Перемелица• 19 июня 2023

Чоловік купив машину мені, а потім вирішив продати. Як би ви реагували?

У чоловіка не основна робота, а підзаробіток пригін авто. Нещодавно з’явилась машина в чудовому стані за вигідною ціною. Я собі хотіла цю марку машини.
Він обговорив зі мною формат, що якщо хочеш візьму тобі. Мою машину вирішили продавати, як та прийде в Україну. Куплена машина прийшла, а чоловік заявив, що він заробляє на купленій машині 5 тисяч доларів і продає її/є покупець/. Мовляв, а гроші отримаємо, то наступну таку ж тобі.
Сказати, що я зла, то нічого не сказати.
Зараз на дієті• 19 июня 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
А автор заработает в бюджет 5 тыс долл?
Не думаю что муж автора все деньги всовывает в бизнес дальше, а она бедная пашет на семью
а яка різниця? так питання не стоїть, чоловік їй таких умов не ставить
і підкресюю ще раз- ці 5000 не в бюджет, а в бізнес

автор Перемелица • 19 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тобто скоріш за все таких сум ви особисто не заробляєте і близько, тому і така позиція трохи дитяча. Я не розумію вашої логіки, тому що я б раділа, коли в сімю прийшла така сумма, і є можливість з неї зробити ще, або ж ви тролите. Він ті кошти інвестує і отримує вигоду, врешті можете з ним домовитись, що якусь частину він потратить на якесь ваше інше бажання в якості компенсації за це
Так ці гроші не в сім’ю, а в його хобі. Невже ви не розумієте різниці? Вони в круговороті. Продав одну машину, взяв іншу. А потім ще свою поміняв. І так по колу.
В нас стоїть будівництво приватного будинку і зайві гроші «формально» туди. Живемо ми в моїй квартирі, то я не настільки вже й погано заробляю, що квартиру купила.
автор Перемелица • 19 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
всі такі інтірєсні, невже не розумієте, що автор ці 5000 в руки не отримає і чоловік їх в бюджет сімейний не дасть, а вони далі підуть крутитися в бізнесі і в чому автору прикол?
Тоді й про наступну машину можна казати -нехай продає, на наступній машині чоловік же тоже заробить, і на наступній, і на наступній. З такою логікою автору ніколи не буде машини, бо її чоловік кожну наступні також буде продавати з прибутком.
Саме так і є. 100%. Бо заробляє ж він на кожній машині, то не альтруїзм. І ту суму, що заробив вкладає так само..
Зараз на дієті• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
маю надію будинок хоч в під час шлюбу на когось з вас оформлений?) чи на свекруху?
автор Перемелица • 19 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Девушка, есть факторы формирования цены. И все. Вам никто ничего не доказывает, мне это не нужно. Хотите жить в стране розовых пони- живите на здоровье.
Дали задню, як зрозуміли, що неправі.
автор Перемелица • 19 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Будинок, то коробка суто стоїть. Я її ділити не збираюсь.
Проблема в тому, що зарплата чоловіка+моя= покриття наших базових потреб і відпочинок двічі на рік. А зайві фінанси, якби вкладались в будинок було б чудово, а вони просто в своїй більшості йдуть далі і коли їх можна буде «вийняти» з цього круговороту, то загадка. А навіть якщо і виймається, то мізер, а не 5 тисяч дол. На будинку ця сума не відчувається.
Зараз на дієті• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Ну то зараз коробка, а потім коробка з кришею, потім з вікнами, а потім хопа і то все моє, а ти йди гуляй. Не тратьтесь на той будинок, якшо він неналежно оформлений.
Ну взагалі якось да, негарно ваш чоловік вчиняє, получається сам собі грається тим хоббі, а ваші інтереси мимо.
Треба Вам якось ще раз поговорити.
Стефанія• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Дали задню, як зрозуміли, що неправі.
Вы просто говорите глупости о чем с вами говорить? У вас же постулат:’ мені чоловік сказав,а гроші в бедончику’🤷‍♀️
автор Перемелица • 19 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Удалено администрацией...

Святатабожа• 19 июня 2023
Ответ длягодовасик
Немає, Кемрі, Лексус, хотіли електричний гольф брати
Купите у меня электричку BMW ix)).
годовасик• 19 июня 2023
Ответ дляЛгин
Купите у меня электричку BMW ix)).
Продать бы эти))) а Вы недовольны електричкой?
Святатабожа• 19 июня 2023
Ответ длягодовасик
Почему? Я довольна, но хочется поменять
Вакцениро Вона• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Остання машина мазда сх30 22 рік пробіг 10 тисяч. Вийшла з ремонтом/доставкою/розтаможкою в 21 тисячу(суто аукціон 9 тисяч коштувала). Забирають її за 26.
Она сейчас новая от 29500.
Где такие лохи берутся?

https://mazda.com.ua/request-a-brochure/?gclid=Cjw...
Вакцениро Вона• 19 июня 2023
Ответ дляЛгин
Купите у меня электричку BMW ix)).
Год, пробег, износ батареи, цена?
автор Перемелица • 19 июня 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Она сейчас новая от 29500.
Где такие лохи берутся?

Подібна нова 37-38 тисяч коштує. Преміум комплектація, повний привід+колір не базовий.
Це 10 тисяч різниці в ціні порівняно з новою. А машині то рік всього і пробіг мізер.