’Утверждено с администрацией #768967’
Я зв´язалася з власником величезного прихистка для тварин "Едуардів ковчег". Думала, на роботі назбираю на будиночки з дряпками, які попросив Едуард.
Маю людину, яка вже зробила на моє прохання крутий та міцний трикімнатний будиночок з якісним сизалем на стовпчику.
Але в мою банку зкинули лише 400гривень, а цей будиночок за собівартістю мені віддадуть за 1800.
Назбирати б на цей та ще хоча б на один, щоб завезти в притулок парочку.
Ответ дляЮля Неюля
Мы во время войны приютили чужих котиков, которых бросили хозяева, троих.
Когда-то просила тут о помощи на корм, так меня обвинили в мошенничестве и еще бан дали)
Пусть вашим котикам повезет больше
Вы - умница!
Эти котики в приюте. Пусть им повезет и попасть к хорошим хозяевам:)
Дівчата, низький вам уклін! Цей трикімнатний викуплен. Чекає нагоди, щоб відвезли.
Ті, з ким я планувала відвезти, нажаль, не відвезуть. Я звернуся до знайомих волонтерів з проханням відвезти. Якщо хтось має час і бажання відвідати Едуардів ковчег - прихисток, може, когось забрати з котів чи собак, дайте мені знати, може з вами передам будиночок, якщо ви на машині.
В нього там мавпочки у клітках, поні вільно ходить, папуги красивенні величещеі яскраві...
Поки шукаю машину, може, назбирається і швидко зробимо ще хоча б невеличкий будиночок, щоб два завезти. Ні - то передамо цей трикімнатний:)