Картуз• 14 июня 2023

Підскажіть може хто знає

Доброго дня.Якісь утворення на нозі.Були в лікарів і здавали різні аналізи вони не можуть сказати що це.Може хтось стикався з таким
delphoto
Разгуляшка• 14 июня 2023
*підкажіть!

автор Картуз • 14 июня 2023
Ответ дляРазгуляшка
*підкажіть!
Добре
Госпожа Белладонна• 14 июня 2023
У яких лікарів були?
Заключення кожного, в кого були можете навести?
автор Картуз • 14 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
У яких лікарів були?
Сказали що аналізи всі в нормі і все
Госпожа Белладонна• 15 июня 2023
Ответ дляКартуз
Сказали що аналізи всі в нормі і все
Так кто сказав, конкретно? Дерматолог, сімейний терапевт, флєболог, хто саме?
автор Картуз • 15 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дерматолог відправив в онко і там сказали те ж саме
Госпожа Белладонна• 15 июня 2023
Лікар на підставі аналізів або ставить діагноз, або до іншого лікарі скеровує, або призначає ще аналізи.
Що написав кожний з лікарів, до яких зверталися?
автор Картуз • 15 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
То було 2 роки тому.Потім поїхали до бабки вона щось пошаманила і з часом пройшло ,а зараз знову з´явились

Госпожа Белладонна• 15 июня 2023
Ответ дляКартуз
Щось не складається в цій історії, вибачте! Коли дерматолог відправляю к онкологу, пишеться ПОПЕРЕДНІЙ діагноз. У Вас було як написано? Всі аналізи гарні, але потрібна консультація онколога? Чи як?
Госпожа Белладонна• 15 июня 2023
Ответ дляКартуз
Ви мене вражаєте!
Ходити по бабках, коли Вам лікарі повинні спочатку поставити діагноз та призначити належне лікування. Це жах!
Сходіть до дерматолога, а потім с ПОПЕРЕДНІМ діагнозом можна далі, якщо буде потреба.
Соскоб ( вибачте, не знаю як українською) робили? Доречі , які такі різні аналізи два роки тому робили?
Vvslera• 15 июня 2023
Я так розумію ви в державних клініках були? Не пожалійте грошей, знайдіть нормального приватного лікарня. Мені так колись в державній лишай поставили, якого близько не було, як з’ясувалося.
Vvslera• 15 июня 2023
Ще на сахар можна здати