Бриджит_Фрикандо• 17 июня 2023

Щитовидка, ТТГ - 2.9 за референтними норма

Гормони ТТГ - 2.9, и3, т4 внормі. Це тупо приймати просити гормон в лікаря якщо боїшся, що через нього не вийде завагітніти?
Дверной_Проем• 17 июня 2023
По лабораторним - норма, але лікарі так не вважають зазвичай. Для вагітності ТТГ має бути ~ 2, ну потолок 2,5. В мене було 2,2 коли завагітніла. Потім він підскочив до 4,5, то вже ’підсадили’ на Еутирокс і все зараз під контролем

Редиска Я• 17 июня 2023
А т4 скільки?
автор Бриджит_Фрикандо • 17 июня 2023
Ответ дляРедиска Я
А т4 скільки?
автор Бриджит_Фрикандо • 17 июня 2023
Ответ дляДверной_Проем
Просити в лікаря гормон?
KroKro1980• 17 июня 2023
Які норми лабораторії на ттг? У мене до вагітності був 3,2, лікар призначила йод і просто попередила, що _під_час_ вагітності має бути не більше 2,5. Під час, а не до. Потім була нормальна природна вагітність, ттг перевіряли 2 рази, і слова не сказади, просто пила йодомарин.
Голодаю• 17 июня 2023
Если вы планируете беременность то ТТГ надо снизить до 2,5.
Дверной_Проем• 17 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Просити в лікаря гормон?
Гінеколог сам має запропонувати. Як ні, то сходіть до ендокринолога, вони краще розбираються.
По суті, мій ендокринолог робить всі призначення стосовно щитовидки, віт.Д, підвищення гемоглобіну, то моя гінеколог лише погоджується, видно що вона не настільки компетентна в цих питаннях. Ну це в мене так, може в когось інакше...)

автор Бриджит_Фрикандо • 17 июня 2023
Ответ дляKroKro1980
автор Бриджит_Фрикандо • 17 июня 2023
Ответ дляДверной_Проем
Гінеколог каже все зашибісь, чого придумуєте, норма же. От буде не норма, тоді будемо думати..
Дверной_Проем• 17 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Та ну нафіг такого гінеколога 😱🥴
Йдіть до ендокринолога
автор Бриджит_Фрикандо • 17 июня 2023
Ответ дляДверной_Проем
Та ну нафіг такого гінеколога 😱🥴
Йдіть до ендокринолога
Дякую, піду.
Ух яка ж Я• 17 июня 2023
Є варіанти без гормонів знизити. За допомогою селену, йоду та ін. Але треба шукати лікаря, котрий на цьому знається.
Алгонавт• 17 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Скажіть будь ласка, у Вас якісь проблеми? Не вдається завагітніти, завмерла вагітність, ендокринологічні діагнози, Ви готуєтесь до ЕКО? Бо лікують же ж не аналізи, а людину. Якщо у Вас жодних проблем чи діагнозів, то можуть просто призначити йодомарин і фолієву, і вагітнійте на здоров´я. От якщо впродовж року не вдачться завагітніти, тоді можуть уже лікарі щось корегувати.
Дверной_Проем• 17 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Це дуже важко знайти лікаря який в темі. Я була здивована коли мій ендокринолог (держ.поліклініка) на запитання чи варто мені привмати селен відповіла, що вона не знає. Та й взагалі, нащо він мені? От є Еутирокс і цього достатньо 🥴
Ух яка ж Я• 17 июня 2023
Ответ дляДверной_Проем
Саме з поліклініки, так, дуже важко. Я через нутріціолога вирішую проблему.
Подружка не змогла пити еуторікс - дуже боліла печінка.
Бачу_майбутнє• 17 июня 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Просити в лікаря гормон?
Нет. Идти и обсуждать анализы и желание забеременеть. Врач сам предложит. Лучше посетить несколько докторов. Будет несколько мнений.
Бачу_майбутнє• 17 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Да, вы правы. Оно долго и не всегда работает. Но шанс есть
автор Бриджит_Фрикандо • 17 июня 2023
Ответ дляАлгонавт
Я ще не пробувала вагітніти. Перша вагітність була з першого циклу, але я була тоді значно молодша і не здавала аналізів крім кількох обов´язкових, не знаю який тоді був ТТГ. Мене всі лякають, що має бути до 2, от я і хвилююся.
Тётушка Лошадь• 17 июня 2023
Ответ дляГолодаю
Мне еаобррот говорила врач, что 2.5 это минимум должно быть. И для ттг 1.06 назначила тирозол

Голодаю• 17 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Скажите пожалуйста контакты своего нутрициолога