ЯяяКакаджамбо• 15 июня 2023
Ви помітили, що гарних жінок тут хейтять?
Чи це тільки моє спостереження?
Якщо виклала фото і пишуть "ой, яка гарна", то це привід задуматися, що не все ок))
Результат:
вже голосів:
39 (68.42%)
так, хейтять
18 (31.58%)
ні, пишуть святу правду
Ответ дляДама_с_караваем
++ если у человека высокая агрессия (внутренняя ) и в жизни он труслив, то заходит на форум оторваться на других. Выбирает кого-то безобидного и давай лить свой гной... а это признак уже больших проблем и потом такие разваливают свои браки и тут стонут ’ой, было же все хАрашо, а он чего-то ушел... ’ мда... психику контролировать нужно и яд сливать в кабинете у психотерапевтов... ага, там же платить нужно... а тут - бесплатно...
Тут Ви трохи не праві, більшість людей, котрі зливають свій негатив ( без різниці в неті чи реалі) в сім´ї дуже цінять, люблять і поважають, не в 100% випадків але в більшості
І навпаки теж, на жаль працює
Просто проаналізуйте своїх знайомих і зрозумієте про що я
І навпаки теж, на жаль працює