Йосип_молодий• 16 июня 2023
Я собі щось надумала?
Познайомилась з чоловіком, я розлучена, він розлучений, зустрілися, потім переписка, бо він працює і виїзжає за межі регіону. В переписці ніжний, натякає на зустрічі, на подальші відносини. Писав кожен день. У вівторок був на 20 хв. в нашому місті, зустрілися, сказав, що у вихідні буде вільний, я запропонувала провести разом час. Згодився, але деталі не обговорювали. Я все очікувала, що він напише, щоб обговорити деталі зустрічі, проте з вівторка він мовчить, хоча часто в мережі. Я теж нічого не пишу, не хочу нав"язуватися. Завтра вже субота. Це я собі щось надумала певно?
Жена_КотораяСтена• 16 июня 2023
Не сподобались при зустрічі. Згодився щоб в очі не відмовляти, вирішив з´їхати пізніше.
Мороженная курица• 16 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Тоже так думаю
Крижана бурулька• 16 июня 2023
Як варіант - хтось сподобався більше. За відсутності варіантів чоловіки самі прям відпадають рідко.
Яичница с беконом• 16 июня 2023
Не сподобались, або просто зайнятий. На протязі тижня будемзрозуміло
Йосип_молодий
• 16 июня 2023
Ответ дляСоветчица Года
У Вас фото відфотошоплені/з купою фільтрів і з суперракурсів?
та ні, у нас була зустріч перед перепискою, в мене взагалі фото нема