Дівчата, хто її бачив в магазині ? в розмір чи бальшомірить?
заздалегідь дякую.
Калинові вуста• 17 июня 2023
В реалі не бачила, але у зари зазвичай як на моделі, так і в житті, тобто якщо дівчина на фото розміру S, то і річ на ній S, з цього робимо висновок, що річ досить вільного крою, і якщо вам треба, щоб щільніше сиділа, треба брати на розмір менше
Ганцю в кєдах• 18 июня 2023
Міряла, але не купила. Хороша тканина та якість пошиву, але виглядає дивно. Не зрозуміло, з чим і як її носити. Як на мене, то більшомірна, але можливо, то просто така модель.