Звонит сыну друг из Польши, говорит что ночью был конфликт на польско- белорусской границе и сейчас мимо его дома в сторону границы едет много военной техники.
В новостях ничего не вижу.
antoninalav• 20 июня 2023
Було ж на днях, що обстріляли польських прикордонників невідомо, що і хто. Роблять укріплення кордону.
antoninalav• 20 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Ясно, спасибо. Может и сегодня снова обстреляли, потому что говорит что с утра колонны едут
Ніби нічого серйозного, звичайні будні сучасного світу
Anasta-sia• 20 июня 2023
Ответ дляКогтяузер
Щось ці ’дзвонив друг знайомого/сина/батька, щось скоро почнеться’ з минулого року якось сприймається, як частина ІПСО. Можливо, автор Ви і не така, але моя перша реакція саме така.
Гарри под Луганском тоже сначала так воспринимался
Wendy Rhoades• 20 июня 2023
Ответ дляrybka21
А ще в Польщі готується білоруська ДРГ для повалення лукашенка
хоч би вона мала успіх)))
Автор, ви за білорашку хвилюєтесь ? Кілька днів тому були провокації.Про це писали. Ну і білорашка постійно в Польщу перекидає ємігрантів з інших країн, нелегально.Тому і зведена на кордоні висока стіна з проволокою та відеонаглядом. А по факту - розберуться, як раз після нападу на Україну поляки розуміють як може змінитися ситуація.