90x60x90• 19 июня 2023

"Слабая морковка" це як?

Сьогодні в АТБ жінка ну років 38-42 сказала в овочевому відділі, ’Слабая морковка очень слабая’, ну морква тоненька-тоненька, але я б ніколи не назвала її слабенкой)), а про що подумали б ви.
ГугелП@лАмался• 19 июня 2023
Я б подумала, що вона скоро здохне, це мабуть про миту мова була

Йосип_молодий• 19 июня 2023
Подумала б, что она вялая
Тільки не про гроші• 19 июня 2023
вялая и тонкая
GaleTTa• 19 июня 2023
Ну если муж был рядом в процессе выбора морковки, то ему стоит задуматься)
пані Солоха• 19 июня 2023
Навіяла тій пані сумні спогади та тонка прив´яла АТеБешна морквина(
автор 90x60x90 • 19 июня 2023
Це що я одна подумала про піс..н чоловічий))?
язззззь!!!• 19 июня 2023
Сподіваюсь що якщо вона уролог, то не каже такого паціентам))
Miele• 19 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ось вам ліки від слабкої морквинки
Миллениалка• 19 июня 2023
Слабая-значить нікудишня, не така як мала б бути

Да Щас же• 20 июня 2023
Некондиция: мелкая, тонкая, привившая…
Но я так не говорю. Говорю « морковка так себе».
Налогообложу• 20 июня 2023
Мне кажется, дама аграрий либо ботаник. Профдеформация в терминологии - слабое растение.
Лизочек• 20 июня 2023
Хз что она думала. Но вообще, тонкую морковь тереть непросто, она начинает ломаться, а маленький кусочек на терке тоже не потрешь - пальцы жалко. В итоге отходов больше, чем продукта на выходе
Дама_из_рекламы• 20 июня 2023
Так,пора мені спати.Дві теми поспіль про огірок і морквину і скрізь облом)