Гарнюнька• 15 мая в 19:52
Які зараз виплати на сімʼю в Німеччині, жінка чоловік і двоє дітей
І чи є країни які приймають зараз на кращих умовах?
Бавовнятий Пупс• 16 мая в 00:32
Ответ дляпарИла я парИла
Киндергельд 250 евро и родители на языковые курсы сначала, а только потом арбайтен) на взрослого соцпомощь 509 евро
Ваші цифри застраріли
Кидстаффовка• 16 мая в 00:36
Ответ дляМиззери
Та вроде нормальный климат , сын говорил он более ровный что ли , без перепадов сильных как у нас бывает
Угу, перепадов точно не бывает. Зимой дождь лил больше 50 дней. Думала, сама уже плесенью покроюсь. Зато летом не жарко, около 18-20 градусов.
Помогалочка• 16 мая в 01:53
Ответ дляГарнюнька
Я прочитала в гуглі, але мені не ясна картина з виплатами і орендою житла, я хотіла запитати в темі, але тут люди з катушок позлітали.
Ми хотіли б орендувати житло, отримати виплати, трохи стати на ноги, очухатись і купити житло якщо нам все підійде в країні.
Какой я бред прочла
Какое жилье снять без статуса. Кто вам его сдаст?)
Какой статус без лагеря общего и полного отсутствия понимания куда закинут с него и какой город или село примет. Или думаете вас в Мюнхене ждут?)
Какие выплаты, если год назад сокращение пошло и вам чушь про суммы несут.
Какая работа без немецкого и конкурентных сертификатов местных, к которым идти года 3.
Какие рабочие контракты с абсолютным отсутствием интеграции, языка и подтверждения.
Какой рабочий параграф, если сейчас уже его единицы получают)
Что вы вообще знаете про Германию, кроме столицы и баварских сосисок?
Какие то трольные или тупые вопросы.
Автор, вы троль?) признайтесь. Не хочется верить, что есть такие недалёкие среди нас.
Какие то трольные или тупые вопросы.
Гарнюнька
• 16 мая в 01:58
Ответ дляПомогалочка
Какой я бред прочла
Какие то трольные или тупые вопросы.
Удалено администрацией...
Леди_на_драндулете• 16 мая в 08:00
Ответ дляВсеЧетко
Климат южной Германии с Норвегией не сравнить!
Но в южную очень сложно уже попасть .Там и так не было жилья много.Цены высокие на жилье и многие земли закрыты .
Леди_на_драндулете• 16 мая в 08:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Автор, є дуже великий нюанс, якщо ваш чоловік оформив захист в Молдові, то в Німеччині йому нічого не світить. Вам з дітьми можливо, за умови, що ви з початку війни нікуди не виїзжджали і не мали захист інших країн.
Молдова не Европа .
Помогалочка• 16 мая в 08:38
Ответ дляГарнюнька
Удалено администрацией...
Как же предсказуемо))))
ВсеЧетко• 16 мая в 08:56
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Бавария принимает, попасть не сложно. Найти квартиру сложно было всегда. Главное влезть в нужную землю, и зафиксироваться там, рыть землю и искать квартиру. Они «выстреливают». Искать в небольших городках, пригородах, поселочках.
Леди_на_драндулете• 16 мая в 09:04
Ответ дляПомогалочка
Какой я бред прочла
Какие то трольные или тупые вопросы.
Вы правы ,но ещё часто срабатывает человеческий фактор .У меня много знакомых ,которые вопреки всем сложностям ,очень легко и быстро добиваются то,чего хотят .Автор ,у вас все получиться .Изучите больше информации .В фейсбуке группа Янка германка ,почитайте там ещё .
Помогалочка• 16 мая в 09:15
Ответ дляЛеди_на_драндулете
К сожалению, сейчас не срабатывает.
Города уже закрыты многие. И идёт всё через лагерь общий давно.
Вы задайте себе вопрос- почему автор здесь пишет, а не в специализированных группах. Ведь архивы тем советчицы открыты.
Она вообще и не открывала их. Проще ж прикинуться и задавать тупые вопросы, ещё и обижаться на правду)
Душка-свекрушка)))• 16 мая в 11:52
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Молдова не Европа .
Німеччина з 11 серпня 2025року не приймає після інших країн, не має значення Європа чи ні, навіть якщо люди захист мали в 2022 році в любій іншій країні світу і повернулися в Україну і весь цей час жили в Україні, то тепер Німеччина не прийме. Такі реалії зараз. В деяких випадках дають дульдунг, але далеко не всі на це згодні, частіше приходить лист з вимогою покинути країну в певний термін, зазвичай 30 днів, але є випадке де 7 днів.
Душка-свекрушка)))• 16 мая в 12:00
І ще, автор, багатьом чоловікам яки незаконно перетнули кордон, країна входу автоматично надає статус біженця, навіть якщо людина була там один день, але подавала документи щоб легалізувати перетин кордону. Я знаю багатьох таких людей, маю велике коло спілкування за кордоном. Усі чоловіки отримували статус в Молдові або Румунії, просто раніше це не було великою проблемою для Німеччини.
спальное место• 16 мая в 12:03
Ответ длязаварний look
А сколько в Украину ехать?
Мы не ездим. И смотря куда вам надо в Украину. Одесса- Кишинёв рядом. Западная- Польша, Словакия.
Борисфенка• 16 мая в 15:23
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Тим, хто зараз приїхав з України, дають Дульдинг, якщо мали раніше захист в інших країнах.
Дульдинг це відтермінована депортація, для українців означає - після перемоги.
Коли у нас перемога, ви в курсі. По суті Дульдинг нічим не відрізняється від 24 параграфу, окрім поїздок додому на канікули.
Душка-свекрушка)))• 16 мая в 16:28
Ответ дляБорисфенка
Далеко не усім дають дульдунг. Це одиничні випадки якраз. По друге: дульдунг дуже сильно відрізняється від 24&. Дульдунг це відсрочена депортація. З дульдунгом ви маєте проживати тільки там де вам нададуть соціальне житло, квартиру зняти самостійно не можна, ви не можете виїзджати навіть за межі свого міста без дозволу і ще купа усяких сильно погіршуючих життя нюансів. Немає повноцінної медичної страховки, гроші отримуєте як на Азюль через соціал.
Борисфенка• 16 мая в 16:36
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Дульдинг дають тим, кому не дають 24 параграф.
А щодо нюансів - на практиці 24 параграф нічим не відрізняється від азюлю і дульдингу для тих, кому треба пересидіти війну.
Для бажаючих працювати, подорожувати і озолотитися якісь відмінності є, але ми ж не про це. Житлом, грошами, харчами і базовою медициною забезпечують.
Душка-свекрушка)))• 16 мая в 18:39
Ответ дляБорисфенка
Ви сильно помиляєтеся. При отриманні азюль ви не обираєте де жити, часто проживання в поганих умовах без права зміни цих умов, у вас немає медичної страховки, ви не можете працювати, ви не можете виїзжати з міста проживання і ще багато чого. І це не декілька місяців, а жити десь приблизно 5 років в таких умовах.
З дульдунгом там схожі умови, але для українців зробили виключення і дозволили працювати, все інше ± як на азюль. Не пишіть те чого не знаєте.
Ключові відмінності: Азюль vs §24Процедура (Азюль): Ви подаєте заяву, живете в центрі первинного прийому (Ankerzentrum), чекаєте місяцями/роками на інтерв´ю (Anhörung), отримуєте обмеження у пересуванні.Тимчасовий захист (§24): Спеціально для українців. Дозволяє одразу жити в окремому житлі, працювати, отримувати соціальну допомогу, вчити мову та вільно пересуватися (у межах дозволеного).Фінанси: Обидва статуси передбачають грошову підтримку від держави, але при класичному азюлі умови суворіші.Працевлаштування: При класичному азюлі працювати спочатку заборонено. При §24 — дозвіл на роботу отримується майже одразу.
Ще раз пишу, не дають дульдунг українцям усім підряд, це виключення, для ледей які об´єднуються сім´єю яка має право на 24&, або не можуть виїхати, а не правило, найчастіше просто приходить лист з вимогою покинути Німеччину в певний термін. Все.
Борисфенка• 16 мая в 18:47
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В зв´язку з аховою ситуацією з кількістю азюлянтів їм давно дозволили працювати. Вони, правда, і не рвуться особливо, але це окрема розмова.
Ще раз повторюю - ВСІМ українцям дають Дульдинг ’до перемоги’, якщо приїхали з України і не мали захисту в інших країнах.
Я пишу про те, що ретельно моніторю, тому що я волонтер і допомогаю українцям.
Казку ніхто не обіцяв. Житлом, фінансами і базовою медициною забезпечують.
Душка-свекрушка)))• 17 мая в 08:12
Ответ дляБорисфенка
Кіно, який ви волонтер якщо не знаєте елементарних речей. Дульдунг це покарання, а не статус! Дульдунг це відстрочена депортація. Його дають у виключних випадках, тому що це все рівно депортація, але для людей яких саме зараз депортувати неможливо, саме таким людям дають дульдунг. Його фізично не можуть давати усім українцям, так, є українці яким дають, але це виключення, дають людям найчастіше, які мали захист інших країн, але в Німеччині сім´я по 24&, або якщо людина не може виїхати в країну попереднього отримання захисту. Українці як і раніше отримують 24& і усі переваги які були і раніше, крім зменшення виплат. Ви так пишите, як деякі люди які тільки приїхали отримали прописку і перші документи в соціалі де написано, що вони зараз отримують гроші як Азюль і все у людей паніка, що вони вже на азюль. Але ж по факту це не так, статус азюль у них тільки до отримання пластику і 24& відповідно. І азюлянти НЕ мають права на робу, як мінімум 3 роки, поки не отримають документи і дозвіл на роботу, а це відбувається дуже довго.
Ще раз пишу, не пишіть те в чому не розбираєтеся.
Душка-свекрушка)))• 17 мая в 08:20
Ответ дляБорисфенка
Тоді як ’’волонтер’’ дайте відповідь на просте питання, яка базова медицина доступна людям зі статусом азюль і дульдунг? Яким чином вони отримують медичну допомогу? Розкажіть мені як виглядає ота ’’базова медицина’’.
Борисфенка• 17 мая в 11:54
Ответ дляДушка-свекрушка)))
В трьох словах це виглядає так ’Померти не дадуть’. У всіх станах, які можуть загрожувати життю, надають невідкладну допомогу і роблять термінові операції.
Ви про це вперше чуєте?
Душка-свекрушка)))• 18 мая в 00:02
Ответ дляБорисфенка
Ви про це вперше чуєте?
Зовсім не так. Медична безкоштовна допомога можлива тільки при умові, що людина заздалегідь взяла в соціалі папір, одноразовий для відвідування певного лікаря і не більше. А фраза ’’померти не дадуть’’ взагалі дуже смішно звучить для Німеччини і загалом усієї Європи.
Душка-свекрушка)))• 18 мая в 00:04
Ответ дляБорисфенка
Ви про це вперше чуєте?
Але виключно після підтвердження соціалом оплати цих послуг, письмово. Ви теж про це вперше чуєте?
Борисфенка• 18 мая в 00:05
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Сходить і візьме, в чому проблема?
Швидка приїздить через 3 хвилини, перевірено особисто.
Душка-свекрушка)))• 18 мая в 00:07
Ответ дляБорисфенка
Сходить і візьме, в чому проблема?
Реально? Людина з апендиксом дочекається робочих днів і годин, потім ніжками сходить візьме і потім швидесенько викличе швидку?
Кому і що ви зараз пробуєте довести?
Борисфенка• 18 мая в 00:09
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Кому і що ви зараз пробуєте довести?
Пробую довести, що приїде Швидка і апендицит прооперують.
Не вірите? Даремно.
Душка-свекрушка)))• 18 мая в 00:10
Ответ дляБорисфенка
Не вірите? Даремно.
Правильно, скільки коштує виклик швидкої в Німеччині? Хто цей рахунок буде оплачувати якщо людина не має медичної страховки?
Борисфенка• 18 мая в 00:11
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Соціаламт
Душка-свекрушка)))• 18 мая в 00:13
Ответ дляБорисфенка
Не вірите? Даремно.
Я не пишу про те чого не знаю. А ви пишите фігню. Ми зараз говоримо виключно про людей які перебувають на статусі азюль, або дульдунг, я просто нагадаю, і ці люди по своєму статусу не мають державної медичної страховки. Вони мають виключно страховку одноразову з соціалу. Яка не покриває практично нічогт і за нею потрібно звертатися кожного разу коли тобі потрібен лікар.
Душка-свекрушка)))• 18 мая в 00:16
Ответ дляБорисфенка
Соціаламт
З якої радості він має це оплачувати?. Далеко не усе і далеко не завжди, потрібно довести, що це була крайня необхідність і тоді, можливо, вони переймуть борг на себе, але далеко не факт. А рахунки сягають тисячі.