Инста_Богиня• сегодня в 01:47
Сьогодні помітила новий годинник у чоловіка. Щоб Ви подумали?
Святкували невелике сімейне свято сьогодні, поверталися до дому і тут я помічаю новий годинник на його руці. Питаю: чого не похвалився покупкою, це ж новий гарний такий. Носив він американський Fossil ( купив
як знак того, що виплатили іпотеку) , тепер це Orient. Того ж класу , що Fossil. От думаю: Я що подію якусь пропустила в його чи нашому житті. Чомусь сумно. Не накручую себе, але якось не комфортно.
Недавно я з дому привезла два його годинники, що просив... Привезла, віддала на реставрацію...пояснив, що хоче, мати всі годинники коло себе...тепер накручую себе...що це значить. Просто так він годинник
не купив би, якась подія, що я не знаю... Дивно.
Просто роздуми.
успокойтесь ,,,
все часы одного очень бюджетного сегмента ,,,
мужчина носит , любит часы ,,,
что то на что то поменял ,,,
что то из имевшихся продал ,,,
ориен из того что вы описали на ступеньку повыше ,,,
хорошие надежные бюджетные часы ,,,
удалось что то продать поменять ,,,
если бы вы ролекс оригинал или золотой полет с браслетом советский увидели ,,,
то , да ,,,
вопрос ,,,
мужчина носит , любит часы ,,,
что то на что то поменял ,,,
что то из имевшихся продал ,,,
хорошие надежные бюджетные часы ,,,
удалось что то продать поменять ,,,
то , да ,,,
вопрос ,,,
Нагайна• 2 часа назад
Ответ дляИнста_Богиня
Такий гарний день був, вечір і тут прокручую події і цей пробний годинник не дає мені заснути...
Та какой-то осадочек, понимаю
Инста_Богиня
• 2 часа назад
Ответ дляГірчинка
Навіть цікаво... А яким чином секс з даним чоловіком може підтвердити наявність сексу з іншими жінками? Татухи з іменами коханок на члені побачила б чи що?
Взагалі секс це справа кожного особиста, діагностувати таке неможливо.
Гірчинка• 2 часа назад
Ответ дляИнста_Богиня
ще раз повторюю, на поліграф він не піде. Він там вже був. І питання не в грошах, а в емоціональній складовій процесу, це дуже виснажливо.
а я вам про те, що в реальному житті, а не в країні тролей чоловіків на поліграф в контексті зради в принципі не водять...
доречи це типовий прийом троля відповідати так, наче не зрозуміло за що мова... я не про поліграф, я про те зо ваша історія починалася правдоподібно, потім ви написали що йому 56років, потім виправили на 58, потім з´явився поліграфі і секретна посада на котрій поліграф потрібний - ви псуєте потенційну класну тему!
Рекламама• 2 часа назад
Ответ дляИнста_Богиня
Це зайве, він поліграф проходив по роботі, важкувато йому таке дається. Не погодиться ще раз .
Дивно, мав би вже звикнути, бо схоже, що за час життя з вами він постійно на поліграфі))))
Апофиозная• 1 час назад
Не знаю что сказать. Мы всегда и все покупки обговариваем... Ну покупки мужа так точно
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
успокойтесь ,,,
мужчина носит , любит часы ,,,
что то на что то поменял ,,,
что то из имевшихся продал ,,,
хорошие надежные бюджетные часы ,,,
удалось что то продать поменять ,,,
то , да ,,,
вопрос ,,,
мужчина носит , любит часы ,,,
что то на что то поменял ,,,
что то из имевшихся продал ,,,
хорошие надежные бюджетные часы ,,,
удалось что то продать поменять ,,,
то , да ,,,
вопрос ,,,
Ролекс не по наших доходах. Правда сьогодні фраза була, що якби він не займався своїм напрямком роботи / техніка, інженерія/, а пішов у бізнес, в умовах війни мав би не лише ролекс і картьє
Питання...чого про покупку я дізналася, аж коли на запясті заблестіло. Він завжди казав, що між людьми має бути щирість.
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Та пишіть як вважаєте за потрібне, Ваша точка зору почута. Я маю право писати так як пишу.
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляРекламама
Дякую. Нііі, поліграф то трошки інше. Він тоді повернувся з нього, емоції вирували. Сказав, що більше не піде. Казала: а мій брат проходив поліграф кожних пів року, не скаржився
Ответ дляИнста_Богиня
потому что возможно не покупка ,,,
прямом смысле ,,,
что то из старого продал или поменял доплатив ,,,
что об этом рассказывать ,,,
прямом смысле ,,,
что об этом рассказывать ,,,
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляИнста_Богиня
так я ж переживаю за вашу тему, ну цікава ж! І головне теоретично така ситуація цілком можлива в реальному житті (якщо відкинути поліграфи, генералів НАТО і іншу тролятину)
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
потому что возможно не покупка ,,,
прямом смысле ,,,
что об этом рассказывать ,,,
прямом смысле ,,,
что об этом рассказывать ,,,
Та не продає він старе, це не про нього. В нас вдома ще його шкільна скрипка лежить...чого б це він продавав свої годинники
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляГірчинка
Не переймайтеся.
Инста_Богиня
• 1 час назад
Дякую, що дописувачки підказали на що ще звернути увагу. Трошки часу ія розрулю цю ситуацію.
Для мене просто дивний поступок мого чоловіка. Добре, що розрядили ситуацію, а то я
була готова ревіти всю ніч.
Ответ дляИнста_Богиня
женщина ,,,
часы для некоторых мужчин ,,,
я в том числе ,,,
как для женщин сумочка ,,,
это не продать вещь из дома ,,,
скрипки, картины, драгоценности и пр к этому не как ,,,
среди знакомых приятелей ,,,
ух ты, интересные не продаешь ,,, слушай будешь свои ,,, продавать скажи я куплю ,,, могу эти поменять на твои ,,,
было бы не приятно если бы ваш подарок отдал , поменял , продал ,,,
часы для некоторых мужчин ,,,
я в том числе ,,,
как для женщин сумочка ,,,
это не продать вещь из дома ,,,
среди знакомых приятелей ,,,
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
женщина ,,,
часы для некоторых мужчин ,,,
я в том числе ,,,
как для женщин сумочка ,,,
это не продать вещь из дома ,,,
среди знакомых приятелей ,,,
часы для некоторых мужчин ,,,
я в том числе ,,,
как для женщин сумочка ,,,
это не продать вещь из дома ,,,
среди знакомых приятелей ,,,
КЯ пишу, що жодного свого годинника він не продав, щоб докласти і купити інший. Так в нього не ролекси, але достатньо доходу, щоб купити такий як хоче. Питання лише, чого я про таку покупку не знала, навіть про рішення
змінити годинник...єдине, може він десь загубив fossil у відрядженні. А коли я щось загублю він мені мізки через трубочку добре висисає. Треба глянути в футляр...чи є fossil
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
женщина ,,,
часы для некоторых мужчин ,,,
я в том числе ,,,
как для женщин сумочка ,,,
это не продать вещь из дома ,,,
среди знакомых приятелей ,,,
часы для некоторых мужчин ,,,
я в том числе ,,,
как для женщин сумочка ,,,
это не продать вещь из дома ,,,
среди знакомых приятелей ,,,
Годинники ми не даруємо один одному.
Ответ дляИнста_Богиня
вам дорог муж ,,,
оставьте в покое ,,,
не е,,, мозги ,,,
мужчина работает зарабатывает ,,,
сделал себе подарок ,,,
если есть коробка от ориента должен быть чек гарантийка ,,,
возможно б/у по случаю за дарма ,,,
оставьте в покое ,,,
не е,,, мозги ,,,
мужчина работает зарабатывает ,,,
сделал себе подарок ,,,
возможно б/у по случаю за дарма ,,,
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
вам дорог муж ,,,
оставьте в покое ,,,
не е,,, мозги ,,,
мужчина работает зарабатывает ,,,
сделал себе подарок ,,,
возможно б/у по случаю за дарма ,,,
оставьте в покое ,,,
не е,,, мозги ,,,
мужчина работает зарабатывает ,,,
сделал себе подарок ,,,
возможно б/у по случаю за дарма ,,,
Він б.у не купить. Не в його принципах. Я поцікавлюся за коробку, чек. Цього мені буде достатньо. Звичайно дорог муж. Закралася дурна думка і от гризе мене.
Поцікавлюся глянути гарантійку. Вона зазвичай прикріпляється до чека, так побачу сам чек, або спитаю, де чек, коли є гарантія.
Менее Более• 1 час назад
Ми ж не знаємо які у вас відносини. В мене колишній чоловік в туалет не ходив, якщо мені про це не озвучив . Він без мене в сільпо не міг поїхати, чи штани собі купити.
Різні ж є чоловіки
А годинника без мене він би точно не купив.
Різні ж є чоловіки
Менее Более• 1 час назад
Ответ дляИнста_Богиня
Яка закралася думка?
Инста_Богиня
• 1 час назад
Ответ дляМенее Более
Яка закралася думка?
Чому я не знала про намір купити новий годинник. Два тижні тому він чомусь замовив силіконовий ремінчик, я отримала на НП, поки він був у відрядженні , коли я отримала ремінчик уточнив чи точно він чорного кольору. Питала для чого тобі цей ремінчик, бо до fossil іде фірмовий нестандартний ремінчик. Казав, що хоче замінити на одному з годинників , які я привезла. Завтра попитаю, щоб показав як вийшла заміна. Привезла я Восток та Роял Лондон, просив. Ще я купила новий шкіряний якісний ремінчик на минулому тижні, він попросив. Але не цікавилася далі, що він з тими ремінчиками, годинниками робив. І тут сьогодні картина : новий орієнт!
Гірчинка• 1 час назад
Ответ дляdf364tye3
вам дорог муж ,,,
оставьте в покое ,,,
не е,,, мозги ,,,
мужчина работает зарабатывает ,,,
сделал себе подарок ,,,
возможно б/у по случаю за дарма ,,,
оставьте в покое ,,,
не е,,, мозги ,,,
мужчина работает зарабатывает ,,,
сделал себе подарок ,,,
возможно б/у по случаю за дарма ,,,
мудробаба наше все!
Менее Более• 1 час назад
Ответ дляИнста_Богиня
А не може бути, що ви занадто всім опікуєтесь? І він відчуває від вас тиск.
Навіть я відчуваю. Цей контроль
І яка все таки думка. Що не так в тому, що він приховав цей новий годинник? Що саме в цьому не так?
Навіть я відчуваю. Цей контроль
Инста_Богиня
• 56 минут назад
Ответ дляМенее Более
Навіть я відчуваю. Цей контроль
Він не купує годинники без причини. я вище написала . Завжди це присвята якійсь важливій для нього події. Що я могла пропустити? Нічого, бо живемо не перший рік разом .
От уявіть Ваш чоловік за святковим столом звернув увагу на Ваші нові золоті сережки, а до цього Ви завжди йому свої плани на покупку озвучувати. Що б він подумав?
Менее Более• 53 минуты назад
Ответ дляИнста_Богиня
Ну так що ви пропустили? До яких подій він купує годинники? Підвищення, народження дітей? Поява нової жінки в сімʼї ?
Инста_Богиня
• 41 минуту назад
Ответ дляМенее Более
Минулого разу була виплата іпотеки, тоді був новий годинник. В минуле підвищення він не купував новий годинник, тоді перед війною лише профінансував новорічний корпоратив в клубі по хобі. От не знаю причину появи цього
орієнта, при тому я вжеийого на руці побачила, він не хвастався покупкою чомусь . мені це дивним здалося
Упругая попка• 31 минуту назад
Ответ дляИнста_Богиня
була готова ревіти всю ніч.
З днем народження! Не накручуйте себе. Навіть якщо рапто що - вже нічого не змінити, а от життя всеодно продовжується.
Бубубу як виправдання підозріле, а далі як мудра жінка вже спробуйте вияснити. От тільки якщо щось не чисте то буде відбрехуватися до останнього. Послухати слова можете, та в першу чергу прислухайтеся до своєї чуйки. А щоб вона не підвела, то заспокойте свої емоції.
Ну і якщо Ви не проти, напишіть потім що вдалося вияснити