Аноним_1857• 16 июня 2023
Сьогодні померла моя тваринка. Як пережити біль втрати?
Я не можу повірити, що я більше ніколи не зможу взяти свої пухнасті лапки на ручки, більше ніколи не зможу його погладити…
Як пережити біль втрати?
Тваринка була чи є не єдиною розрадою в житті…
Як пережити біль втрати?
Тра Ля Ля• 16 июня 2023
Ответ дляАноним_1857
Моєму хлопчику було 7 років. Він для мене був повноцінним членом сім’ї. Я живу на дві країни, не можу собі пробачити, що залишала його, хоч на тиждень. Мені здається, що я так мало часу йому приділила(
Вы ни в чем не виноваты, не нужно себя винить((( это жизнь и тяжело принять когда уходят любимые люди и животные
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ для3@йk@
Моя крестная тоже так думала, страдала. Но когда взяла маленькую собачку все наладилось. Хотя тоже думала никогда больше. Подождите немного,еще рано, но и может ,если решитесь, сейчас спасете кого-то. Столько котиків и собачек из Херсона:(
Я дивлюсь відео і не можу витримати. Я б забрала їх усіх, якби могла.
Ну за що нам така біда💔😭
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Співчуваю Вам! Я знаю як це важко, коли тварина була для тебе важливою. У мене роки пройшли, але я до тепер травмована.
І я вам співчуваю. Чим довше живе тваринка, тим важче потім без неї(
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляlenok35
Я відразу трьох втратила через русню. В повені, нажаль,не змогли врятувати. І людей не всіх змогли... Реву вже тиждень
О Боже( плачу разом з вами( скільки ж життів і душ вони покалічили.
Напевно дійсно краще нікого не заводити, бо це так боляче потім😭😭😭😭
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляКучМала
Я вам дуже співчуваю, це так боляче. Мій дружочок помер в листопаді перед війною, неочікувано дуже. Я ледве пережила. А потім почалась війна і ми поїхали з дому. Повернулись за рік і все одно є ’камбеки’ - звуки нагадуючи його.
Я вам раджу прибрати всі його речі з дому, бо то нестерпно їх бачити. Перший час поменьге бувайте вдома. Тримайтеся
Дуже дякую! Я живу на дві країни. Напевно мені навіть зміна місця не допоможе так швидко відпустити. Я не була з ним, коли він помер, ніколи собі цього не прощу.😭😭😭😭
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Автор, я так люблю животных и просто не представляю, что умрут мои коты когда то. Я наверное вместе с ними сдохну. И я знаю, что буду реветь всегда!! А вы так пишите , ой, когда же станет легче, вы че реально хотите плакать 1 день и все???
Вірите, в мене зараз такий стан( хочеться померти з ним, щоб нас ховали разом. Напевно я сходжу з розуму( Я навіть не могла подумати, що це так боляче. Я не хочу, щоб це знов повторювалось, тому напевно в мене більше буде тваринок😭
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляЖерица ночи
Время пройдёт, и станет легче. Сочувствую вам.
У меня была кошка, которая заболела внезапно и очень быстро умерла ещё молодой. Плакала я долго, и больно было долго. Тоже думала, что больше никогда и никого, что никто не заменит. Ну, оно так и есть - заменить нельзя.
Но где-то через полгода, зимой, в мороз подобрала в подъезде котёнка. Кто-то выкинул, и я не смогла оставить его умирать.
18 лет он прожил с нами. Ушёл этой зимой, после долгой болезни. Мог умереть ещё 8 лет назад, но тогда отвоевали и смогли обеспечить ему счастливую жизнь ещё на годы.
Мне и сейчас немного больно, что он ушёл. Но я знала, что так будет. И ещё помогает понимание, что пройди я тогда мимо - он бы умер 18 с лишним лет назад.
Недавно смотрела старые фото, тех времен, что ещё с кошкой - сердце щемит и сегодня. Но это, конечно, уже не та боль. Просто грусть.
В мене схожа ситуація, я всього маленького лікувала теж 3 рази. Він переніс операцію і після неї ще прожив 2 роки.
Мені здається, що чим старша тваринка, тим ще болісніше, бо ти більше привязуєшся до неї.
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Ты ушел, ускользнул от меня на ТУ СТОРОНУ,
Словно снег слезами в ладонь растаял…
Я ищу тебя по бескрайнему городу
И скучаю, скучаю, скучаю, скучаю.
Опустевший дом приглашает к отдыху,
Тишина отдается в стенах мурлыканьем…
Я вожу руками по воздуху
И глаза вижу — солнца бликами.
И сгущается воздух в ладонях шерсткою,
Мокрый носик руки касается…
В каждом шорохе тебя чувствую,
Представляю — и получается!
Растянулся во весь рост, невидимый,
Лапкой с ниточкой вновь играется,
И я снова тихонько «кискаю»…
Не от ветра же нить качается!
А глаза его все следят за мной,
Кот мурлыкает и печалится:
Ведь он рядом, он здесь, со мной,
Только с ним никто не играется…
Ходит хвостиком по следам моим,
Все высматривает себя — нового,
Чтобы мне не разминуться с ним.
Кем вернется в мой дом снова он?
Я узнаю вмиг, зацелую с охами…
Заласкаю. О Боже, как я скучала!
Ничего, что ко мне ты вернулся крохою,
Мы с тобой опять все начнем сначала.
Снова будут руки с царапками,
Я усну под твое мурчание…
Ты обнимешь мой пальчик лапками —
Так закончится мое отчаяние…
Словно снег слезами в ладонь растаял…
Я ищу тебя по бескрайнему городу
И скучаю, скучаю, скучаю, скучаю.
Опустевший дом приглашает к отдыху,
Тишина отдается в стенах мурлыканьем…
Я вожу руками по воздуху
И глаза вижу — солнца бликами.
И сгущается воздух в ладонях шерсткою,
Мокрый носик руки касается…
В каждом шорохе тебя чувствую,
Представляю — и получается!
Растянулся во весь рост, невидимый,
Лапкой с ниточкой вновь играется,
И я снова тихонько «кискаю»…
Не от ветра же нить качается!
А глаза его все следят за мной,
Кот мурлыкает и печалится:
Ведь он рядом, он здесь, со мной,
Только с ним никто не играется…
Ходит хвостиком по следам моим,
Все высматривает себя — нового,
Чтобы мне не разминуться с ним.
Кем вернется в мой дом снова он?
Я узнаю вмиг, зацелую с охами…
Заласкаю. О Боже, как я скучала!
Ничего, что ко мне ты вернулся крохою,
Мы с тобой опять все начнем сначала.
Снова будут руки с царапками,
Я усну под твое мурчание…
Ты обнимешь мой пальчик лапками —
Так закончится мое отчаяние…
Дякую за вірш, плачу…
Я не можу повірити, що його немає. Може це дурний сон( Я досі відчуваю, як билось його маленьке сердечко. Яка на ошуп його шубка.
Він снився мені зранку, а ввечері помер, як йому боліло напевно, а мене не було поруч, я працювала тоді. Боже, ну чому, чому саме зараз.
Жерица ночи• 16 июня 2023
Ответ дляАноним_1857
Да, это большой кусок жизни. Он был старше моего ребёнка. Больно, но постепенно смиряешься. Как с любой смертью. Держитесь, боль притипится со временем. А хорошие воспоминания все равно останутся.
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляQuarasique
Співчуваю(
Їхнє життя коротше нашого, так заведено, що завжди настає момент прощання. Це завжди біль втрати, і думки що ніколи більше не візьмеш нового улюбленця, адже вона не буде ним, тим хто пішов.
Але, ось що я скажу - наші померлі тваринки забирають із собою шматочок нашого серця, а їхні наступники - приносять із собою новий ) Має пройти час, у кожного індивідуально, але найкраще що можна зробити - подарувати домівку новому пухнастому другу. Не замінити, не ’занайти такого ж’, а відкрити нову сторінку. Це не зрада, це невпинний цикл природи, який коти розуміють як ніхто. Повірте, ваш покійний пухнастик був би радий, що ваше сердце знов ціле і наповнене любов´ю. Тримайтеся, з часом обов´язково буду легше.
Щиро дякую, я більше не хочу таких сторінок. Мого малесенького друга мені подарували на День народження, я б сама напевно ніколи б не змогла вибрати, бо вони всі чудові.
Я не буду більше брати тваринок, хіба якщо сама проб’ється.
Хоча я тільки 2 тижні як поховала маленького голуба в дворі будинку, він впав з гнізда, був сильний дощ і я забрала до себе. Зранку випускала до батьків (вони живуть в нас на ялинці), а наніч забирала до себе спати. Він так майже 4 дні прожив, а потім приходжу з роботи і бачу його вже мертвого з відкритим дзьобиком(
А вчора помер мій маленький хлопчик.
Я не можу стриматись, ну чому😭😭😭😭
А вчора помер мій маленький хлопчик.
Я не можу стриматись, ну чому😭😭😭😭
Аноним_1857
• 16 июня 2023
Ответ дляЖерица ночи
Так, але я не можу усвідомити, що він вже не вдома, що він лежить в коробці в землі. В мене залишилось стільки фото і відео з ним, я тепер не можу на них дивитись, колючий біль(
Ну чому ворони живуть до 100 років, а наші друзі так мало.
Личко Невеличке• 17 июня 2023
Ответ дляАноним_1857
Дякую за вірш, плачу…
У мене були і є зараз тварини вдома, в різний період, помирали, важко, бо звикаєш до них, і потім знову хтось з´являвся, бо я вирішила що дати комусь дах над головою це головніше за мої переживання, з ними я справлюся. Такий у них вік плюс хвороби, і я маю змиритися з цим, зате якась душа буде врятована і проживе доглянута.
Аноним_1857
• 18 июня 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую, я поки не можу навіть дивитись на інших тваринок, боляче. Одразу згадую свою( можливо з часом і наважусь.