Тупанула, відкрила двері, дали мені повістку, що буде якщо чоловік нікуди не піде.
33р, від армії комісований, військової кафедри нема.
В мене паніка, бо як у нього була можливість піти на роботу в СБУ, його не взяли в армію бо остання стадія плоскостопості і ВСД.А зараз я розумію, що з такими діагнозами заберуть😭
Киев_Елена• 15 июня 2023
Ответ дляTatianaKirill
Точно. а хто ж туди має все таки сходить на ту війну, ви не підкажете?
Військові, правильно? Ну, ті що автомат вміють в руках держати.
Ну тоді чекаємо. Чекаємо побєду тут в закутку, разом з вашими чоловіками.
Скоро путін і в 7 раз більша армія сообразять, хто тут побєдітєль і чкурнуть
Именно так. Верим в проф. военных. Нечего делать гражданским на войне
Киев_Елена• 15 июня 2023
Ответ дляМурнетка
Парню сестры 21 год, только закончил универ.
Выдали повестку возле магазина, прошел медкомиссию, сейчас обучение 2 месяца и сказали, что поедет на Запорожье сразу
Он может обратится в суд. До 25 лет не мобилизуют, только добровольно
Ответ дляTatianaKirill
Як сказав поет ’всі готові сприймати смерть, доки це буде не з ними’. Я не вважаю що в 21 століття держава може примушувати людей вмирати і вбивати за неї. Якщо не виявиться достатньо тих, хто має внутрішню мотивацію йти захищати цю державу то так, вона зникне. Ми станемо найбільшим бездержавним народом в світі (зараз це курди).
Ответ дляEAlonka
Чесне слово!
Думаю про те, що люди які мають війскову освіту, мають іти на передову, а не повіски розносить, це можуть робити і жінки!!!
А чоловіків які, платять податки на їх зарплати, але ніколи автомата не тримали в руках, просто не мають права туди забирать!
Мой муж - обычный строитель-универсал, ещё и многодетный папа, воюет. Чем ваш муж лучше? Как и все другие пройдет 3 месяца учебки, потом посмотрят, куда определить его.
TatianaKirill• 15 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Ну тоді да, зникнемо. Я всередині обох позицій. Чоловік, брат, зять в боях з самого початку. Поранення, психологічні зриви, контузії, все переживаємо. НЕ військові, патріоти, просто толкові чоловіки з тестостероном. Найбільша нестача там зараз це люди, постійно не вистачає людей, воїни виснажуються, вигоряють, але залишаються на місцях, бо не відпустять їх, бо нема заміни. І не спасуть нас як країну ті податки, що ваші чоловіки тут платять, треба підтримати там, де рветься.
Мені здається, я вже за межами добра і зла за ці 1,5 року. Просто спостерігаю без емоцій за наївними людьми, які живуть в бульбашках, і ждуть перемогу.
Я не бачу виходу, всі не хочуть воювать. будемо як курди
Луна-Натали• 15 июня 2023
Ответ дляПеремога 2022
Вот чем вы думаете когда создаете такие глупые темы? Вы о чем думаете? Здесь у многих мужья, сыновья, братья, отцы воюют, просто служат, сколько погибших, раненых, а вы по сути ссыкло, так еще и глупое!
Ну найди ты аналогичную тему и прочитай там советы, позвони мужу, маме, подруге, спроси!
Согласна!