so
Ви ж самі відповіли на своє питання чому був позов. ’Ну не хочеться людині втрачати нерухомість, яку вона вважає своєю.’ Хай там і розбираються в суді, але ж комусь потрібно публічне обговорення саме цієї білизи.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Нашли кого цитировать. Тайра.... облико морали. Еще и с ссылкой на Найема бездельника грантоеда.
Маси Наем был тяжело ранен на фронте и остался без глаза. Вы че?