Сиамская сороконожка• 16 июня 2023

Вагітність під час війни

Жінки, у мене до вас питання навіщо ви ускладнюєте собі життя? не краще народити в мирні часи? ви багато стресуєте під час вагітності а потім будете нити на форумах, чому ваша дитина хвора
Вчителька з мікрорайону• 16 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Мені просто шкода тих дітей, які вмирають після прильотів. Ще не народилася, а вже вмерла
У Вас нарушена причино-следственная связь

Чорнобаївка• 16 июня 2023
Автор, ви дивна. У кожного своя ситуація. От мені в 34 роки поставили діагноз ’ранній клімакс’, мало бути ЕКО з донорською яйцеклітиною. Вдалося самостійно завагітніти. Лікарі кажуть, що це справжнє диво. То мені, по вашому, треба було може перервати вагітність, бо ж війна?
Це мій шанс стати мамою і я знаю, що в нас все буде добре
So_so• 16 июня 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Поздравляю! Какая хорошая история!
Мадам Подлинник• 16 июня 2023
Знайома розповідала нещодавно (вона вагітна), хотіли після закінчення війни, але каже «може не дочекаємось, відчуваю шо маю народжувати нових козачків»
Снежнакомка• 16 июня 2023
Рожаю исключительно ради детских!
Снежнакомка• 16 июня 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Згодна з вами на 100 відсотків ! особливо коли бачу що вагітні не 1-ю дитиною вже 2-ю або 3-ю😬 мене ці люди дивують в такий час зовсім з глузду з’їхали
Молодці! І батька вивезуть! І одяг та речі залишились, малий доносе. Можливо і візок є! Я за 4-х! Бо можуть підняти кіькість дітей для багатодітності.
tarveldy• 16 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Я маю на увазі не тих, що живуть за кордоном. А в Україні.
Відгадайте напрямок

tarveldy• 16 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Себе жаліцте
Арина85• 16 июня 2023
Бо життя продовжується
Скільки ще буде та війна невідома.
В більшості регіонів України досить спокійно, не бачу причин не народжувати.
Думаю той хто сильно прям стресує і реагує Той не нарожує зараз
Арина85• 16 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
А тих хто в 15 років гине, чи в 6 не шкода?
Арина85• 16 июня 2023
Ответ дляНастасья Пицун
А когда война закончится? Может мой детородный возраст закончится раньше
Я теж про це думаю, бо після 40 народжувати не хочу , а дитину ще хочу. (мені 38 цього року)
Арина85• 16 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Від війни. Тривоги, прильоти . Хіба не очевидно?
Не, я повернулась з Франції до Бучі у серпні минулого року, огида є, злість є. Стресу немає.