вкрации• 18 июня 2023

Нищеброд?)

Если из ухаживаний может предложить только свой член?)
Непозбувна Бентега• 18 июня 2023
Есть такие уникумы. Вместо кино-имключительно прогулки в парке,вместо кафе-жареная картошка дома со сковородки. Ни копеечки....
Еле американо купил без молока,гордо достал из сумки пачку сливок и налил сам.

Стильна штучка• 18 июня 2023
Надо было до встречи оговаривать что вы для серьёзных отношений.
Тріль підпільний• 18 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Знаю таке чудо, 49 років. НІ-ЧО-ГО немає, освіти нуль, роботи нуль, грошей нуль, але...як почне тріндіти про свої умєнія в кроваті, аж протівно.
Зараз пішов у армію, сподіваюсь когось ’залиже’ там до смерті, звісно, якогось русачка
Ой колись на роботі був один чувачок, заходить до кабінету, а на столі в однієї колежанки флакон лаку для волосся стоїть. Воно підійшло, у руках покрутило і видало :’ У меня больше’. Капець який ідіот.
Стильна штучка• 18 июня 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
А вы что ходили к нему домой покушать?
Царевна_несушка• 18 июня 2023
Ответ дляішо
ви читали їхнє листування?
але скажу так: якщо жінка не готова до сексу, або щось за це хоче - давай, до побачення!
А нашо мені їх листування? Типу таких чоловіків не має. І коли ж по вашому жінка має бути готова до сексу?
ішо• 18 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
ще до знайомства
Замрійлива• 18 июня 2023
Ответ длявкрации
Да
О,так там много таких
Царевна_несушка• 18 июня 2023
Ответ дляішо
ще до знайомства
цікаво як? жінка може любити секс і любити ним займатися, але це не означає, що вона готова робити це з першим ліпшим кєнтом, що їй намалювався, познайомитися треба з людиною.
Непозбувна Бентега• 18 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
А вы что ходили к нему домой покушать?
Не мой опвт,подруги. Дома у него покушать-это в его понимании в горло и ням ням потом. Сорри за правду. Дешевенькпя бутылочка вина,щоб запить сливки

Аленький носочек• 18 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ой, капець вище бачу,що теж питають,чи не Олежка?))) На СЗ знайомств,не інакше , активно працює. смішно , якщо це реально про одного й того ж дятла питаємо
Нєнє. Я знайома особисто 😂😂😂
ішо• 18 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
ну то нехай не знайомиться, її хтось примушує? але якщо вже знайомиться, то секс повинен бути.
Царевна_несушка• 18 июня 2023
Ответ дляішо
ви серйозно??? де ви таке взяли?
ішо• 18 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
ви серйозно??? де ви таке взяли?
з життя.
щось не так?
Царевна_несушка• 18 июня 2023
Ответ дляішо
з життя.
щось не так?
ви віддаєтесь кожному, з ким познайомитесь???
ішо• 18 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
а з якою метою треба знайомитись? поїсти нахаляву, подарунки?
Царевна_несушка• 18 июня 2023
Ответ дляішо
люди, нормальні люди, знайомляться, щоб знайти свою людину
ИграйМойГормон• 18 июня 2023
Ответ длявкрации
Да
Блок і забули,для чого хвилину свог часу приділяти,якщо не підходить.
ішо• 18 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
а які параметри нормальності?
Да будет так• 18 июня 2023
Ответ дляішо
тю, а если он не понравится? или она не понравится?

ішо• 18 июня 2023
Ответ дляДа будет так
ну так до побачення, було дуже неприємно з вами познайомитись
Царевна_несушка• 18 июня 2023
Ответ дляішо
а які параметри нормальності?
я кажу про людей, які знайомляться з метою побудувати стосунки
ішо• 18 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
скс, це не частина стосунків? якщо він ніякий в сексі, але гарна людина, то побудуєте стосунки і будете мастурбувати, чи знайдете коханця за його гроші?
В кого тако було• 18 июня 2023
Ответ длявкрации
Ну вот такие стремления, трахать)))
Ну вы же с ним общаетесь. Значит вам это приемлемо.
жінка незаміжня• 18 июня 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вибачаюсь, що лізу в Вашу розмову, але ’Ішо’, то чоловік, так що не очікуйте від нього багато) На жіночому форумі самі розумієте, який там чоловік може бути.
Я таке знаю• 18 июня 2023
Ответ длявкрации
Я пообщаться для начала и увидеться хотя бы🤔, а то экспресс подготовка к сексу без отказа какая-то
ой автор, у таких говорунов как правило секс НИКАКУЩИЙ. Был у меня один такой, прям половой гигант на словах... а на деле член см 3. Я аж испугалась, прыщ какой то а не член. Ох а разговоров то было.
Банка з медом• 18 июня 2023
Ответ дляішо
на якому побаченні?
Анютины ласки• 18 июня 2023
Как себя подаете, то и получаете.
Банка з медом• 18 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
та то вже не чоловік, такий собі напівімпотент 40+
Госпожа_тамагочи• 18 июня 2023
Ответ длявкрации
Ну вот такие стремления, трахать)))
ну и пусть идёт сам себя трахает, такой самовлюбленный )))
автор вкрации • 18 июня 2023
Ответ дляАнютины ласки
Как себя подаете, то и получаете.
Как я себя подаю?(((
Я не хочу с секса начинать знакомства(((