Техпаспорт на медузу• 15 июня 2023

Мамочки з багатоповерхівок, зайдіть, будь ласочка!

9-й поверх.
Дитині 5 років, доволі адекватна, але їй постійно цікаво подивитись у вікно, особливо після ракетних феєрверків. Розмови проводжу, розповідаю, що лізти на підвіконня небезпечно, вікно заставила вазонами + москітка(але як захист це ніпрощо). Що ще можна предприняти? Що Ви говорите своїм діткам? Як Ваші батьки колись у дитинстві Вам забороняли лізти на підвіконні та небезпеку висоти?
Ранковий базар• 15 июня 2023
Ответ дляЩира українка
У меня 21 этаж. Изначально не ставила детей на подоконник. Смотреть в окно только с маленькой подставки. Я не говорила, а орала. Окна нараспашку никогда не открывала.
Я в принципе не разрешала никому из семьи подходить и ставить ребенка на подоконник ни одного , ни второго. Дети не подходили к окну в принципе. Ни с табуреткой( боже сохрани) ни без нее. Ни один не залазил на подоконник.помню ситуацию, моя мама держала моего старшего и показывала поезд и ноги сына прикоснулись к подоконнику. Я вообще нмкогда так с мамой не говорила, но в тот раз!! Спасибо моему отцу поддержал меня. Сейчас моим 19 и 13 лет. Знают, что нельзя на подоконники лазить!! Надеюсь этому научат своих детей.

Нетутешня• 15 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Те, кто пишет - замки, у вас летом окна не открыты? У нас 7 этаж, все окна и балкон все время открыты настежь или хотя бы на проветривание. Иначе духота невыносимая. И на балконе окна на проветривании.
И мне кажется, когда они вверх открыты, ребенку и вылезти невозможно, плюс еще москитка дальше.
Живем на 9 этаже. Никогда не открываем окна настежь. Максимум проветривание. Замки на ручках не мешают, ставишь на проветривание и нажимаешь на замок на ручке и все. Ручку повернуть уже невозможно, только с помощью ключа.
Аленький носочек• 15 июня 2023
Замки.
НеГолосую• 15 июня 2023
Никогда не подносила к окнам, окно было всегда табу. А ещё на окнах всегда у меня куча цветов, залезть не выйдет. Но что упасть можно и поэтому окно опасное говорила с полтора года. С 7 лет живем на 9 этаже, повторяла часто, но было окно не интересно.
Вишиванка• 15 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
На провітрюванні. Замки дають можливість відкрити вікно вверх. Про навстіж вікна навіть думати страшно(
Айболитная• 15 июня 2023
Ответ дляTammy21
Вы очень сильно увеличили (хотя я думаю, что при подобном отсутствии рефлексии, у вас это постоянная псевдовоспитаиельная мера) себе шансы на физическое насилие в старости, ну, либо на одиночество. Поздравляю.
Бог с вами, женщина))
У меня двое детей с прекрасными семьями и двое внуков. И муж любящий и заботящийся обо мне всю жизнь . Какое насилие и одиночество?
Альдебаран• 15 июня 2023
Ответ дляПишу з калідору
Колись мені тато сказав, що на рахунок всього, що стосується безпеки життя, можна і треба орати не своїм голосом. В дитини формується неприємна асоціація: лізу туди - отримую крик. Не гуманно, але з розетками після першого разу спрацювало, щодо вікна вже не довелося кричати. Пояснила, розказала, як діти випадають. Дійшло, не лазить по підвіконням.
Колись, ми з моїм сином ішли і побачили розчавленого голуба, машиною. Він запитав, що в до чого.
І я сказала- не слухався маму, не звертав уваги на машини, і вона його розчавила. Ти ж пам´ятаєш, як я тобі завжди кажу поводитись біля машин? Йому роки 4 було.
Допомогло, став обережний. Хоча він такий непослух тоді був.
Це щось типу цього .

Вишиванка• 15 июня 2023
Ответ дляРанковий базар
Так, це також може бути виходом. Я з дітьми до вікна взагалі не підходжу. У нас немає такого, щоб я щось дітям у вікні показувала.І зі старшим пам´ятаю як навіть у свекрів у власному будинку не дозволяла у вікна заглядати. Але діти різні. Менша така, що на стелю видереться, дуже слідкувати потрібно(
Tammy21• 15 июня 2023
Ответ дляАйболитная
Бог с вами, женщина))
Да-да, конечно. И ещё дети полностью ментально здоровы, благодарны вам за воспитание с тумаками и точно не используют его на своих детях.
Пс. Мне правда жаль, что ваше поколение жило вот так.
Швабристка• 15 июня 2023
Ніколи не ставила дітей на підвіконня. Замки на вікнах, а вікна тільки на провітрювання. Нараспашку зовсім не відкриваємо. Ще й кіт є. На підвіконнях горщики з квітами.
Пишу з калідору• 15 июня 2023
Ответ дляАльдебаран
Це щось типу цього .
Саме так! Я за те, щоб на прикладах пояснювати, та й в принципі, коли так трохи стресово, то дієво
Пишу з калідору• 15 июня 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ті , хто фукають, і ставлять дізлайки можуть продовжувати, це говорять відомі психологи, є такі дітки, хто не розуміє, що не можна вчиняти так і так, тому це єдиний засіб!
Та нехай вигулюють біле пальто, під анонімами.
Примарочка• 16 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Замки на всех окнах, с весны до поздней осени на проветривании, детская на 11 этаже, нараспашку не открываем.
Позитивна• 16 июня 2023
В мене вдома на всіх вікнах замки. Поставили коли малому був рік. Бачила, як 2 річний хлопчик випав з третього поверху. На щастя, вижив.
Заглушки в розетках теж стоять. Син знає про правила безпеки, але іноді цікавість бере верх.
Ранковий базар• 16 июня 2023
Ответ дляВишиванка
Повністю згодна. Діти різні. Тому і розказала свій приклад. Це не панацея, це одні із способів. Може комусь у пригоді стане
cvetyk• 16 июня 2023
Не знаю чи правильно зробила, але зробила! Взяла яблуко, взяла сина підвела до вікна і викинула звідти яблуко, спустилися в низ показала розбите вщент яблуко і сказала що якщо впаде таке саме з його головою буде, може й жорстоко але я дуже за нього боюся!! До речі він не злякався