Mrs.Ochmonek• 14 июня 2023

Тайра про травлю Аліни

14 червня 2023

"Стид – це те, що я відчуваю, читаючи ваші срачі.

Мені соромно перед Да Вінчі, перед загиблими, перед тими, хто боронить сьогодні Україну та відчайдушно працює на перемогу, яка, до речі, ще не досягнута, і для того, щоб вона здійснилася, у нас попереду ще дуже багато війни і втрат.

Мене відверто нудить від ваших коментарів і закидів. І розбирати, хто, де навалив купу, в якому кущі, не маю ні часу, ні натхнення.

Ваші емоції загалом можна зрозуміти – не маючи змоги або бажання вчепитись у горлянку ворогу, ви чіпляєтесь у горлянки тих, хто ближчий до вас або кого добре видно.

Я не хочу виправдовувати нестриманісь і різкість, хоча прекрасно розумію, як часом важко зберегти спокій – іноді просто неможливо, – просто як мені тепер. Правда, Аліно Михайлова? До речі, тримайся, мала.

Ця травля нагадала мені травлю Масі Найєма й інших, і я схильна думати, що це не просто так.

Звичайно, можливо, тут спрацьовує моя параноя, що страждає безсонням, але мені ввижається чергова спроба ворога влізти нам у мозок і подолати нас таким чином, роз´єднавши і вселивши зневіру, якщо він не в змозі перемогти на фронтах.

Не піддавайтесь.

Ви ж не піддаєтесь страху, скільки би не обстрілювали наші міста?

Вчора загиблі й поранені в Кривому Розі, сьогодні в Одесі, і день тільки почався.

Воїни гинуть, забезпечуючи – без перебільшення – ваше існування.

Давайте спершу переможемо, відбудуємо нову країну, а потім розбирайтесь скільки завгодно, хто скільки і чого зробив для перемоги.

Але нехай Перемога скоріше настане.

Прости мене, Да Вінчі.

Мені соромно.

Юлія Паєвська (Тайра)"
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Ви бачили фото полонених із Маріуполя,яких у рашці сьогодні судять? Серед них доречі 8 жінок!!!
Вам мало б бути соромно, що разом із Аліною, ви замість теми про полонених, біднімаєте в суспільстві питання ,як віджати у батьків героя квартиру для ’вдови’. Яку і вдовою питання чи можна назвати ,бо поженили його після смерті без його дозволу.
Дійсно,кому війна,а кому майно очі засліпило.
Звичайний майновий спір превратили в піар
Де ваша тема про полонених?
А за мене не добріхуйте будь ласка, або уважно перечитайте , бо я жодного разу не написала такої мерзоти
’біднімаєте в суспільстві питання ,як віджати у батьків героя квартиру для ’вдови’. ’
Миленька Лебідко• 15 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
таких як вона відстрелювати треба її ж словами про вішати всіх хто іншої думки)
пішла вона ця шлюха
Вона казала про вішання колаборантів. Це злочин.
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляlus_so
Як громадянин і виборець, я маю повне право вимагати від політика публічних пояснень щодо її дій або бездіяльності.
Як політик, аліна не має права на мовчання і істерики.
Щодо мене. Якщо я кажу ’я розумію чому’, це не означає, що я і сама так би вчинила.
Тому так, я вважаю її позов до суду аморальним для приватної особи, а для політика абсолютно неприпустимим.
Я оперую простою інформацією - позов до суду був. Коментарів від політика аліни крім, ’хто ви такі, щоб зі мною розмовляти’ - ні. Тобто, поведінка політика аліни - неприпустима для демократичної країни. Чи ми вже не демократична країна?
До чого тут демократія? демократія в тому, що ви її або обираєте, або ні, і голосуєте за когось моральнішого. Тільки ви так і не сказали хто для вас моральний у політиці і хто ваш обранець ))
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Казати - злочин, чи вішати?
iryna _b• 15 июня 2023
Прочитала всі 9 сторінок цієї теми,коментарії дівчат. І радію, що наш скарб - це народ,який вміє думати і має власну думку
Труп нареченої• 15 июня 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
так але на її думку колаборанти це всі хто з «неправильними» політичними вподобаннями, тобто всі це злочинці?
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
про ’всі’ - там не було, не додумуйте
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Навіть в тому випадку, коли думка не співпадає з вашою? )
iryna _b• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Моя як раз думка співпадає з 99,9 відсотками комментаріями до цього посту. 0,01 відсоток це ваші комментарії,які крім вас ніхто не підтримав.
Нічого наступний раз краще відпрацюєте свої кошти
lus_so• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну так я і пояснюю, чому в її випадку від мене буде тверде ’ні’. Я маю право оцінювати дії політика, я виборець.
Для мене, морально незріла дівчинка, яка не вміє контролювати ані свої дії, ані свої слова (можете подивитись її фейсбук і твіттер), це поганий політик.
Ок. Раз ви так наполягаєте. А якщо я голосувала за Зеленського і слуг, що скажете?
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Усі, хто пишуть про кошти, судять по собі. А шкода, я думала ви щиро пишете, а не відпрацьовуєте
iryna _b• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
’Як називається українською яєчня глазунья?’. Яєчня з цілим жовтком називається оката яєчня’
Тема себя исчерпала
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляlus_so
Скажу, що ніяких підстав вважати моральними тих самих ’слуг’ у вас не було, щоб за них голосувати.
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Тема себя исчерпала
Бувайте тоді )
lus_so• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чого це? А кіно про голобородька? А вишуканий гумор (горіла хата палала, приймає з усіх боків, сеньйор голодомор, рускіє тіхонєчко посунули кордон - це про 14 рік)? А всє ми прєзідєнти? Etc etc.
Ви хочете сказати, що вся виборча компанія зе і слуг була аморальним шоу? А чого?
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляlus_so
Якщо ви при цьому всьому голосували за слуг, то значить для вас це підстави моральності, правда ж ? Чи чому ви голосували за слуг?
Труп нареченої• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
про ’всі’ - там не було, не додумуйте
ахах тобто не всі а виборочно з неправилтними політ. вподобаннями, це все міняє
Миленька Лебідко• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Казати - злочин, чи вішати?
Колабораціонізм - це злочин. А про смертну кару, хто зна, що буде після війни. Може й введуть.
Takamaka• 15 июня 2023
Ответ дляiryna _b
У політичний піар. Не памʼятаю автора, але минулого року хтось відомий попереджав, що згодом військових почнуть активно використовувати у політичних цілях.
Takamaka• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Казати - злочин, чи вішати?
Погрози це вже злочин чи ще ні?
А загалом, то потроху починається. Зфабриковані справи. Спалена машина родички Арʼєва. Облитий зеленкою та кинутий до смітника Чорновіл.
Хто толерує або навіть заохочує та збурює суспільство на такі методи, на мою думку, мають на меті анарахію та громадянське протистояння як привід для подальшого запровадження диктатури. Думайте.
Takamaka• 15 июня 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Якщо Україна не відмовиться від шляху до ЄС та дотримання демократичних цінностей, ніхто не дозволить ввести смертну кару. Взагалі потрібно розуміти, що смертна кара в країні, де закони працюють лише для тих, «кому потрібно», за такого рівня корупції - це шлях до знищення купи невинних людей та розправ через власні політичні або економічні інтереси.
Takamaka• 15 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
Саме це і мається на увазі. Страшний сигнал насправді.
Takamaka• 15 июня 2023
«​​НАМ ЖЕ МОЖНА?

Не виставляю цей текст на ФБ. Там за таке забанять миттю, там лише рожеві поні. А висловитися хочу.

Я от про що подумав. Тут нам пишуть що Тарас Чорновіл сам винний, бо бачте клюв відкрив на особу яка тривалий час на фронті і втратила рідну людину. А хто такий той Чорновіл?

І я оце думку карбую. Може даремно я обурюся з цієї події? Якщо замислитися - мені ж образ світлого майбутнього малюють. От дивіться.

Я дев´ять місяців служив у 72-й бригаді ім. Чорних запорожців. Я й досі, служачи інструктором БПЛА, вважаю цю бригаду своєю і за можливості допомагаю своїм побратимам. Очевидно, серед ветеранів нашої бригади люди є різні, в т ч ті хто створить певні організації ветеранів Чорних запорожців. А наша бригада це Бахмут, Вугледар і далеко не тільки.

І дивіться яка дивина виходить. Пише хтось принизливий пост про когось з наших ветеранів, а ми збираємося компанією і негідника - зеленкою! І в смтіник! Все ж правильно? Якщо ветерана образили то можна?

Або так. Хтось з наших побратимів у особи, що не захищала Україну, відіжме квартиру, а та особа почне голосити на ФБ. А ми знову збираємося, беремо цю особу - і зеленкою. І в смітник!

А я засяду писати про те, яка героїчна і віддана особа ветеран що віджав квартиру, і яка гидота особа що Україну не захищала. Мене багато людей прочитають... Ну, мені ж можна?! Я ж про героя напишу, якого якесь нікчемне що сховалося за нашими спинами, насмілюється не любити за віджату квартиру!

В Україні багато є людей, які з нами в окопах не були. Є пані, що волають про своє неймовірне волонтерство (якого не бачили 99,8% фронтовиків), але в яких сини або чоловіки сидять і сиділи удома. Уявляєте? Ляпне така особа щось, що нам не сподобається, а їй випадково в будинок КрАЗ в´їде. Прямо по грядках троянд.

Дивовижне майбутнє? Пропоную воїнам інших бригад, 30-ї, 24-ї, 28-ї та інших, брати на озброєння. Життя миттю стане набагато цікавішим. Все під гаслом ’за метлу відповідати треба’. Особливо - лоху непридатному до служби.

А якщо станеться так, що ветерани іншої бригади десь наїдуть на нашу? Ну, все як завжди. Заб´ємо стрілку, зустрінемося, порішаємо... Як... самі знаєте хто.

І скажіть що ми не праві будемо? Я - доброволець з 2014 р. Я був пілотом БПЛА-літака в добробаті. Я літав для бойових комендатур ДПСУ (наш добробат воював спільно з прикордонниками) та для бойових бригад у зоні АТО. Я навчав пілотів ’Валькірій’ на АрміїСОС. Я на фронті з перших днів вторгнення, спершу як доброволець, потім як солдат 72-ї бригади ім. Чорних запорожців, а зараз як інструктор льотної підготовки. Мені ж можна, хіба ні?

А вже повірте, у 72-й є хлопці порівняно з якими я й не воював майже. Які втрачали друзів, рідних, любимих. Разом ми таких справ наробимо!

Нам же можна?

Як вам такий образ майбутнього? Приваблює? Все ж правильно і вірно?

Дозвольте мені своє ставлення до такого майбутнього не розкривати.

А перепосту попрошу - на ФБ я в тіньовому бані.»

(С) Печера Дракона
Нісенітниця• 15 июня 2023
Ответ дляTakamaka
«​​НАМ ЖЕ МОЖНА?

Нам же можна?

(С) Печера Дракона
Респект, отлично парень сформулировал
Именно так все и будет, если не прекратить сейчас.
Военные против других военных.
ОкейкаНиколаевна• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Свобода слова, забули? Чи тільки один погляд правильний?
Вы серьёзно сейчас?
Йцфыяч• 15 июня 2023
Ответ дляКузякин
Кир такая Алина и за что ее травят? Можно в двух словах?
Теж цікаво
okogteva• 15 июня 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Казати - злочин, чи вішати?
Казати - злочин. Судити б за такі заклики. Тому що це не просто образа, це розпалювання ворожнечі і призов до насилля та навіть вбивств.
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляokogteva
Ви вже зробили звернення в прокуратуру?
Про яку образу йде мова? З якої все почалось, звинувачення її в прихильності до кацапів ? Чи цю ви не помітили?
А публічні погрози повідрубати руки корупціонерам від представника влади - це злочин? Чи тут уже інші стандарти?)) Все ж таки корупціонерам
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
Вы серьёзно сейчас?
Можу посміятись з вами)
Враховуючи, що мою тему ’Мова, вєра, співи’ про висловлювання Арестовича зразка 2009 знесли сьогодні, навіть не просто закрили, є розуміння вибірковості свободи слова.
автор Mrs.Ochmonek • 15 июня 2023
Ответ дляTakamaka
Колаборантам і має бути страшно у воюючій країні