Оля_с_киркою• 18 июня 2023

В кого дистальний прикус? Він вас не напрягає? Бо кожен новий стоматолог нагадує

Нагадує про необхідність вирівняти той прикус
Що він скоротить мені життя, що від щелепи багато залежить (осанка і тд), навантаження на зуби не правильне
Суцільна зрада• 18 июня 2023
Мне наоборот об этом впервые сказали в 30+
автор Оля_с_киркою • 18 июня 2023
Челюсть нижня не виросла до верхньої але цікаво що зуби жувальні стикуються нормально між собою… парадокс якийсь
Трактор Віка• 18 июня 2023
Правильно вам стоматолог говорит, выравнивать нужно, и лицо не так плыть будет после 40.
ДолькиКабана• 18 июня 2023
В 39 поставила брекеты. Реально меняется прикус и лицо сразу лучше
Вапщета• 18 июня 2023
Мне об этом ни один стоматолог не сказал, пока я не захотела узнать причины строения своего лица у пластического хирурга.
Трактор Віка• 18 июня 2023
Даже удаление восьмёрок меняет лицо , я считаю их без надобности вообще не стоит удалять , а тут насчёт прикуса ещё автор сомневается, странно.. делать нужно, и поскорее.
ПультОт_БМВ• 18 июня 2023
Хтось знає гарних спеціалістів по цьому питанню?
Мошей ницца• 18 июня 2023
Поставила брекеты,но мне наоборот ни один стоматолог не говорил,и даже ортодонты отговаривали
Alex_Kri• 18 июня 2023
Області пітьми• 18 июня 2023
Проще йогой или пилатесом осанку изменить, чем брекетами
автор Оля_с_киркою • 18 июня 2023
Ответ дляAlex_Kri
фото
Ого дуже вам вдячна за цю інформацію
Виходить що немає сенсу позбавлятись дистального прикусу якшо нічого не турбує?
Щелепа не хрустить, гарно жують зуби, ніс дихає, рот закритий
По яким іншим причинам обовязково потрібно той прикус рівняти?
Alex_Kri• 18 июня 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ого дуже вам вдячна за цю інформацію
Могут зубы перегружаться в некоторых случаях.
автор Оля_с_киркою • 18 июня 2023
Ответ дляAlex_Kri
Але зуби не стиралися в мене ніколи
Alex_Kri• 18 июня 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Але зуби не стиралися в мене ніколи
И отлично