Ольга• 19 июня 2023

Пораднички, допоможете назбирати на кошачі будиночки для величезного притулку?

’Утверждено с администрацией #768967’
Я зв´язалася з власником величезного прихистка для тварин "Едуардів ковчег". Думала, на роботі назбираю на будиночки з дряпками, які попросив Едуард.
Маю людину, яка вже зробила на моє прохання крутий та міцний трикімнатний будиночок з якісним сизалем на стовпчику.
Але в мою банку зкинули лише 400гривень, а цей будиночок за собівартістю мені віддадуть за 1800.
Назбирати б на цей та ще хоча б на один, щоб завезти в притулок парочку.
https://send.monobank.ua/jar/7eEGX6ykMZ
Dasik_• 19 июня 2023
+
Бачила на фейсбуці про цей притулок, добру справу робите, молодці!
I-va• 19 июня 2023
+500)
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляDasik_
+
Дякую дуже!
Хтось дизлайкає. Чому?
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляI-va
+500)
Красно дякую, добра душа!
I-va• 19 июня 2023
Ответ дляlara75
Красно дякую, добра душа!
У самой котики) Поэтому помогаю, чем могу.
I-va• 19 июня 2023
Ответ дляlara75
Дякую дуже!
Хтось дизлайкає. Чому?
Не обращайте внимания. Кому-то неймется.
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляI-va
Спасибо огромное!!!
Юля Неюля• 19 июня 2023
Мы во время войны приютили чужих котиков, которых бросили хозяева, троих.
Когда-то просила тут о помощи на корм, так меня обвинили в мошенничестве и еще бан дали)
Пусть вашим котикам повезет больше
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляI-va
Ви - неймовірна!

А як поставити собі котика в монобанку? :)
Це ж від вас ще одна сума прилетіла? ;)
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляЮля Неюля
Пусть вашим котикам повезет больше
Я спочатку в адмінів спитала.
Mariya77• 19 июня 2023
+200. Вы молодец!
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляЮля Неюля
Пусть вашим котикам повезет больше
Вы - умница!
Эти котики в приюте. Пусть им повезет и попасть к хорошим хозяевам:)
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляMariya77
+200. Вы молодец!
Ааа, это вы - еще один рыжий котик, пополнивший банку? Огромное спасибо!
А как себе поставить рыжего котика в монобанк?
Манула• 19 июня 2023
В налаштуваннях можна завантажити фото
I-va• 19 июня 2023
Ответ дляlara75
Ви - неймовірна!

Це ж від вас ще одна сума прилетіла? ;)
Наверное нет, не моя. Мои только 500. Так что у вас ещё есть один поклонник или поклонница). Да и какая разница кто, главное - это домик для котиков)
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляМанула
В налаштуваннях можна завантажити фото
Дякую, там не фото, а від кого. Котик замість імені:)
автор lara75 • 19 июня 2023
Ответ дляI-va
Спасибо, разобралась уже:)
Я ж должна отчет всем дать - волнуюсь.
автор lara75 • 20 июня 2023
На трехкомнатный почти дособирали. Спасибо всем огромное!
Девочки, подскажите, пожалуйста, как рыжего котика прставить себе в монобанке? Очень понравился:)
данка• 20 июня 2023
+100 дякую
автор lara75 • 20 июня 2023
Ответ дляданка
+100 дякую
Дякую дуже і Вам!
автор lara75 • 20 июня 2023
Дівчата, низький вам уклін! Цей трикімнатний викуплен. Чекає нагоди, щоб відвезли.
Ті, з ким я планувала відвезти, нажаль, не відвезуть. Я звернуся до знайомих волонтерів з проханням відвезти. Якщо хтось має час і бажання відвідати Едуардів ковчег - прихисток, може, когось забрати з котів чи собак, дайте мені знати, може з вами передам будиночок, якщо ви на машині.
В нього там мавпочки у клітках, поні вільно ходить, папуги красивенні величещеі яскраві...

Поки шукаю машину, може, назбирається і швидко зробимо ще хоча б невеличкий будиночок, щоб два завезти. Ні - то передамо цей трикімнатний:)
автор lara75 • 26 июня 2023
Ще раз дякую всім, хто долучився!
Волонтери завезли сьогодні Едуарду: