Крим мій• 16 июня 2023

В кого діти закінчили перший клас у Німеччині. Ті, хто приїхали через війну.

Поділіться власним досвідом! Які нюанси? Як мова? Чи займались мовою додатково? Як настрій в дитини? Дякую!
Полонянка SexShop-а!• 16 июня 2023
В такому віці нема необхідності додатково займатися мовою

Помогалочка• 16 июня 2023
Дочка подруги перевели на 3 курс( кредит на 6 лет) мед универ Гамбург, но у низ без вариантов( Мариуполь)
Проработник• 16 июня 2023
Ответ дляПомогалочка
А какой курс она в Украине закончила?
Помогалочка• 16 июня 2023
Ответ дляПроработник
А какой курс она в Украине закончила?
3-3 тут долго было оформление, но она мечтала, долгое оформление было и попала благодаря 1 году войны, а так оказывается сами немцы многие учатся в Румынии. болгарии в мед, потому что конкурс велик и дорого.
Copy-Paste• 16 июня 2023
Младшая сейчас заканчивает 2, а старшая 4. Посещают регельмейсих классы, то есть учатся с немецкими детками и посещают те же классы, что и в Украине. Сыну сложнее. Ему 15. В украинской школе в 9 , а немецкой-8 классе. Младшая болтает хорошо.
Гуру троллинга• 17 июня 2023
В мене дитина закінчила перший клас в минулому році, відповідно 2й закінчує в цьому. Школою задоволена, проблем не було. Прошу її зі мною спілкуватись рідною мовою, бо не завжди розумію, що вона каже німецькою. Але донька одразу ж потрапила до німецького класу, а не до інтеграційного. Як вчить мову, для мене загадка, бо дз практично нема, а результати чудові. Німецькі вчителі звернули увагу, що база в наших дітей, коли вони йдуть до школи краща, ніж в німецьких. Після лайтового навчання, а іноді просто свят, походів, вистав, конкурсів і тд, важко буде в українській школі. Але заспокоюю себе тим, що хоч іноземною спілкуватиметься вільно. Коротше кажучи дитині тут краще, ніж мені.Ми з нею об´їздили навкруги майже всі дитячі майданчики, замки, парки, лабіринти, озера і річки, зоопарки, музеї, пішохідні тропи в заповідниках і таке інше. Вона перестала хворіти, звикла носити шорти, коли мені холодно в джинсовій куртці, і сідає просто на землю чи підлогу, що я не можу пережити. По черзі вигулює з сусідами собачок в лісі, ходить до них у гості, палить вечорами з ними вогнища, про щось спілкуються, в той час як я не всіх навіть в обличчя знаю.
Заикальница• 17 июня 2023
Те, кто лет до 8-9 легко втягиваются. Подросткам очень сложно (
Барабан для дорослих• 17 июня 2023
Ответ дляГуру троллинга
А где вы находитесь?
Гуру троллинга• 17 июня 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
А где вы находитесь?
В Саксонії поруч з Чехією та Польщею. Десь між горами Циттау та Саксонською Швейцарією.

Барабан для дорослих• 17 июня 2023
Ответ дляГуру троллинга
Спасибо. Подскажите пожалуйста там ещё есть места для нас? Детей много украинских 6-9 лет?
Гуру троллинга• 17 июня 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Эта земля уже закрыта на приём. Ближайший лагерь, который принимает был в Лейпциге. У нас 2 украинских деток на всю школу. Дочка дружит с немецкими детьми.
Барабан для дорослих• 17 июня 2023
Ответ дляГуру троллинга
Спасибо!