Файна дівка• 20 июня 2023
Ліцей Голосіївський - відгуки
Які там вчителі? Який рівень знань дають дітям? Які плюси/мінуси? Чи вартий він того, щоб їздити до нього 40хв?
Дуже дякую за відгуки!
Файна дівка
• 20 июня 2023
Ответ дляУдачная
Зараз немає сенсу абсолютно. Війна, краща школа та, що під боком.
Справа в тому, що дитині в нашій школі нудно, хочеться більш складної програми з математики(
Удачная• 20 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Та нічого там складного не вивчають. Просто поглиблений рівень.
Продаю витрішки• 20 июня 2023
Ответ дляУдачная
Поглиблений рівень і є складнішим за стандарт.
Продаю витрішки• 20 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
По рейтингам ліцей хороший. Продумайте, як дитина буде добиратися. Синя гілка працює під час тривог
Раджу вам знайти в ФБ групу матусі голосієва і перепитати там.
Удачная• 20 июня 2023
Ответ дляПродаю витрішки
В школі нічого особливого немає. Той рівень запросто засвоїти можна і без поїздки по 40 хв. Під час війни я б не рипалась.
Файна дівка
• 20 июня 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Дякую! Не знала про таку групу, запитаю там. Добиратися нам зручно - синя гілка метро без пересадок. Але чи вартий ліцей таких незручностей в 4 класі…
Файна дівка
• 20 июня 2023
Ответ дляУдачная
А у Вас хтось зі знайомих в ньому вчиться?
Удачная• 20 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Донька минулого року закінчила.
Продаю витрішки• 20 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
А ви в якому районі живете?
Продаю витрішки• 20 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Теремки-2
Ну так не дуже далеко. А чому 4й клас? Ви хіба не в 5й будете поступати?
Файна дівка
• 20 июня 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ні, в 4й. В 5 клас буде більше конкурс, важче поступити
Продаю витрішки• 21 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Мені здається, навпаки, бо буде конкурс для всіх на всі класи, а зараз навряд чи там взагалі є вільні місця. плюс тоді буде краще видно схильності дитини. Але діло ваше.
Продаю витрішки• 21 июня 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
2 племінниці вчаться. Більшість предметів з репетиторами.
В УФМЛ і в 145 теж є діти з репетиторами, але це ні про що не говорить.
#Пойду_кгадалке• 23 июня 2023
ніколи не був вартий того, совковий совок
закінчувала його, туди не віддавали своїх
Накладні мюслі• 26 июня 2023
Ответ дляФайна дівка
Віддайте додатково в Цифру. Якби це був 5 клас - можливість вибору гуртків вже більша, для початкової школи в Києві знаю лише Цифру.
Школа, особливо 4 клас, краще ближче до дому.
Файна дівка
• 26 июня 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Дякую! Моя дитина вступила до ліцею, вирішили спробувати, бо дуже хоче))
Файна дівка
• 26 июня 2023
Ответ дляНакладні мюслі
А в Цифру з якого віку беруть? А то в них на сайті я не знайшла.
Накладні мюслі• 26 июня 2023
З першого класу. На наступний рік буде знову онлайн навчання.
Коли було офлайн - брали дошкільнят