Украиночка• Изменено 16 мая в 00:06
Забрали в ТцК
Мого чоловіка з під парадного забрали в тцк, він тільки місяць після операції на коліні ( меніск) , у висновку влк як нам сказали придатний до служби у частинах забезпечення . Звʼязку з ним немає вже три дні. В тцк кажуть чекайте вийде на звʼязок. Я взагалі не розумію що робити, чи може у когось мобілізовували обмежено придатних, куди їх направляли?
21
5
2
Замрійлива• 16 мая в 00:09
Думаю, що ви трошки хотіли набрехать)
Бо спочатку, в невиправленому тексті було написано, що забрали вчора вечором і тут же - зв´язку нема три дні.
Тема актуальна, але навіщо видумувати всяку фігню?
Бо спочатку, в невиправленому тексті було написано, що забрали вчора вечором і тут же - зв´язку нема три дні.
Тема актуальна, але навіщо видумувати всяку фігню?
22
1
автор
Украиночка
• 16 мая в 00:09
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так у вас обмежено придатний или придатний?
Придатний до служби в частинах забезпечення
Я не чарівниця вам• 16 мая в 00:10
Ответ дляУкраиночка
Придатний до служби в частинах забезпечення
Ну,так может в тылу будет.Подождите пока нервничать
1
Кредитная• 16 мая в 00:11
Родственника поймали тцк, он сразу был с телефоном. Потом ушёл в сзч, его второй раз поймали, и тоже телефон не отбирали, сразу сообщил нам. Может, конечно, от самого города зависит
автор
Украиночка
• 16 мая в 00:11
Ответ дляЗамрійлива
Думаю, що ви трошки хотіли набрехать)
Бо спочатку, в невиправленому тексті було написано, що забрали вчора вечором і тут же - зв´язку нема три дні.
Тема актуальна, але навіщо видумувати всяку фігню?
Бо спочатку, в невиправленому тексті було написано, що забрали вчора вечором і тут же - зв´язку нема три дні.
Тема актуальна, але навіщо видумувати всяку фігню?
Так , помилилась коли писала. А що вас бентежить що такого не може бути що родича забрали и третій день я ходжу в те тцк і не знаю куди його направили
14
4
Я не чарівниця вам• 16 мая в 00:12
Ответ дляДжонсонюк
А чого він шастає,не маючи ні броні,ні відстрочки?
Так у нас под подъездом мужика приняли,покурить вышел в тапках
7
1
автор
Украиночка
• 16 мая в 00:13
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну,так может в тылу будет.Подождите пока нервничать
Я переживаю через коліно, бо він тільки тиждень як без костиля. Йому ще лікуватись та укол в коліно треба. Якщо його кинуть на бзвп він ледь ходить
12
Джонсонюк• 16 мая в 00:13
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так у нас под подъездом мужика приняли,покурить вышел в тапках
Ну то тупий якийсь.
Давно усі, у кого нема папірця, не висовуються.
Давно усі, у кого нема папірця, не висовуються.
12
8
Я не чарівниця вам• 16 мая в 00:14
Ответ дляУкраиночка
Я переживаю через коліно, бо він тільки тиждень як без костиля. Йому ще лікуватись та укол в коліно треба. Якщо його кинуть на бзвп він ледь ходить
Пусть сваливает
2
Не цілуюсь з бодуна• 16 мая в 00:15
Ответ дляУкраиночка
Так , помилилась коли писала. А що вас бентежить що такого не може бути що родича забрали и третій день я ходжу в те тцк і не знаю куди його направили
Родича? Чи чоловіка?)
16
1
Кредитная• 16 мая в 00:15
Ответ дляУкраиночка
Я переживаю через коліно, бо він тільки тиждень як без костиля. Йому ще лікуватись та укол в коліно треба. Якщо його кинуть на бзвп він ледь ходить
Оттуда в больницу и отправят. Если вы не обманываете, то он не то что бегать, а ходить нормально с плитоноской не сможет. Его сначала подлечат, потом служить будет. Разве у нас из-за мениска дают обмежено придатного?
5
3
Не цілуюсь з бодуна• 16 мая в 00:15
Ответ дляУкраиночка
Я переживаю через коліно, бо він тільки тиждень як без костиля. Йому ще лікуватись та укол в коліно треба. Якщо його кинуть на бзвп він ледь ходить
А чого він там шастав?
2
Замрійлива• 16 мая в 00:16
Ответ дляДжонсонюк
Ну то тупий якийсь.
Давно усі, у кого нема папірця, не висовуються.
Давно усі, у кого нема папірця, не висовуються.
Та і з папірцями не сильно шастають, бо не знаєш на кого нарвешся - чи нормально доки перевірять, чи на відірваних попадеш(
8
Я не чарівниця вам• 16 мая в 00:15
Ответ дляДжонсонюк
Ну то тупий якийсь.
Давно усі, у кого нема папірця, не висовуються.
Давно усі, у кого нема папірця, не висовуються.
Мой муж работал без брони 3 года.И зернохранилища перевозили и восстанавливали,и на тэц 5,и связь делали в 3х областях,и по городу работал.
7
2
автор
Украиночка
• 16 мая в 00:16
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Родича? Чи чоловіка?)
А чоловік то не родич?
14
4
А у нас макарошки• 16 мая в 00:17
Ответ дляУкраиночка
Я переживаю через коліно, бо він тільки тиждень як без костиля. Йому ще лікуватись та укол в коліно треба. Якщо його кинуть на бзвп він ледь ходить
Так его посадят где-то в тылу. Скорее всего в тцк))
2
автор
Украиночка
• 16 мая в 00:18
Ответ дляА у нас макарошки
Так его посадят где-то в тылу. Скорее всего в тцк))
І що він там буде робити? Там своїх бажаючих багато
11
Не цілуюсь з бодуна• 16 мая в 00:18
Ответ дляКредитная
Ну он же родственник по браку
Ну так, типу того. Але традиційно родичем кровних рідних називають
Кредитная• 16 мая в 00:19
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну так, типу того. Але традиційно родичем кровних рідних називають
Автор в полете уже переобувалась, может скоро и по крови муже-родственник будет)
11
автор
Украиночка
• 16 мая в 00:19
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Мой муж работал без брони 3 года.И зернохранилища перевозили и восстанавливали,и на тэц 5,и связь делали в 3х областях,и по городу работал.
От в мій так ходив і працював весь цей час
Кредитная• 16 мая в 00:19
Ответ дляУкраиночка
І що він там буде робити? Там своїх бажаючих багато
Работу делать. Вязать пинетки. Что же еще
Я не чарівниця вам• 16 мая в 00:19
Ответ дляУкраиночка
І що він там буде робити? Там своїх бажаючих багато
Автор,если осложнение будет-отправят в госпиталь
3
Не цілуюсь з бодуна• 16 мая в 00:19
Ответ дляУкраиночка
І що він там буде робити? Там своїх бажаючих багато
Те, що і всі. І ви тоді нам тут підтвердите, що в тцк дійсно працюють не лише бугаї по блату, а і обмежено придатні по здоровʼю . Ок?
А у нас макарошки• 16 мая в 00:20
Ответ дляУкраиночка
І що він там буде робити? Там своїх бажаючих багато
Вам так кажется. Это адская работа без выходных за 20 тысяч. У меня недавно так знакомый вышел с собакой вечером. Забрали, но по здоровью и возврату никакая часть его не захотела забирать. Теперь в тцк в области где-то.
3
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

