Ксенияяяяя• 16 июня 2023

Не проходить ПромОплата

Хто останнім часом (днів 10) щось купував з ПромОплатою, оплата проходила?
Приходять замовлення і майже всі з помилкою оплати. Пром каже, що в них все добре, то у покупців ліміти перевищені. Я намагаюся оплатити, теж помилка. Ще й замовлення вже прийшло в кабінет ще до того, як я спробувала оплатити.
Гореотума• 16 июня 2023
Сегодня 2 заказа получила
Великий сатирик• 16 июня 2023
У вівторок платила промоплатою. Все пройшло чітко.
Не прохожу мимо• 16 июня 2023
В мене така ж була ситуація. Оплатила потім не через додаток , а через Гугл , зайшла в свій аккаунт . Але також не с першої спроби пройшла оплата , хз чому так((( і доволі часто на пром у мене не виходить оплата ((
Гравіцапа• 16 июня 2023
Всё прошло, платила через приват
автор Ксенияяяяя • 16 июня 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ось щойно з комп´ютера намагалася оплатити і помилка
Лукава Кішка• 16 июня 2023
У меня 2 заказа с пром и не оплачены, у одной не получилось. Второй дозвонится не могу, не знаю
Лукава Кішка• 16 июня 2023
Муж вчера покупал, оплата прошла сразу