Сільський ансамбль• 12 июня 2023

Если Титан подорвут? Что будет?

Везде эта информация, что эти твари минируют завод Титан на севере Крыма. А если они его подорвут, что будет? Много ведь областей пострадает? До Днепра, Харькова дойдет?
Застряла• 12 июня 2023
А что там производят?
сою не люблю• 12 июня 2023
Что именно дойдет до Харькова от Крыма? Это около 700 км
Показушница• 12 июня 2023
Новые методички подвезли? А как же ядерка, всё, уже не актуально?
Ирина-bbd0• 12 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Чтобы не вздумали в Крым соваться)))) страшно скоту ватноголовому)))
Вимагаю спілкування• 12 июня 2023
Разве к Крыму есть опасное производство?
ЛеньГуглить_правда• 12 июня 2023
❕рф готує техногенну катастрофу в окупованому Криму, — ГУР

Теракт планується на підприємстві «Кримський титан», де використовується близько 200 тонн технологічного аміаку.

У разі вибуху під загрозою аміачної хмари за півгодини опиняться окуповані Армянськ, де росіяни готують до евакуації представників окупаційної адміністрації і місцеве населення, та Красноперекопський район і південні райони Херсонщини.
Не_в_вашем_вкусе• 12 июня 2023
Ответ дляЗастряла
А что там производят?
диоксид титана
Organic• 12 июня 2023
Если минируют, то будут отрицательно наступать из Крыма. Не там эти убогие минируют. Надо всю рашкузаминировать и кнопку нам передать. Чтоб в тонусе были всю жизнь, упыри эти.
Kidstaff Bot• 12 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
sunholder• 12 июня 2023
скоро дізнаємось, що буде
як бачимо, ці тварі зовсім без гальм
чаревна• 12 июня 2023
Да пофиг, пусть крысчане переживают
Orisana• 12 июня 2023
Ответ длячаревна
Да пофиг, пусть крысчане переживают
(с) ....у разі вибуху отруйна хмара може накрити не тільки частину півострова, а й Херсонщину, спричинивши непередбачувані наслідки.
ArmUkraineNow• 12 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
вони вже змирилися з думкою, що профукали Крим, і підірвавши ГЕС залишили його без води.
хоча.... може й не хотіли, просто як завжди тупоголові, хотіли чуточку налякати, а процес вийшов з під контролю. це ж руzня...
тепер в Криму на десятки років не буде води.
ArmUkraineNow• 12 июня 2023
Ответ длячаревна
Да пофиг, пусть крысчане переживают
та ні, не пофіг.
на крисчан пофіг, але є кримчани, які підтримують Україну, які виїхали і хотіли б повернутись.
і це територія України, тому на неї непофіг зовсім.
чаревна• 12 июня 2023
Ответ дляOrisana
Как в самой раше, так и Турции. Так, что есть кому тоже поволноваться. А не только флаг с рук болельщиков вырывать. Это я про турков!
Wendy Rhoades• 12 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
ну вот этот завод и есть, ’Титан’, но где-то возле перешейка.
Птеродактиль• 12 июня 2023
Ответ длячаревна
Да пофиг, пусть крысчане переживают
Дело в том, что завод не в центре Крыма, а между полуостровом и многостадальной Херсонской областью
Alexandra• 12 июня 2023
Чтобы они его не подорвали, нужно взорвать мост как можно быстрее. А что ьудет - катастрофа на много лет
Veronikca• 12 июня 2023
Ответ дляArmUkraineNow
та ні, не пофіг.
Вы можете повлиять на ситуацию? Нет. Поэтому он наших переживаний и непереживаний никому ни холодно, ни жарко. Раздадим нашим ЗСУ противогазы и защитные костюмы - это единственное что можно сделать. Ну и позаботиться о населении на подконтрольных нам территориях.
ArmUkraineNow• 12 июня 2023
Ответ дляAlexandra
????
керченський? звичайно його треба підірвати. але рашисти вже окупували той завод з початку повномаштабного. вони вже його могли замінувати і тепер підрив мосту не перешкодить їм в цьому.
ArmUkraineNow• 12 июня 2023
Ответ дляVeronikca
я згодна, що не можемо вплинути.
але і не піднімати це питання також може мати негативні наслідки.
за ЗАЕС говорили і хоч якось досягли, що туди прибула ця місія. хоча я і на неї не має багато надій, але хоч щосЯ.
WhiteWidow• 12 июня 2023
Ответ длячаревна
Да пофиг, пусть крысчане переживают
В мене дім в 40 км. Чомусь не пофіг
sunholder• 12 июня 2023
Ответ дляAlexandra
ваньок шось там обіцяє на днях, може міст?
Vlada-Maria• 12 июня 2023
Ответ дляArmUkraineNow
вони вже розуміють, що мусять піти, тому просто лишають після себе випалену і знищену землю
Shrabikus• 12 июня 2023
Ответ дляsunholder
Акаунт Ванька веде сммник Кіма
Кузякин• 12 июня 2023
Ответ дляShrabikus
Акаунт Ванька веде сммник Кіма
Шо-шо?
sunholder• 12 июня 2023
Ответ дляShrabikus
Акаунт Ванька веде сммник Кіма
навіть, якщо й так, що з того?
Shrabikus• 12 июня 2023
Ответ дляКузякин
Шо-шо?
Мова ж іде про ТГ акаунт Ніколаєвский Ваньок? Ну так, він нещадавно спалився на тому, що в канал Кіма запостив скрін з Ванька, де знизу була помітка, що пост зроблено від імені Адміністратора
Veronikca• 12 июня 2023
Ответ дляArmUkraineNow
я згодна, що не можемо вплинути.
Согласна. Бесспорно, что наши активисты и политики должны поднимать этот вопрос и пытаться предотвратить беду. Делать все возможное.
Кузякин• 12 июня 2023
Ответ дляShrabikus
Кто спалился?