Гомосноб• 19 июня 2023

А де Арестович?

Чим займається?
жар-птица Нюра• 19 июня 2023
На всех обиделся и уехал отдыхать. На пляже в Израиле с женой был замечен

Kidstaff Bot• 19 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ирина_Конор• 19 июня 2023
В чем проблема?
Без уважения, юзеры
Qorianka• 19 июня 2023
Отдыхает 2-3 недели
sammy• 19 июня 2023
Ответ дляQorianka
Отдыхает 2-3 недели
Та ще 2 тижня повідпочиває,а потім...
А потім,ще 2🤣
Amira-a• 19 июня 2023
А где друг нашего Зе - Кирилл Тимошенко?))
Tammy21• 19 июня 2023
@#ка эта недавно каталось в Брюссель (?) на Конференцию и вещала о свободной расии.
Им бы с субботой, тот который он же Спартак, он же Саша какую-нибудь пирамиду замутить, обогатятся, угу. А если серьезно, то я жду не дождусь реальных судовых процессов.
princess of wonderland• 19 июня 2023
Украли наверное наше сокровище
Вкусныйпончик• 19 июня 2023
Мене напрягає, що він виїхав за кордон в той час як почали мвсовано обстрілювати Київ, потім Гес, а він не повертається.... Все таки коли він тут, мені спокійніше, а так думаю, чи бува не втік від чогось страшного.

Lydmila408• 19 июня 2023
Спить.
Тілько що з Фейганом балаболил.
nutty• 19 июня 2023
Ответ дляAmira-a
Наверное, уже подруга...
Юния13• 19 июня 2023
Ответ дляВкусныйпончик
треба повернути , ’антистрес’як його колись називали, поїхав
Argesha• 20 июня 2023
Ответ дляAmira-a
А де друг і родич самого Кирила, цікаво? Той, що з Дніпра?