Капуста Маша• 17 июня 2023

Чоловік дотошний. В кого ще такий, як ви живете?

В побуті дотошний. Буде ускладнювати там, де можна було спростити. Часом це так виводить. Життя одне, чого за дрібниці так довго думати.
Як у вас з цим, як терпите одне одного?
Тоска в носках• 17 июня 2023
в мене ще педант. Звикла
Головний кошак• 17 июня 2023
Не обращаю внимания на его бурчание
Пугачиха• 17 июня 2023
например?
Ну ниче се• 17 июня 2023
Я это называю - муж задрот . У меня такой, весы по гороскопу, местами жуткий зануда, но меня не победить) Как живем, стараюсь все перевести в шутку, уже 25 лет живем)
Тоска в носках• 17 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
Так без оптимізму ніяк
Цикавенная• 17 июня 2023
Це означає він трошечки дебільний буває таке))
автор Капуста Маша • 17 июня 2023
Ответ дляПугачиха
например?
Буде складати пакет з під соку квадратиком. Пляшку пластикову вижме так, щоб як скомканий папір була. Своє взуття час мити буде и трьома кремами мазати. І т.д.
Цикавенная• 17 июня 2023
А взагалі хай ускладнює тихо сам з собою)
Фрикаделька• 17 июня 2023
мой такой- но ему не повезло- я у него разгильдяй))
Ну ниче се• 17 июня 2023
Ответ дляКапуста Маша
А еще все делается качественно, размеренно и неторопливо)
автор Капуста Маша • 17 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
Та правильно називаєте. Часом ще й гірше хочеться сказати. Шуткувати вчусь, бо бачу не протягнем інакше.
Пугачиха• 17 июня 2023
Ответ дляКапуста Маша
главное чтобы вас не привлекал)
Ну ниче се• 17 июня 2023
Ответ дляКапуста Маша
Самое смешное, что дети взяли от папы в наследство эту дотошность)
Цикавенная• 17 июня 2023
Ответ дляПугачиха
главное чтобы вас не привлекал)
От це правильно слідкувати треба щоб в це не втягував))
Сіточка• 17 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
Это хорошие качества в некоторых профессиях, мне вот не хватает такого все хочу делать побыстрее и тяп ляп((
Веккy• 17 июня 2023
Наверное он у вас рак
Гомосноб• 17 июня 2023
То ви дотошна, як він виносить вас
Фея_3уровень• 17 июня 2023
Я з таким розлучилась. Активно тиснув на виконання його ж педантських звичок. Тіко я тут до чого?
Знайшла іншого, який може лягти спати, якщо в мийці немите миска стоїть.
Гадаю_По_шнуркам• 17 июня 2023
Тут не знати що гірше отакий чи який все аби як.
Unmistakable• 17 июня 2023
Ой, це в мене такий, я взагалі люблю порядок, але інколи лажаю. Буває, що в холодильнику овочі починають гнити, а я невчасно помічаю. Так мій коханий прямо так демонстративно кладе ці овочі на стіл. Ніколи не викине, а зробить так, щоб я побачила. Бісить. ))) Бувало, що і фотографував і фото присилав.
Несемо світло разом• 17 июня 2023
Ответ дляНу ниче се
У меня тоже весы и тоже задрот. 4 года вместе и это лютый треш. Не так кастрюли поставила, не такое количество воды для супа налила. Везде свой нос засунет
В гости звали?• 17 июня 2023
Дева- 200%
В гости звали?• 17 июня 2023
Ответ дляВеккy
Наверное он у вас рак
У меня папа и муж раки, золотые мужчины))
NikIrinaS• 18 июня 2023
Ответ дляКапуста Маша
Класний чоловік. Сам складе, сам помиє.
дфтфсрлфлф• 18 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
Дева- 200%
Поддерживаю точно дева
Така бойова Я• 18 июня 2023
Мій такий душніла, шо ппц. В основному ржу з нього, але з часом вже став бісити. Не вміє відпочивати, зіпсує будь-який відпочинок.
Телячі ніжноСті• 18 июня 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Как вы 4 года выдерживаете?
😳
Я через полтора года убежала, сверкая пятками
автор Капуста Маша • 18 июня 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Оо вода те саме. І ще обов´язково має бути дуже щільно накрита кришка. А якщо ні, то прийде і накриє так, як йому треба🙈
автор Капуста Маша • 18 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Точно, я йому так і кажу, що розслаблятись ти не вмієш. Будеш і на відпочинку тошніть.
автор Капуста Маша • 18 июня 2023
Ответ дляЦикавенная
Життя ж можна жити легше, простіше. А він, я он вище написпла, так само і на відпочинку придовбеться до чогось, наприклад, щось не так нарізане, а треба дрібніше. Чи не всі типи спреїв від комарів взяв.
Отаке, ні собі, ні людям.
Я буває думаю, от скільки я витримаю...