Toyota• 20 июня 2023

Слышала давно предсказания, что будет авария на Киевской гес

Кто то смотрел по кариам Киевскую ГЕС и ЗАЕС?
Чашечка кофе• 20 июня 2023
Вам треба було брати нік не Тойота, а Лада вєста. Геть ліниві раша боти пішли

Mrs.Ochmonek• 20 июня 2023
Ответ дляYana1915
В 2011 році чи 2012 не пам’ятаю , мені свекор говорив що йому передала його матір , яка ще в молодості ходила до прозорливоі стариці Ярослава наче захоронена на Святошинському кладовищі , що буде війна , що Росія нападе на Україну , ще щось , я тоді слухала його і думала , що він несе мабудь дах поїхав від старості , в тепер тільки згадую … також щось за воду говорив ,
Може вона слухала Джохара Дудаєва, який казав про війну московії з Україною дуже давно
Леска• 20 июня 2023
Ответ дляZelenkа
Прєдсказатєльніци куєві, ану скажіть, де я поклала посилку? Тиждень знайти не можу. Хто скаже і знайду, скину на карту 100 грн Хоч на бояришнік вам похмелитись буде)
Може хтось знає де я босоніжки свої приховала?
А то ж куплю нові та й старі знайдуться...закон підлості.
hmarinka• 20 июня 2023
Ответ дляZelenkа
Десь серед їжі, продуктів.
Не таролог. Просто у самої таке було :)
karinaanik• 20 июня 2023
В жопу предсказания и предсказывающих шарлатанов!
hmarinka• 20 июня 2023
Ответ дляLyudaT
Ой, а я слышала когда-то предсказания какого-то старца, что всю московскую область затопит
Так це всім відомо. Під москвою є пустота, де було раніше московське море. І колись москва провалиться туди. Можете почитати в інеті. Тему не піднімають, всі дослідження геодизистів прикрили.
uma• 20 июня 2023
Ответ дляNat-li
епты, так Буданов же воскрес, нужно срочно переключать внимание
Серьезно? А то мне вчера знакомый по страшному секрету вещал, что его по кускам собирают в каком-то госпитале 🤷‍♀️ Я даже испугаться еще не успела, так голова болит сутки, что решила подумать об этом позже , а оно вот как вышло.
rybka21• 20 июня 2023
Ответ дляuma
Та вже зібрали
Mrs.Ochmonek• 20 июня 2023
Ответ дляhmarinka
читала, що солене озеро там - дуже небезпечне

Tatyana_1975• 20 июня 2023
Ответ дляЛеска
У мене так було. Купила нові, за тиждень знайшла старі. Що цікаво - в тому місці, де і шукала
uma• 20 июня 2023
Ответ дляrybka21
Та вже зібрали
Фух. Одной проблемой меньше. С утра, смотрю, на повестке ядерка, тоже отложу пока пугаться.
Odna Takaya• 20 июня 2023
Ответ дляNezabydka-2365
Не знаю, а что с ней не так? Вроде не Тарролог и.т.д
Верующий человек ( а она всех призывает к молитве), не будет нести такую ересь и общаться с ’космосбюро’.
LyudaT• 20 июня 2023
Ответ дляhmarinka
Хотілося, щоб скоріше провалилася. Може цей процес можна якось прискорити?