Заступився Ігор за демократію і здоровий глузд і отримав погрози уже на свою адресу.
Паралельно після навмисного підпалу авто і гаража депутата від ЕС Арьева,фізичної атаки на Чорновола ,дебільних заяв двух провладних депутаток вішати і фізично розправлятися з оппонентами та оппозицією. Тарас Чмут з ТВ відкрито каже,що ЕС ,такі ж вороги, як росіяни.Фонд "Повернись живим" більше для мене не існує.Я думала таки разом до Перемоги над москалями. Помилилась .
Хто і навіщо це зараз робить? Кому це вигідно?
Тут скріни Ігора є
Третє фото основоположник основ "демократії по януковичу"вадим тітушка.До речі,його так і не посадили ,за всі його подвиги.Відмазали.
Всі хто в цьому приймає участь грає на руку росіян.
Тут скріни Ігора є
Ответ дляLarnaka28
Хай Кондратюк з Тарасом їдуть у Бахмут, а не пишуть херню про наших захисників і захисниць.
Я не вважаю своєю захисницею,депутатку яка в демократичній країні вже отримала б підозру за ст 129 ( погроза вбивством) та ст.258-2 (публічні заклики до вчинення терористичного акту).
Це за гранню.
Закривали рота тільки в тоталітарних державах ,там і вбивали оппозицію
Це за гранню.
Ответ дляРеверанс
Це за гранню.
+
Ответ дляAlenaG
А що трапилося? Я не в темі..)
Тітушки, зрада, якась Аліна, акула, Чорновіл в баку, це все в одно?
Там замес серьезный на самом деле
Я так поняла она отвечала за убежища в Деснянском районе, поэтому к ней были вопросы после того, как в убежища не смогли попасть и потом соответственно уже начали проверять их состояния
Ответ дляРеверанс
Це за гранню.
Країна мутує, нажаль. Зараз фанатики в шані, заклики до вбивста людей, в яких інші погляди, все це прикривається патріотизмом. Пипл хаває, підхоплює, вчить дітей. А якщо ще й якось маєш відношення до військових все, можна все.
Демократія видає останні рухи агонії, так що, нажаль.
У це не остання проблема в країні, окрім війни звичайно.
Олимпиада80• 15 июня 2023
Ответ дляAlenaG
Так. Але ´на жаль´
Ответ дляKosulia15
Там замес серьезный на самом деле
Ага, ну у нас адин атвет))
Неначасі! А хто проти нас, той зрадник))
Ответ дляAlenaG
За що стояв Майдан і гинули люди?
Що б була нормальна демократична країна.
Куди тягнуть нас ці гнилі люди?
Хто сильніший,той і прав.5 молодиків діда 60 років вкинули в бак.Ай маладци.Сворою гопників напали.Яка різниця з тітушнею?Ніякої
Куди тягнуть нас ці гнилі люди?
Ответ дляAlenaG
...
Ответ дляРеверанс
За що стояв Майдан і гинули люди?
Куди тягнуть нас ці гнилі люди?
В мене це питання з´явилося ще 8 років тому, відповіді немає у мене, окрім того що на людській крові всякі курви лізуть до влади, або тримаються при владі, і грабують країну. Це моя власна думка, і по сьогодення я так вважаю.
ViktoriyaM2013• 15 июня 2023
Зараз набіжать ’патріоти’ і розкажуть, що неначасі і про порохоботоферму.
А по факту діється безлад. І, нажаль, кінця цьому не видно(
Ответ дляРеверанс
За що стояв Майдан і гинули люди?
Куди тягнуть нас ці гнилі люди?
Я тоже этого не поняла. Как бы в Европу идём, там не принято людей мочой обливать. Что-то не нравится - иди в суд
Ответ дляМимо_шла
В гопників бачите свої методи.Це ж ’подвиг’ 20-30 річні 60 річному наваляли.І ця недовдова видає оте за українське суспільство
Але таких горе-депутаток з депутатства гнати треба.
Не можна силою вирішувати питання.
Не можна робити провокаційні заяви на такій посаді.
Не можна силою вирішувати питання.
Ответ дляyana borozenec
Погоджуюся з Кондратюком.
Коли вже ті часи гопників минуть?:(
Скажу страшне, це мабуть тільки початок.
Всі вкидували за початок 3-го Майдан, справа не пішла і почались інші диверсійні дії в країні.Не на користь Україні.Що б показати,Заходу,які ми дикуни
Ответ дляowl62
Хто така Алыіна Михайлова і чому їй скільки уваги?
Депутатка Київської міської ради аід Голосу, сама з Дніпра, креатура Коломойського.
Увага до неї спричинена її ’винятковою’ поведінкою, характерною для учениці Бєні: бикуванням, публічними погрозами, оббріхуванням та іншими неприємними епізодами.
Була в стосунках із загиблим Коцюбайлом і тепер має намір судитися ща його квартиру з його родиною.