Одеська область, знову скандал з військкомами
Повідомляється, що співробітники військкомату відкрили стрілянину у повітря під час спроби затримати чоловіка на Одещині.
Україна Online | Підписатись
Так это везде так, видела видео из Кривого Рога, там на рынке к мужчине подошли, отбивали его, незнаю чем закончилось. ТЦК это частная контора, им деньги платят за каждого мобилизированного, вот и изощряются как могут, думаю а что им делать, ведь воевать кому-то нужно,добровольно уже кто хотел тот пошёл воевать, всё равно будут и дальше мобилизировать как ни крути, много раненых и погибших, сейчас в контрнаступление пошли, там все поля заминировали, говорят тяжело, а замена то нужна, на фронте тоже люди не роботы.
Ответ дляkanuka
Хто вам сказав, що це приватна контора?
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) — структура органів місцевого військового управління України.
Читаю по вечерам• 18 июня 2023
А коли всі сайти, канали і газети кажуть радіти, що в Мелітополь чи ще кудись попала якась бомба-ракета.
Але ж може десь там сидить баба Маня, в якої нема ні здоров´я, ні 250 євро (!) звідти виїхати...
Ответ дляkanuka
То чого такі орли фігнею займаються)