Перемелица• 19 июня 2023
Чоловік купив машину мені, а потім вирішив продати. Як би ви реагували?
У чоловіка не основна робота, а підзаробіток пригін авто. Нещодавно з’явилась машина в чудовому стані за вигідною ціною. Я собі хотіла цю марку машини.
Він обговорив зі мною формат, що якщо хочеш візьму тобі. Мою машину вирішили продавати, як та прийде в Україну. Куплена машина прийшла, а чоловік заявив, що він заробляє на купленій машині 5 тисяч доларів і продає її/є покупець/. Мовляв, а гроші отримаємо, то наступну таку ж тобі.
Сказати, що я зла, то нічого не сказати.
годовасик• 19 июня 2023
Мій також перепродує машини, не переймайтеся буде у Вас ще тих машин. заробіток хороший, зараз машини влітку погано продаються і в мінус є. В нас он одна в мінус 3 тис дол і ніхто не хоче купувати…
Мульйонерша• 19 июня 2023
Ответ длягодовасик
Гольфи є?
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляСвятатабожа
Добрий заробіток, я б віддала.
То у нього на кожній машині заробіток такого плану. Це не Джек пот. Просто тут вийшло, що не поставляв на продаж та не фотографував.
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Тююю… наче Ви залишилися без машини. 5 тис на дорозі не валяються.
То він на кожній машині з Америки +- таку суму має. Тоді можна щоразу машину продавати, а собі не брати.
Просто цього разу не фотографував та на продаж не виставляв.
Самая СоветЧиваЯ• 19 июня 2023
Не злитесь на мужа, он хочет как лучше и тем более что у Вас есть пока машина, а с мечтой можно немного подождать, возможно в будущем будет что-то лучше по цвету и ходовой и Вам гораздо больше понравится.
5 шт. долларов на дороге не валяются, извлеките из этого пользу.
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляSuertq
Не верю
Сейчас люди не дураки и могут сами оттуда пригнать и не переплачивать
Я тему не для того, щоб вас переконувати створила. Не вірьте.
годовасик• 19 июня 2023
Ответ дляМульйонерша
Гольфи є?
Немає, Кемрі, Лексус, хотіли електричний гольф брати
Стефанія• 19 июня 2023
Якщо ваш чоловік знайшов лоха,на якому заробить 5 тис,- автор, хай продає. Наступна буде ваша
Всех анонимов аноним• 19 июня 2023
Вам что 5 тыс долларов с неба каждый день падают? Какой у вас доход ежемесячный отдельно от мужа?
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Та він щоразу +- таку суму заробляє. Бо обирає машини якісні, а не хлам, який зазвичай на ринку. Тай рідко приганяє.
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
То це ж і не мені особисто ці гроші впали. Вони далі і підуть чоловікові на машини, а не в сімейний бюджет.
Вже он сидить видивляється за комп’ютером.
Бронетапці• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Надо зарабатывать сейчас, пока есть такая возможность. Или думаете такая лафа будет всегда? Конечно же нет, уже многие сами заказывают….
Стефанія• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Автор, ну есть же сумма продажи на аукционе( можно пробить по вин- коду), есть сумма доставки и растаможки, сумма ремонта, ну какие 5 тыс на машине? Что, все лохи вокруг?
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляБронетапці
Багато хто і до війни замовляв, то не проблема замовити. Проблема отримати щось нормальне. Не всі хотять мати гемор, ризики, далі ремонти тай тому подібне. Плюс машину і в Америці треба перепровіряти, а не просто купити.
У мене ось у подруг чоловіки навіть не розглядають самостійно замовляти. Аргументом є те, що за витрачений час на пошуки та головний біль вони зароблять вдвічі більше на своїй роботі.
У мене чоловік це любить в першу чергу. І мені образливо, що він навіть зі мною не порадився за продаж цієї машини.
Всех анонимов аноним• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Тобто скоріш за все таких сум ви особисто не заробляєте і близько, тому і така позиція трохи дитяча. Я не розумію вашої логіки, тому що я б раділа, коли в сімю прийшла така сумма, і є можливість з неї зробити ще, або ж ви тролите. Він ті кошти інвестує і отримує вигоду, врешті можете з ним домовитись, що якусь частину він потратить на якесь ваше інше бажання в якості компенсації за це
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Остання машина мазда сх30 22 рік пробіг 10 тисяч. Вийшла з ремонтом/доставкою/розтаможкою в 21 тисячу(суто аукціон 9 тисяч коштувала). Забирають її за 26.
Бронетапці• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
В общем, скажу так: мне ваше «горе» не понять. В чем проблема найти еще одну такую машину? Какие то у вас проблемы детские и надуманные, сорри.
Эта_Шикарна)• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Каждый раз офигеваю от логики людей, втридорога покупающих американские битки.
Стефанія• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Значит, она разбитая вхлам была. Честно говоря, лень гуглить рыночную стоимость той мазды,но чтобы заработать 5к,- нужно купить там корыто разбитое, пригнать сюда, тут отремонтировать и ’ впихнуть’ лоху
Перемелица
• 19 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Ви так впевнено стверджуєте, а навіть не розбираєтесь у цьому. Навіщо щось доводити, якщо ви цьому абсолютно некомпетентні?
Машина в чудовому стані. Перед та зад повністью цілий. Боковий удар. Мінялись дві бокові двері. Ланжерони цілі.
Машина зіграла недорого, бо якщо стріляють подушки, то цю машину використовувати в Америці/Європі заборонено.
Зараз на дієті• 19 июня 2023
всі такі інтірєсні, невже не розумієте, що автор ці 5000 в руки не отримає і чоловік їх в бюджет сімейний не дасть, а вони далі підуть крутитися в бізнесі і в чому автору прикол?
Тоді й про наступну машину можна казати -нехай продає, на наступній машині чоловік же тоже заробить, і на наступній, і на наступній. З такою логікою автору ніколи не буде машини, бо її чоловік кожну наступні також буде продавати з прибутком.
Зараз на дієті• 19 июня 2023
чи їй тоді буде машина, яка буде таке гівно, що ніхто не захоче купувати?)
Стефанія• 19 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Девушка, есть факторы формирования цены. И все. Вам никто ничего не доказывает, мне это не нужно. Хотите жить в стране розовых пони- живите на здоровье.
Колдунья-вещунья• 19 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
А автор заработает в бюджет 5 тыс долл?
Не думаю что муж автора все деньги всовывает в бизнес дальше, а она бедная пашет на семью